Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (972. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.3 de ısınma konusunda bayağa gelişme var eski sürümde 1 saatlik skypee görüntülü konuşmada ateş gibi olan telefon biraz önce 1.15 dakika görüntülü konuşma yaptım neredeyse çok normal değerlerde ısındı.
  • Wifi de veya telefon görüşmesin den sonra hata alan arkadaşlar telefonu formatlayın ve böyle 4.1 den 4.2 ye 4.3 é 4.4 gecerken sıfırdan gecip format atıp kullanın cünkü her yüksekleme google bir seyler ekliyor 4.3 de 4.2 de olmayan open gl geldi format atmadan düzene girmez telefon hata alırsınız ha 4.2 nin icinde güncelleme alırsanız ki 3 tane aldık 4.3 içinde alırsanız format atmaya gerek yok düzenli çalışır ama 4.2 gibi 4.3 gibi 4.4 gibi 5.0 gibi böyle güncellemeleri düzenli kullanmak için sıfırdan kurun format atıp kullanın sorun olmaz genel sorunlar olur sadece örnek sony select açılmıyor du herkesde olan genel bi hata idi bugün düzeldi girdi sony select böyle sıkıntılar genel ama diger telefon konusmasondan sonra ki hatalar icin format yapıp kullanın bende hic birisi yok o hataların hem sıfır 4.2.2den güncelleme yaptım hemde telefon 4.3 güncelledikden sonra formatladım şimdi hata yok genel bug ların dısında sizde öyle deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan2317

Her türlü Program yapılıyorda şu 2g 3g arası geçiş için bi kısayol programı yapılamıyormu veya varda ben mi bulamıyorum

HD Widgeti kullanabilirsin dostum
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EE7697A5 -- 20 Kasım 2020; 16:51:19 >
  • Google chrome'un bir an önce güncellenmesi şart

• gençler google chrome'un beta versiyonu çıktı bundan sonra ordan devam etcek galibahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.chrome.beta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Orijinalden alıntı: kratos159

http://forum.donanimhaber.com/m_77285054/tm.htm

BURDA 244 rom u var onu yükle telefonda 67 rom u gözüküyor ordanda onu yüklersin tamamdır.

zaten bu romda sıkıntı var 4g simgesi yok bu romda...acaba trde 4g yok diyemi verilmiyor romlarda bu simge?

herneyse be eskisi gibi yaptim kitkat çiktimi onu deneriz artik..

ben yükledim sonra telefon üstünde 67 güncellemesi gözüktü onu yükledim 4g simgesi filan gözüküyordu herşey normaldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynepsikolog

geçen teknosada xperia z'nin teşhir ürünlerinin birinde görmüştüm, şu alttaki sanal tuşların arkası şeffaftı o temaya göre mi değişiyo güncellemeye göre mi

hala 4.1'de misin yoksa ? o şeffaflık aylar önce geldi 4.2 ile beraber
  • Beyler bi yardım mation shop u indirmem lazım nasıl yapıcam helppp

• prof.exx kullanıcısına yanıt
    ben daha da gerideyim :D daha yeni sipariş ettim telefonu yarın elime geçicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baltidores

Türkiye telefonu demişsin ama rom tr mi? Ben GOLD dan aldım hollanda romu vardı. Tr romu yükleyip 4.3 é companion dan güncelleme yaptım Wifi hotspot sorun var

Wifi hotspot sorunu Türkcell hatlarda oluyormuş galiba

Hattım türkcell.
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

Telefonu aldığıma bir kez daha memnun oldum 5-10 dakika önce 4.3e geçmiş bulunuyorum gözle görülür bi şekilde fark var telefonda :) Performans olsun grafik olsun telefon git gide şahlaniyor :D

Taşınabilir Wifi aç bakalım kullanabiliyormusun.Chrome'da ara sıra gir bakalım siyah ekran sorunu verecekmi

siyah ekran renk sorunununda ekranı aşşağı yukarı kaktır geçiyo hakkaten hotspottanda bağlanmadı eşşoğlu eşekler bunu bile becerememiş bide 2 ay geç verdiler güncellemeyi . dahada sony alırsam ne olsun lg içinde dedim lg almıyorum sony içinde dedim artık adi marka adi mal.

