Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (974. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.3 hayâl kırıklığı. hiç bir değişiklik yok denecek kadar yok. Wifi çekimi eskisi gibi hatta daha önceki bazen çeken yerde şimdi hiç çekmiyor. boşuna beklemişim. şarj süresinde hiç bir değişiklik yok. birkaç tane yeni tema dışında bir değişiklik yok. daha tam da inceleyemedim inşallah eksilen birşey yokturdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.3 kullanrken bir oyun yükledim telefon oyunu oynarken çok ısındı önceden bu kadar ısını ısınmadıı hakkında şüpheye düştüm ve 4.2 ye geri döndüm tekrar oyunu kurdum.Yarısı kadar ısındı aynı oyunda telefon

ısınma sorunu var galiba 4.3 de test eden varmı???
  • arkadaşlar bende 4.2.2 sürümü var ve güncelleştire cıkmıyor 4.3 ü nasıl yuklediniz acaba. birde tlfnu 2 gün once aldım sesi cok az cıkıyor sizdedemi oyle . alarm kurdum hiç duyulmuyor bile
  • FOTOĞRAF ÇEKİMİ HAKKINDA

Daha önceki sayfalarda güncellemeden sonra fotoğraf çekimi yaparken dinazor vs şekillerin çıkacağını söylemişlerdi. Güncellemeyi yaptım ancak bulamadım. Nereden bulabilirim?
  • arakdaşlar z1 rom yüklü pc compainden onarsam 4.3 gelirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marin84

FOTOĞRAF ÇEKİMİ HAKKINDA

Daha önceki sayfalarda güncellemeden sonra fotoğraf çekimi yaparken dinazor vs şekillerin çıkacağını söylemişlerdi. Güncellemeyi yaptım ancak bulamadım. Nereden bulabilirim?

Google playde ar Mode diye ara yükle kur

Ya da kamerayı açınca ayarları olan yerde yukarıda bie artı işareti var ona bas hepsini yükle
    Güzel şeyler var orda

• quote:

Orijinalden alıntı: affan60

arakdaşlar z1 rom yüklü pc compainden onarsam 4.3 gelirmi ?

Gelmez hocam stock roma dönmen gerekiyor diye biliorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayff -- 30 Aralık 2013; 9:04:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

flastool dan 4.2 mi yükliycem ozaman tamam tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affan60 -- 30 Aralık 2013; 9:28:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tadaa

quote:

Orijinalden alıntı: marin84

FOTOĞRAF ÇEKİMİ HAKKINDA

Google playde ar Mode diye ara yükle kur

Ya da kamerayı açınca ayarları olan yerde yukarıda bie artı işareti var ona bas hepsini yükle
    Güzel şeyler var orda

Cevabın için teşekkür ederim. Uygulamaları açtım. Ücretsiz indirebildiklerim bunlar. Motion Shot TR de kullanılmıyor sanırım.
  • marin84 kullanıcısına yanıt
    motion shoot ın apk sını indirirsen kurabilirsin ben de var apk ama buraya atamadım
  • quote:

quote:

quote:

Aynen hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam

Flaştooldan şak diye 4.3ü yükleyebilir bence Flaştol yada emma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lediod

arkadaşlar bende 4.2.2 sürümü var ve güncelleştire cıkmıyor 4.3 ü nasıl yuklediniz acaba. birde tlfnu 2 gün once aldım sesi cok az cıkıyor sizdedemi oyle . alarm kurdum hiç duyulmuyor bile

Kardeş ayarlar/ ses/ses düzeylerini kontrol et sonda mı hepsi.
    Bir de şöylee bir durum var teli alırken araştırdınız bilemiyorum ama bu telefonun sesi su geçirmezliğinden dolayı biraz az.
    Root atılarak ses düzeyleri iki katına çıkabiliyor.

Telefonunuzun nerden aldınız Güncellemeler zamanla dağıtılıyor.
    Gelmezse eğer flashtoolla tele yeni bir room atmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 30 Aralık 2013; 11:01:28 >
  • yaw kafayı yicem arkadaşlar az kaldı dün tekrardan fabrika ayarlarına döndüm ve sabaha kadar bekledim yine android İS %60 larda geziyor abi bunun bi çözümü yokmu sizde kaç degerlerinde?
  • şimdi bu 4.3 e root mümkün müdür yoksa bekliyecekmiyiz?
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    hocam türkiyeden aldım telefonu. şuan 4.2.2 güncelemesi var. başkada çıkmıyor. araştırdım almadan once sesın az cıktıgını biliyordum ama bu kadar da az olduğunu tahmin etmemiştim. ses düzeyleri en üst seviyede. telefon çalarken bile çok zorlukla duyuluyor flash toolla nasıl room atılıyor. room nedir çok yeniyim af buyrun.
  • lediod kullanıcısına yanıt
    türkcell den alanların harici herkez aldı 4.3 ü nerdeyse siz neren aldınız cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem jimmy

türkcell den alanların harici herkez aldı 4.3 ü nerdeyse siz neren aldınız cihazı

Bende Turkcell den almadım ama hala banada gelmedi 4.3
  • quote:

Orijinalden alıntı: lediod

hocam türkiyeden aldım telefonu. şuan 4.2.2 güncelemesi var. başkada çıkmıyor. araştırdım almadan once sesın az cıktıgını biliyordum ama bu kadar da az olduğunu tahmin etmemiştim. ses düzeyleri en üst seviyede. telefon çalarken bile çok zorlukla duyuluyor flash toolla nasıl room atılıyor. room nedir çok yeniyim af buyrun.

Ses biraz daha yüksek olsaydı iyi olurdu ama ben alıştığımdan olsa gerek eksikliğini pek hhissetmiyorum
    Telefonunu hangi ülkeye ait o ülkenin güncellemesi yyayınlanmış mı onların bilinmesi lazım resmi distribütör mü yoksa paralel ithalattan mı aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

yaw kafayı yicem arkadaşlar az kaldı dün tekrardan fabrika ayarlarına döndüm ve sabaha kadar bekledim yine android İS %60 larda geziyor abi bunun bi çözümü yokmu sizde kaç degerlerinde?

Bende böyle müdür

• 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.