Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (968. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 966967968969970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Key

beyler 4.2 geri döndüm fakat 4 g işareti kayboldu sebebi neden olabilir yorum yaparsanız sevinirim saygılar

c6602 romu atmadın demi yanlışlıkla.
  • arkadaşlar mrb.
    tlfn yarın sabah elimde olucak da ben bu güncelleme işlerini falan hiç bilmiyorum biraz baktım nasıl güncelleneceğini anladım ama bi kaç sorum var, belki çok saçma sorular olacak ama yardımcı olursanız çok sevinirim :) ilk olarak tlfn geldiğinde illaki 4.1 mi oluyo yani 4.2 gelmiş olamaz mı, güncelleme yapmalı mıyım çok bariz farklar var mı yada aşırı iyi tarafları var mı, diyelim ki yaptım ama beğenmedim geri alma şansım var mı bide son sorum şu root dediğiniz şeyle bunun bi ilgisi var mı?
  • arkadaşlar paralel olarak ne kadara gelir şuanda ? veya farklı önerirmisiniz teşekkürler
  • arkadaşlar telefonun içinde "yedekle ve geri yükle" diye bi uygulama var ya. o yedekleme nasıl? ben şimdi yedekledim ve 1,9 gb.lık bi yedek oluşturdu. bu yedek tam olarak ne? tüm telefonun uygulamalar oyun falan mı yedeği yoksa oyunların save dosyaları falan mı? hiç bu uygulamayla aldığı yedeği geri yükleyen var mı bi aydınlatsa beni
  • quote:

beyler 4.2 geri döndüm fakat 4 g işareti kayboldu sebebi neden olabilir yorum yaparsanız sevinirim saygılar

4.3 de hızlı ayarlarda 4g işareti vardı sen 2 sefer üst üste c6602 romu yüklemişsin Flashtoolla 4.2.2 c6603 yükle hangi ülke romu farketmez sonra tr 4.3 atarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynepsikolog

arkadaşlar mrb.
    tlfn yarın sabah elimde olucak da ben bu güncelleme işlerini falan hiç bilmiyorum biraz baktım nasıl güncelleneceğini anladım ama bi kaç sorum var, belki çok saçma sorular olacak ama yardımcı olursanız çok sevinirim :) ilk olarak tlfn geldiğinde illaki 4.1 mi oluyo yani 4.2 gelmiş olamaz mı, güncelleme yapmalı mıyım çok bariz farklar var mı yada aşırı iyi tarafları var mı, diyelim ki yaptım ama beğenmedim geri alma şansım var mı bide son sorum şu root dediğiniz şeyle bunun bi ilgisi var mı?

telefonu aldığınızda 4.1 veya 4.2 ile gelebilir duruma üretim zamanına göre değişir , cihazı aldığınızda pc taktığınızda telefonun ekranında pc companion kurulsunmu uyarısı verir o uyarıya evet derseniz bilgisayarınıza güncelleme programı kurulur , kurulum bittikten sonra cihazınızı kontrol eder eğerki cihazın içindeki hangi yazılım kodu varsa o kod numarası içinde güncelleme başladıysa size uyarı verir güncellemenizi yaparsınız .Hala yayınlanmadıysa aceleniz ve merakınızda varsa başka bir ülke için yayınlanan yazılımı(ROM) el ile indirip flashtool programı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz , en güncel yazılım kullanmak her zaman iyidir ve root un bunlarla alakası yok.
  • 3 gündür kullanıyorum 4.3 ile telefona tekrar bayıldım, 6 aydır Z kullanıcısıyım ama 4.2 yi hiç sevmemiştim 4.3 ile ise telefon kaymak gibi oldu ısınma sorunu gitti, wifi çekimi arttı, stamina modu gerçek mana da çalışmaya başladı. asphalt 8 i millet note 3 le yüksek te kasarak oynarken bende yağ gibi open gl 3 desteği süper oldu bence çok iyi oldu 4.3.. mobil veride vs sorun yok internet ayarlarınızı tekrar alın şebekenizden..
  • Arkadaşlar, pc companion ile güncelledim teli, birde üstüne hard format atmak istiyorum, sanırım bikaç tuşa aynı anda basılarak yapılıyordu format işlemi acaba hangi tuşlardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

quote:

arkadaşlar mrb.

telefonu aldığınızda 4.1 veya 4.2 ile gelebilir duruma üretim zamanına göre değişir , cihazı aldığınızda pc taktığınızda telefonun ekranında pc companion kurulsunmu uyarısı verir o uyarıya evet derseniz bilgisayarınıza güncelleme programı kurulur , kurulum bittikten sonra cihazınızı kontrol eder eğerki cihazın içindeki hangi yazılım kodu varsa o kod numarası içinde güncelleme başladıysa size uyarı verir güncellemenizi yaparsınız .Hala yayınlanmadıysa aceleniz ve merakınızda varsa başka bir ülke için yayınlanan yazılımı(ROM) el ile indirip flashtool programı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz , en güncel yazılım kullanmak her zaman iyidir ve root un bunlarla alakası yok.

ya öyle çok karışık geldi bana bi sayfada okumuştum MENÜ>AYARLAR>TELEFON HAKKINDA> YAZILIM GÜNCELLEME bu şekilde olmuyo mu ki acaba. bide şu yazılım kodu dediğiniz şey ne oluyo, bide mesela 4.3 oldu sonra bi daha 4.1e dönmek istesek dönemez miyiz
  • quote:

Senin bu paylaştığın romu daha önce bende yükledim , içinden turkcell uygulama çıkmadı , aresmarın konusu altında başka bir rom daha var onun içinde varmış bir yanlışlık oldu özür dilerim yukarıdaki mesajıda düzenledim ikiside aynı konu altında olunca yorumlar bu roma yapılmış sandım.

