Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (969. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 967968969970971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Engin.OK

siz nasil olsa artik Z nin genel Tr romu kullaniyorsunuz FTF dosyasini hazirlayip konuya ekleyin iyi olmazmi ?

aslında olurda hindistayım netim çok yavaş birde nasıl nereye yükleme hakkında bilgim yok bunları pm den söylerseniz yüklerim .
  • ya beyler okadar yazdim eski roma donmek istiyorum diye biriniz temiz rom linki verin artik bumu yardimlaşma..

neden eski romumu istiorum soyliyim hemen ...

kamera eskisi gibi güzel çekmiyor

chrome kullnirken siyah golge gordumm biran

ayrıca bataryanızı eski sürüme gore cok daha hızlı boşaliyor..

sizde hiçmi sorun yok anlamadim gitti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 30 Aralık 2013; 16:00:55 >
  • telefonun ayarları bozuldu beyler , telefonu fabrıka ayarlarına yukledım nete girmiyor nasıl repairlerim
  • Gelmedi Bi Türlü Su Güncelleme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykt41 -- 29 Aralık 2013; 16:01:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

ya beyler okadar yazdim eski roma donmek istiyorum diye biriniz temiz rom linki verin artik bumu yardimlaşma..

biraz yukarıya bi akc geri sayfaya gidersen zaten var bi ton sayfa buyr dostum burdan faydalanbilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_77285054/tm.htm burdan yükledim ben pc compdan güncelleme aldım 4.3 ü
  • Sony select'de çok az tema var bu ne ya
  • quote:

ya beyler okadar yazdim eski roma donmek istiyorum diye biriniz temiz rom linki verin artik bumu yardimlaşma..

Konu icerisinde eski romlar yuzlerce kez verildi bununla ilgili aratabilirsiniz
  • Vallahi adamı çatlatırsınız, yahu illa bu soruyu birilerinin sorması mı lazım. Bilgisayardan nasıl güncelleme yapılacağını biriniz yazamadınız mı. Bilgisayardan güncelleyeceksin deyip durmuşsunuz el-insaf. Benim gibi bilgisayara sürekli bağlantı yapma ihtiyacı duyamayanlara veya daha önce bağlantı yapıp sürekli data transferini işaretlemiş Sony programını kurmak istemeyip şimdi güncelleme yapmak isteyen arkadaşlar; Telefonunuzu usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın, telefonun üst kısmında usb simgesi çıkacak açın basılı tutun detaylara girip verileri temizle dedikten sonra kabloyu çıkarıp tekrar takın (daha önce data transferi için de kabloyu kullanmayanlar bunu yapmasına gerek yok), yükleme yapılsınmı diye soracaktır, kabul edip bilgisayarınızdan yüklemeyi tamamlayın bu yaptığınız yüklemenin adı şu sürekli bahsedilen ama benim de ne olduğunu anlamadığım "Sony PC Companion"dur. Bunu yükledikten sonra zaten cihazın yeni sürümünün mevcut olduğunu ve yüklemek için onay vermenizi isteyecek. Şarj yüzdeniz 50 nin üstündeyse başlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SeTo_

4.3'e geçiş yaptıktan sonra silinen ya da kaybolan uygulamalarınız var mı arkadaşlar? Telefon açıldığında menü kısmında 2 yerde boşluk oldu bişeyler gitti ama anlayamadım tam. Sizde de böyle bi durum var mı acaba?..

• quote:

quote:

4.3'e geçiş yaptıktan sonra silinen ya da kaybolan uygulamalarınız var mı arkadaşlar? Telefon açıldığında menü kısmında 2 yerde boşluk oldu bişeyler gitti ama anlayamadım tam. Sizde de böyle bi durum var mı acaba?..