Gerçekten sana bu telefonu silah zoruyla kullandırıyorlar diye düşünmeye başladım müdür. Güncellemelerde samsung çok iyi ama güncelleme sonrası görülen sorunları saysam oturup ağlarsın o derece. Dostum her mesajında ne yapıp ne edip yok birdaha sony almam adi marka gibi sözler kullanıyorsun. Yahu sürekli görüyorum bir lafın arasına sıkıştırıp yine ölümüne kötülüyorsun. Memnun değilsen elinden çıkarırsın çok basit değil mi? çünkü bu tür konusmaların sürekli ister istemez forumda tartışma çıkarıyor konu dağılıyor, ben 8-9 aydır bu cihazı kullanıyorum bir sorununu görmedim. yaşamış olduğun bir üretim hatası nedeniyle telefondan soğuduğun için her fırsatta telefona yardırma. Dostum yapma bunu harbiden
  • Bu 4g logosundan kastınız nedir anlamadım ?
  • quote:

daha telefonu eline almadan neden öyle bir mesaj yaptın ki sanki sende şeffaf değilmiş gibi mesaj nick uyumu harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

Telefonu aldığıma bir kez daha memnun oldum 5-10 dakika önce 4.3e geçmiş bulunuyorum gözle görülür bi şekilde fark var telefonda :) Performans olsun grafik olsun telefon git gide şahlaniyor :D

Taşınabilir Wifi aç bakalım kullanabiliyormusun.Chrome'da ara sıra gir bakalım siyah ekran sorunu verecekmi

siyah ekran renk sorunununda ekranı aşşağı yukarı kaktır geçiyo hakkaten hotspottanda bağlanmadı eşşoğlu eşekler bunu bile becerememiş bide 2 ay geç verdiler güncellemeyi . dahada sony alırsam ne olsun lg içinde dedim lg almıyorum sony içinde dedim artık adi marka adi mal.

Gerçekten sana bu telefonu silah zoruyla kullandırıyorlar diye düşünmeye başladım müdür. Güncellemelerde samsung çok iyi ama güncelleme sonrası görülen sorunları saysam oturup ağlarsın o derece. Dostum her mesajında ne yapıp ne edip yok birdaha sony almam adi marka gibi sözler kullanıyorsun. Yahu sürekli görüyorum bir lafın arasına sıkıştırıp yine ölümüne kötülüyorsun. Memnun değilsen elinden çıkarırsın çok basit değil mi? çünkü bu tür konusmaların sürekli ister istemez forumda tartışma çıkarıyor konu dağılıyor, ben 8-9 aydır bu cihazı kullanıyorum bir sorununu görmedim. yaşamış olduğun bir üretim hatası nedeniyle telefondan soğuduğun için her fırsatta telefona yardırma. Dostum yapma bunu harbiden

hocam valla elimde değil inan ısınamıyorum o derece illet ettim bundan ilk fırsatta çıkarcam elimden hakkaten dahada bulaşmam diyosam bu markaya bulaşmam görmezden gelin beni valla sizinde çok sevdiğinizi biliyorum saygı sevgi duyuyorum keşke bende öyle olabilsem.
  • eyvallah dostum sağol
  • quote:

quote:

daha telefonu eline almadan neden öyle bir mesaj yaptın ki sanki sende şeffaf değilmiş gibi mesaj nick uyumu harika

bi dakka bi dakka sen benim nickime laf mı ettin anlayamadım
    ya tlfnu almam çok aceleye geldi hiç bişey araştırmadan aldım, aldıktan sonra araştırmaya başladım o da kafama takıldı sorayım dedim işte sende amma ezdin ya :D
  • Googleda 4.3 betada da paylaştığım bir sorun tekrar olmaya başladı, sekmelerde dolaşırken ekran gidip geliyor, acaba siyah ekran sorunu dediğiniz şey o olabilir mi merak ettim?

• quote:

quote:

quote:

bi dakka bi dakka sen benim nickime laf mı ettin anlayamadım
    ya tlfnu almam çok aceleye geldi hiç bişey araştırmadan aldım, aldıktan sonra araştırmaya başladım o da kafama takıldı sorayım dedim işte sende amma ezdin ya :D

dua et zeynepsikologagit demedim yok ne ezmesi sadece eski sürümdesin zannettim :)
  • 3 ayrı gece cekimi bende eskiden çök kötüydü şu an iyş ben sıfırdan format atmadım 4.2.1 253 romu vardı 67 otadan güncelledim sonra format atmadan pc dwn 4.3 yükledim fotoraf kalştesi çok iyş eskşye nazaran antutudede 22051 aldı

• 
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.