Şimdi Ara

Xperia Z ultra ile ilgili birkaç soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a. kendime yeni bir telefon almak istiyorum. ve telefonda en çok hoşuma giden özellik ekran büyüklüğü. kendime xperia z ultra modelini beğendim. sony olması, ekranının büyük olması gibi özellikleri beni cezb ediyor. aklıma tek takılan şey, android sürümünün 4.2.2 olması. telefonla çok fazla şey yapan birisi değilim. arada bir oyun oynarım, öyle zorlayıcı oyunlar da çok oynamam. telefonda asphalt 8 kasmadan oynatsın diye bir derdim yok. oynadığım oyunlar çoğunlukla küçük oyunlar ve clash of clans gibi online altyapılı oyunalr olur. arada bir dizi veya film izlemeyi de severim telefondan. mesajlaşma, skype konuşma ve whatsapp en çok önem verdiğim şeyler. çünkü şuanki telefonumla bu söylediklerimin hiçbirini yapamıyorum. (evet birini bile yapamıyorum) sizce bu isteklerimi 4.2.2 karşılarmı yoksa sorun çıkartır mı? çünkü z ultra resmen hayalimdeki telefon ama tek sorunlu yanı dediğim gibi 4.2.2 olması

• bir de bu telefon su geçirmez değil mi? yani çok derin olmayan bir havuzda kullanabilirmiyim?
  • Hocam android sürümünü bir önemi yok her sürüm iyi diye bir şey yok. Xperia z ultanın donanımıda iyidir. Xperia Z ultra güzel cihazdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Hocam android sürümünü bir önemi yok her sürüm iyi diye bir şey yok. Xperia z ultanın donanımıda iyidir. Xperia Z ultra güzel cihazdır

benim de çok hoşuma gidiyor. duruşu, tasarımı, donanımı, suya dayanıklı olması, ekranının büyük olması gibi birçok özeliği hoşuma gidiyor. sadece android sürümüne takılmıştım, ama siz de o kadar önemli değil diyorsunuz. şuan kalbim z ultradan yana. inşallah alabilirim :)
  • fatihkayacioglu kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle dostum bende z1 kullanıyorum. Eski sürümü ile şimdiki kitkat sürümü arasında pek fark göremedim ufak tefek şeyler sen android sürümüne bakma pek. Her sürüm iyi olacak diye bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Aynen öyle dostum bende z1 kullanıyorum. Eski sürümü ile şimdiki kitkat sürümü arasında pek fark göremedim ufak tefek şeyler sen android sürümüne bakma pek. Her sürüm iyi olacak diye bir şey yok.

hocam senin z1'ini havuzda veya sulu biryerde kullandınmı hiç? çünkü suyun içinde kullanmak, havuzda filan kullanmak eğlenceli olur.
  • fatihkayacioglu kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar su geçirmez olsada havuza girmedim hiç. Ama öyle telefon pisleniyor filan yıkıyorum korkmadan musluğun altınta filan Ama büyük bir suya sokmadım şuana kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.