Şimdi Ara

XPERİA Z ROM eXistenZ v6.0.0 | Ultra Edition | 10.4.1.B.0.101 | JB 4.3 | 12/02 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.084
Cevap
6
Favori
20.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar bende uzun zaman sonra 6 dan direk 6.6 ya güncelleme yaptım şuanlık tek sıkıntım meşhur çağrı kaydı tutulmaması başkada bi hata vs almıyorum birde existeinde ekran görüntüsü nasıl alıyoruz monxfield de kapama düğmesine uzun basınca çıkıyodu bunda çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrtnckl

selamlar bende uzun zaman sonra 6 dan direk 6.6 ya güncelleme yaptım şuanlık tek sıkıntım meşhur çağrı kaydı tutulmaması başkada bi hata vs almıyorum birde existeinde ekran görüntüsü nasıl alıyoruz monxfield de kapama düğmesine uzun basınca çıkıyodu bunda çıkmıyor

Power ve ses kısma tuşuna aynı anda basın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omrtnckl kullanıcısına yanıt
    Gravity box güç iyileştirmeleri güç menüsünde ekran görüntüsüne tik koy kilide eger gelmezse restart yap

• Harimi nin dediği gibi yaptım oldu cavit abim senin drdiğinede bakıcam da bu çağrı kaydını nasıl yapcaz xda yı baktımda bitaz o fix lencek dosyayı bulamadım

Gecikmeli yanıt için kusura bakma.
    Ben de fix dosyasını bulamadım, var diye hatırlıyordum ama galiba yanılmışım.
    Aynı sorun bende de vardı, çareyi her şeyi ama her şeyi ilk baştan yaparak buldum.
    Yani; orjinal Rom yükledim ve bütün işlemleri en baştan yaptım.
    Bir nevi cihazı tam anlamıyla sıfırladım.
  • est hacı abi ne gecikmesi

şimdi hepsini sıfırdan yaparım sıkıntı yok ben ilk 6 yı yükledim sonra 6.6 bu düzende sıkıtı yok demi birde orası çok karıştıda her yüklemede dalvik cache ile cache yimi siliyorum uzun süre konudan uzak kaldım sonra okurkan bilgiler kalsın bilgiler silinsin tarzı cache leri okudum kafam karıştı bundaki sıralama nedir yada her seferinde başlattıktan sonra fabrika ayarlarına mi dönim
  • quote:

est hacı abi ne gecikmesi

şimdi hepsini sıfırdan yaparım sıkıntı yok ben ilk 6 yı yükledim sonra 6.6 bu düzende sıkıtı yok demi birde orası çok karıştıda her yüklemede dalvik cache ile cache yimi siliyorum uzun süre konudan uzak kaldım sonra okurkan bilgiler kalsın bilgiler silinsin tarzı cache leri okudum kafam karıştı bundaki sıralama nedir yada her seferinde başlattıktan sonra fabrika ayarlarına mi dönim

Telefondaki bilgilerini yedekle, recoveriden cache dalvik cache ve datayı sil. (bu durumda her şeyin silinir.) ardından v6'yı flashla sonra supersu fixi flashla ardından teli aç, sonra kapat, cache dalvik cache wipe yap, sonra v660'yı flashla

2.67 ispanya romunu yükle root ve recowery yap V6 yüklemeden önce vipe.leri yap(cache ve dalvic cache) (data.yıda işaretle temiz kurulum olsun) v6 flaşla ardından super fix flaşla telefonu reboot system yapmadan ses açma ve güç tuşuna bas üç defa titret ve kapat 101 kerneli flaştoola bağla ve flaşla telefonu aç tekrar V6.6 yüklemeden önce cache ve dalvic cache işaretle ve V6.6 rwcowery.den flaşla.Kolay gelsin
  • Okedir anlafçdım teşekkür ederim bu arada cavit abim v26.1 de blutot götüşmede çalışıyomu yoksa eskisi gibimi

• Ya bu v7 haladaha cıkmadımı bekleyıp duruyoruz:-) gercı ben orgınal 67 den cıhazı rootlayıp recovery kurup orgınal 101 romunu recoveryden kurup 101 kernelınıde flashtoolla attım sımdı hem orgınal rom hem root lu hem recoverylı bı rom kullanıyorum ıstedıgım ayarlamalarıda gravıtyboxla gem xperıa uygulamalarıyla halledıyorum cok harıka oldu valla:-)

