Şimdi Ara

[Xperia Z1 (Compact)] YENİ ROOT [.157] # XPOSED MOD # DEODEX # ADB DRIVER # TEMALAR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
11
Favori
15.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam hocam supersu apk sini kaldırdım ikinci seçeneği denedim recovery yi yükledi :)
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2761614 arkadaşlar bu romun bizim telefona uyarlananından bulamadım bulma şansımız varmı
  • Bir sorum daha olcak ben bu ses yükseltme olayını sevmedim bunu nasıl geri alırım acaba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercomeco

Bir sorum daha olcak ben bu ses yükseltme olayını sevmedim bunu nasıl geri alırım acaba :)

Cihazınızın modelini ve sürümünü söylerseniz yardımcı olabilirim.
  • Xperia z1 sürümde 4.4.4 kk yazılım sürümüde 14.4.A.0.108

• Bide abicim tavsiye edebilecegin custom rom varmı mesela böle az enerji tüketimli felan :) z1 de sanırım çok sınırlı custom rom olayı

• quote:

Xperia z1 sürümde 4.4.4 kk yazılım sürümüde 14.4.A.0.108

https://mega.co.nz/#!MMR0CTJY!C3HmwtcKb91jnSMZAKzEI4QKnqgzVvHMMu-E28xQF6E

Buyur zip dosyasını CWM den yükle eski haline dönecektir.
  • Eyvallah kardeşim peki tavsiye edebilecegin bir rom varmı bana

• quote:

Eyvallah kardeşim peki tavsiye edebilecegin bir rom varmı bana

Bilmem, Rom kullanmadığım için hiç bakmadım maalesef rom yüklerseniz bootloaderi açmanız gerekiyor bunu bir kere açarsanız birdaha kapatamıyorsunuz ve telefonu ilk aldığınız günkü haline getirseniz bile sony uygulamalarını kullanamazsınız buna sony'nin kamera apk sı dahil.
  • Hadi yaa ölee bir sıkıntısı var demekki :) ozaman kalsın gerek yok hiç

• Ölmesin. UP
  • yeni tema varmı
  • Z1'de bu işlemlerden sonra sony'nin kendi audio recorder programı 10saniye sonra kayıt etmeye başlıyor bastığımda
    +4k modunu yüklediğinizde kamera gerçekten bayağı bir yavaşlıyor. Başta ne farkeder dedim kamera hızlandırmayı yüklemedim ama mutlaka yükleyin çok farkediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar19694 -- 28 Eylül 2014; 10:46:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar19694

Z1'de bu işlemlerden sonra sony'nin kendi audio recorder programı 10saniye sonra kayıt etmeye başlıyor bastığımda
    +4k modunu yüklediğinizde kamera gerçekten bayağı bir yavaşlıyor. Başta ne farkeder dedim kamera hızlandırmayı yüklemedim ama mutlaka yükleyin çok farkediyor.

Dedikleriniz kesinlikle doğru

• arkadaşlar deodex yaparken sanırım bir işşlemi yanlış yaptım. telefon açılırken sony yazısında takılıyor ve açılmıyor. Bilgisayar telefonu tanımıyor Sony PC Companion ile kurtarma yapamıyorum o yüzden.yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: togarma

arkadaşlar deodex yaparken sanırım bir işşlemi yanlış yaptım. telefon açılırken sony yazısında takılıyor ve açılmıyor. Bilgisayar telefonu tanımıyor Sony PC Companion ile kurtarma yapamıyorum o yüzden.yardımcı olur musunuz?

Manuel Deodex işlemi çoğu kişide sıkıntılı hazır dosyaları deneyin.
  • merhabalar konuyla alakasız ancak bir sorum olacak. benim telefonda ön kamera açılmıyor. kmerayı çtığımda kamera değiştirme simgesi görünmüyor. selfie uygulaması yükledim onda da ön kamera bulunamadı diyor. bu sorunu nasıl giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcn4

merhabalar konuyla alakasız ancak bir sorum olacak. benim telefonda ön kamera açılmıyor. kmerayı çtığımda kamera değiştirme simgesi görünmüyor. selfie uygulaması yükledim onda da ön kamera bulunamadı diyor. bu sorunu nasıl giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim

İlginç, ilk defa duyduğum bir sorun.Telefonunuzu en yeni sürümle flashlamayı deneyin büyük ihtimal düzelecektir.
  • meteux9 kullanıcısına yanıt
    flashlamayı nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcn4

flashlamayı nasıl yapabilirim?

İngilizceniz var ise kolayca yapabilirsiniz;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=928343
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.