1 incisi navigasyon 2 inciside op barcod tarama onalr gitti güzel kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

quote:

siz nasil olsa artik Z nin genel Tr romu kullaniyorsunuz FTF dosyasini hazirlayip konuya ekleyin iyi olmazmi ?

aslında olurda hindistayım netim çok yavaş birde nasıl nereye yükleme hakkında bilgim yok bunları pm den söylerseniz yüklerim .

ya hindistandayim deyince aklima paylastigim bi resim geldi hatta siz de yorum yapmistiniz su 14 araliktan beri bende cindeyim valla yemekleri ozledim simdiden aklima gelince canim cekti ya :) ve daha 11 gun var Turkiye ye geri donmeye :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

quote:

ya hindistandayim deyince aklima paylastigim bi resim geldi hatta siz de yorum yapmistiniz su 14 araliktan beri bende cindeyim valla yemekleri ozledim simdiden aklima gelince canim cekti ya :) ve daha 11 gun var Turkiye ye geri donmeye :(

aynen valla bende haftaya dönüyorum inşallah. Demin dosyaları ftf haline getiriyim dedim dosyaların oldugu klasörü gösteriyorum lakin bir türlü dosyaları algılamıyor neden yapar acaba flashtool un son versiyonu yüklü ondamı hata var acaba.
  • Güncelleme 727 Mb mi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykt41 -- 29 Aralık 2013; 17:09:07 >
  • quote:

hocam kamera kötü çekiyor demişsiniz ya gece çekimlerinde çok bariz gelişme var pil standart aynı ayarında gidiyor birde romu yeni aldığımız için çok kurcalıyoruz aresmarın verdiği rom orjinal 4.2.2 hızlı ayarlar sekmesine iyi bakın bende facebook twitter instagram gibi uygulamalarda yayın akışı güncellenmiyor hotspot çalışmıyor.şu anda 96kpbs internetle giriyorum rom bulmak isterdim size xda ya bakarsanız belkide her sürümünü bulursunuz saygılar.
  • Ben nasıl değiştirecem kapakçıkları önceden değiştirip anlatabilecek yok mu ? Biliyormusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

quote:

Orijinalden alıntı: Burak9z

bu ülke ülke 4.3 dağıtımına nerden bakılıyor bilen varmı Arabistan c6602 cihaz

Hocam Benimde Arabic Bekliyoruz Sürekli Kontrol Ediyorum ama Gelmedi Henüz Bu Akşam Uptade Center'den Deneyeceğim Sarz olmasını bekliyorum Telefonun :)

Muhtemelen aynı anda alırız 4.3ü
  • Vallaha dostum Salı günü Yılbası iznine cıkıyorum o zaman nasip olursa pc alacağım o gün Wınn modemle uptade center'dan deneyeceğim bu gün kontrol amaçlı baktım 727MB bi dosya var büyük ihitmalle 4.3'dür, eğer oysa zaten güncellerim.
  • quote:

quote:

quote:

bu ülke ülke 4.3 dağıtımına nerden bakılıyor bilen varmı Arabistan c6602 cihaz

Hocam Benimde Arabic Bekliyoruz Sürekli Kontrol Ediyorum ama Gelmedi Henüz Bu Akşam Uptade Center'den Deneyeceğim Sarz olmasını bekliyorum Telefonun :)

Muhtemelen aynı anda alırız 4.3ü

Bende arabiclere gelmesini bekliyorum :)) Eğer onlara ne zaman geleceğini öğrenebilirsek faydalı olur bizim için. Şu linkten kontrol ediyorum benhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2315914
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeessmm

Ben nasıl değiştirecem kapakçıkları önceden değiştirip anlatabilecek yok mu ? Biliyormusunuz ?

Siz mi deştireceksiniz
  • quote:

Vallaha dostum Salı günü Yılbası iznine cıkıyorum o zaman nasip olursa pc alacağım o gün Wınn modemle uptade center'dan deneyeceğim bu gün kontrol amaçlı baktım 727MB bi dosya var büyük ihitmalle 4.3'dür, eğer oysa zaten güncellerim.

727 mb muhtemelen 4.3.sana gelmiş bende tık yok daha güncel diyor
  • 
Sayfa: önceki 967968969970971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.