• Hatta markettede olan GMD hide soft auto key root uygulamasıyla ıstersenız alttakı sanal tusları keybetıp parmagınızı atl ekran baslangıcından yukaru surtunce tekrardan tusları cıkara bılıyorsunuz. Hatta farklı tus kombınasyonuda ekleye bılır hatta nexusun o tus sekıllerınıde kullanabilirsiniz bosuna ufaltmak buyutmek sefaf yapmak ıcın ugrasmayın harıka bı program nexustayken cok kullandıgım bı uygulamaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: safkan1600

Ya bu v7 haladaha cıkmadımı bekleyıp duruyoruz:-) gercı ben orgınal 67 den cıhazı rootlayıp recovery kurup orgınal 101 romunu recoveryden kurup 101 kernelınıde flashtoolla attım sımdı hem orgınal rom hem root lu hem recoverylı bı rom kullanıyorum ıstedıgım ayarlamalarıda gravıtyboxla gem xperıa uygulamalarıyla halledıyorum cok harıka oldu valla:-)

Romdaki tüm bugları temizleyip ve biraz daha eklemeler yaparak öyle çıkaracağım diyor xda 'da Niaboc79

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hârimi hocam beklıyoruz bakalım:-)

Bende çalışmıyor sbh 50 ile.müzik dinliyorum telefon görüşmesi yapamıyorum.

• mkryvz M kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle yapıcam heralde mecbur. Çağrı kaydı olmadan olmaz ya.
    Orjinal rom derken hangisi, nerde? Onu yükledikten sonra Cavit reyizin yukarda dediklerini yapıcaz dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 18 Nisan 2014; 18:17:34 >
  • safkan1600 kullanıcısına yanıt
    Oyunda, şurda burda takılırsa sıkıntı olmaz mı hacı?
  • An itibaryle cağrı sıkıntısı ortadan kalkt tekrardan yükleyince android.sucess hatası aldım onuda başlat trkrardan yükleyince tertemi bir kurulum oldu son bişi sorcam daha önce cavit abimie sormuştum da kesin olmak için tekrar soruyom prex i twrp den yükledim başka bir yerden aktif hale getiriyomuyum yoksa kendi aktf okuyormu
  • quote:

An itibaryle cağrı sıkıntısı ortadan kalkt tekrardan yükleyince android.sucess hatası aldım onuda başlat trkrardan yükleyince tertemi bir kurulum oldu son bişi sorcam daha önce cavit abimie sormuştum da kesin olmak için tekrar soruyom prex i twrp den yükledim başka bir yerden aktif hale getiriyomuyum yoksa kendi aktf okuyormu

PureXAudio ' yu recover' den flashladıktan sonra başka bir işlem yapmana gerek yok. Walkman ' a girip Ekolayzır ve diğer kulaklık ayarlarını özelleştirdikten sonra başka bir şey yapmaya gerek yok....
  • eXistenZ'ın babası niaboc79'un son yayınladığı v6.6.0 OTA güncelleme dosyasını recovery'den flaşlayınca çağrı kaydı sorunu çözülüyor, bizzat denedim.
    İşte şimdi cillop gibi oldu. Dosya aşağıda:

http://www.mediafire.com/download/433m1eof6l8wep5/xperiazexistenzultrav660OTA.zip

Adam çalışıyor ama hırsız da her yerde hırsız arkadaş; Hint lavuğunun biri çıkmış eXistenZ'ın adını değiştirip ben yaptım diye yayınlamış xda'da, ona kızıp v7'yi çıkarmazsa yakarım Hindistan'ı

• quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

eXistenZ'ın babası niaboc79'un son yayınladığı v6.6.0 OTA güncelleme dosyasını recovery'den flaşlayınca çağrı kaydı sorunu çözülüyor, bizzat denedim.
    İşte şimdi cillop gibi oldu. Dosya aşağıda:

http://www.mediafire.com/download/433m1eof6l8wep5/xperiazexistenzultrav660OTA.zip

Adam çalışıyor ama hırsız da her yerde hırsız arkadaş; Hint lavuğunun biri çıkmış eXistenZ'ın adını değiştirip ben yaptım diye yayınlamış xda'da, ona kızıp v7'yi çıkarmazsa yakarım Hindistan'ı

He ya aynen... bir de hava atıyor, başkalarının romu 800+ mb iken benim rom 470 MB diye...

Bu hırsızlık romun çıkışını bence çabuklaştırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 21 Nisan 2014; 7:21:11 >

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.