Şimdi Ara

[Xperia Z1 (Compact)] YENİ ROOT [.157] # XPOSED MOD # DEODEX # ADB DRIVER # TEMALAR (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
11
Favori
15.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4k modu hiriç diğer modların hepsini yükledikten sonra sanal tuşlar 3 taneyken 4 taneye çıktı ben temadan şüpeleniyorum veya modded_kk4.4.4_sysUI_with_Tex_4ıcons dodundan kaynaklı galiba.benim sorum şu yüklediğimiz modu geri nasıl alcaz?(recoveryden yüklenen modlar)
     [Xperia Z1 (Compact)] YENİ ROOT [.157] # XPOSED MOD # DEODEX # ADB DRIVER # TEMALAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadoka

Update Center'da gözüken 14.4.A.0.157 numaralı güncellemeyi yüklemeye çalıştığımda "Doğrulanamadı" diye bir uyarı alıyorum. Sanırım Deodex ile ilgisi var. Ne yapmak lazım?

Aynı sıkıntı bende de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togarma -- 20 Kasım 2014; 16:32:30 >
  • togarma T kullanıcısına yanıt
    Büyüh ihtimalle sorun Deodex'ten kaynaklanıyordu. Güncelleme işlemini, bilgisayardan yaptım. Deodex'te gitmiş oldu.
  • quote:

Büyüh ihtimalle sorun Deodex'ten kaynaklanıyordu. Güncelleme işlemini, bilgisayardan yaptım. Deodex'te gitmiş oldu.

Peki deodex i geri sunumda anlatılan gibi mi yüklüyoruz? yoksa sürüm değişti diye başka bişey yapmamız mı gerekiyor?
    Hazır Deodex dosyaları kullanılmazsa, sıfırdan oluşturulursa sorun olmaz diye düşünüyorum. Ancak denemediğim için kesin bir şey diyemiyorum.

Benim için geç oldu ama burada "Doğrulanamadı" sorununun çözümü anlatılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteux9

Yeniden yaratmışsınız telefonu bravo

Kardeş yaratmak sözcüğünün anlamı hiç yoktan var etmek demektir. Yaratmak Allah a mahsustur. Ü yüzden kullandığımız yerlere dikkat edelim.
  • isababa1906 İ kullanıcısına yanıt
    Elbette yaratmak Allah'a mahsustur. Ancak "yaratmak" kelimesinin birden fazla anlamı vardır. Buradan bakabilirsiniz. Ayrıca arkadaş, "yeniden yaratmak" diye yazmış. Telefonun tamamen değiştiğini kastetmiş.
  • 157 için kolay root ile ilgili bir gelişme var mı acaba?
  • quote:

Elbette yaratmak Allah'a mahsustur. Ancak "yaratmak" kelimesinin birden fazla anlamı vardır. Buradan bakabilirsiniz. Ayrıca arkadaş, "yeniden yaratmak" diye yazmış. Telefonun tamamen değiştiğini kastetmiş.

kardeş diğer anlamları TDkurumu kabul etmiş koymuş oraya ama Yaratmak demek yoktan var etmek. Bir icadı yaparkende var olan bir şeylerle yeni olmayan bişey var ediyosun , yoktan var etmiyosun. TDK koyar onların düşüncesAllah demiyo tandı diyo zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

157 için kolay root ile ilgili bir gelişme var mı acaba?

xda ya baktım fakat bulamadım . Kolay root hakkında bilgisi olan yok mu
  • isababa1906 İ kullanıcısına yanıt
    TDK'nın düşüncesi ne demek ya? Adı üstünde Türk Dil Kurumu. Türkçe bir kelimenin anlamını daha net başka nereden öğrenebilirsiniz? Ayrıca nerede tanrı diyor, kelimenin ilk anlamında "Allah, olmayan bir şeyi var etmek" yazıyor. Verdiğim linke bile bakmamışsınız. Ben bir kelimenin anlamını, TDK'dan daha iyi bilirim diyorsanız o başka.
    Ben, burada anlatılan yolla yaptım. Takıldığınız bir şey olursa yardımcı olurum.
  • quote:

Ben, burada anlatılan yolla yaptım. Takıldığınız bir şey olursa yardımcı olurum.

bende eski sürümde yaptım fakat yeni gelen 157 güncellemesinden sonra yapamadım
    Verdiğim linke baktınız mı?
  • hocam baktım fakat pek bişey anlamadım.
    If is here someone, who still has this problem, look into /cache/recovery/fota/ and open "report" file. If you are not able to open this - it ends with error, just copy it into internal storage or SD Card.
    belirttiği adres de öyle report diye bir dosya yok
    Orada yazanlar, telefonda .157 güncellemesini yaparken alınan "Doğrulanamadı" hatasının çözümü içindi. Siz .157 güncellemesini yaptınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 24 Kasım 2014; 10:33:48 >
  • Dosyayı bulamayınca Sony PC Companion ile yaptım .
    .157 için rootu burada anlatılan şekilde yaptım. Henüz daha kolay bir yolu yok. Takıldığınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

.157 için rootu burada anlatılan şekilde yaptım. Henüz daha kolay bir yolu yok. Takıldığınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.

*BL açmıyor değil mi bu işlem.
  • erkamacar kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece root için.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.