Şimdi Ara

Xperia Z1 için Orjinal Ekran Nereden alırm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmirde oturuyorum ve burada bulmak zor ya da ben yerini bilmiyorum. İnternet üzerinde orjinal ekran nereden alabilirim? Yurtdışı vb. farketmez. Acil lazım

• KVK ve teleservice dışında orjinal sadece arızalı telefondan çıkma bulabilirsin. Geri kalan hepsi yan sanayi olacaktır. Çünkü Sony dışarıya yedek parça satışı yapmaz.
  • KVK internet üzerinden ya da ayrı olarak ekran satıyor mu peki
  • muhabbetkuşu kafesi kullanıcısına yanıt
    Satamıyor ben teleservice sorduğumda sözleşme gereği yasakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E yani mecburen yan sanayi mi taktıracağım
    Çıkma bulamazsan maalesef öyle. Kolay kolay firmalar dışarıya yedek parça satışı yapmazlar çünkü telefondan çok yedek parçadan kar yaparlar aynısı arabalardan tutun beyaz eşyaya kadar geçerli.
    İstanbul içindeyseniz GSM iletişim'i öneririm, orjinale yakın kalitede ekran taktırıyorlar. 2 hafta önce Z2 için 300tl'ye ekran değişimi yaptırdım (kasa ile beraber yapılıyor) hassasiyet ve renk doğruluğu olarak gayet memnunum. Onun haricinde servis noktaları dışında orjinal ekran bulamazsınız. 2. el cihazlara da bakabilirisiniz lakin onlardaki ekranın da orjinal olup olmadığının bir garantisi maalesef olmayacaktır.
  • İzmirde oturuyorum bende. Yan sanayi ekran takma sakın. Çankayadan z1 im için 1 kere yan sanayi çabuk olsun diye ekran takrırdım ekranda titreme yaptı. 2. Ücretsiz değiştirttim aynı. Daha sonra kavga dövüş paramı geri aldım. Teleservicede orjinal ekran taktırdım 45 gün parça bekleyip. 2 buçuk sene arkama bakmadan sorunsuz kullandım. Telefonumu satana kadar. Satıp xz premium aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygisiz -- 11 Kasım 2018; 14:3:32 >
  • kaygisiz K kullanıcısına yanıt
    Ne kadar tuttu acaba fiyatı? İzmir'de nerede teleservice?
  • 3 sene önce 350 TL fiyat ödedim. Teleservice Alsancalta Çankayada eski itfsyenin lariı tarafında Montre meydanına doğru giden yönde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.