Yok hocam ne demek yanlis anlasilma olmus. Nasil Z durumlar 4.3 geldi mi yada yeni guncelleme ile Z1 romu gibi oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

quote:

4.3 de hızlı ayarlarda 4g işareti vardı sen 2 sefer üst üste c6602 romu yüklemişsin Flashtoolla 4.2.2 c6603 yükle hangi ülke romu farketmez sonra tr 4.3 atarsın.

hocam tr romunu bana bi bulup verin linkini lütfen ya...

ayrıca 4.3 yukluydu ben 4.2.2 olan versiyona geri dönmek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim sadece romu bulun ben atarim cihaza bilen biri anlayan biri verirse bu romu sevinirim saygılarıma..

Not_ yazilimi dogru yuklemediysem cihazimin modeli felan dogru gorunmezdi sanirim degilmi? buradaki romu attim cihaza http://forum.donanimhaber.com/m_77285054/tm.htm

lütfen orjinal oynanmamiş bir temiz bir yzilim olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 30 Aralık 2013; 15:33:29 >
  • zeynepsikolog Z kullanıcısına yanıt
    Hayır hiç karışık değil aslında , uzaktan okuyunca terimler yabancı geliyor biraz ondan dolayı , bende çok uzaktım bir iki defa uygulayınca çok basit olduğunu anladım.MENÜ>AYARLAR>TELEFON HAKKINDA> YAZILIM GÜNCELLEME burada güncelleme olup olmadığı kontrol ediliyor ama her güncelleme buradan gelmeyebiliyor bazılarıda gelsede bilgisayardaki programdan 1 veya 2 ay gibi süre sonra gelebiliyor. Yazılım kodu dediğim mesela , turkcell vodafone veya yurt dışında başka bir oparatör veya bölgelere göre ülkelere göre yazılımlar(ROMLAR) var bunların temeli aynı olup hepsi aynı cihazlarda çalışıyor lakin bazı extra uygulamalar olabiliyor turkcell uygulamalrı gibi veya bölgesine göre extra dil bunun için her bölge ve oparöterin kodları farklı , mesela ipanyaya önce çıkıyor diyelim bizde beklemiyoruz türkiye için çıkmasını ispanyanınkini indirip kuruyoruz. Eğer son yazılımı beğenmediyseniz bunun dönüşü var fakat flashtool programı ile mesela yukarıdaki mesejlarda eski yazılım linki paylaştım beğenmeyenler onu indirip flahtool ile eski sürüme geri dönebilir , flashtool kullanımıda gayet kolay forumda nasıl kullanmamız gerektiğini anlatan konular var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

quote:

Senin bu paylaştığın romu daha önce bende yükledim , içinden turkcell uygulama çıkmadı , aresmarın konusu altında başka bir rom daha var onun içinde varmış bir yanlışlık oldu özür dilerim yukarıdaki mesajıda düzenledim ikiside aynı konu altında olunca yorumlar bu roma yapılmış sandım.

Yok hocam ne demek yanlis anlasilma olmus. Nasil Z durumlar 4.3 geldi mi yada yeni guncelleme ile Z1 romu gibi oldu mu ?

evet güncelleme geldi çok güzel olmuş , ekran çok canlandı aynı z1 gibi temalar falanda çok güzel , ama şu ekrana dokunma sesini değiştirmişler eski click sesi yok o uyuz etti beni xda da eski sesi buldum eğer root çıkarsa siteme onu kopyalıycam şimdilik herşey güzel gidiyor bakalım.
  • Arkadaşlar Sony Select açıldı fakat temaları bulamıyorum
  • tamam o zaman bilgisayardan yapmaya çalışırım çok teşekkür ederim ya benim gibi teknolojiyle alakasız biri de anladıysa herkes anlamıştır heralde ama yapamadığım bişey olursa yine rahatsız ederim tekrardan sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

Arkadaşlar Sony Select açıldı fakat temaları bulamıyorum

telefonun tema kısmına gel yukarıfa + işareti var ona tıkla çıkar.
  • quote:

tamam o zaman bilgisayardan yapmaya çalışırım çok teşekkür ederim ya benim gibi teknolojiyle alakasız biri de anladıysa herkes anlamıştır heralde ama yapamadığım bişey olursa yine rahatsız ederim tekrardan sağolun

Ben teşekkür ederim bu konu altında her zaman yardımcı olcak arkadaşlar var elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

quote:

evet güncelleme geldi çok güzel olmuş , ekran çok canlandı aynı z1 gibi temalar falanda çok güzel , ama şu ekrana dokunma sesini değiştirmişler eski click sesi yok o uyuz etti beni xda da eski sesi buldum eğer root çıkarsa siteme onu kopyalıycam şimdilik herşey güzel gidiyor bakalım.

cok guzel olmus sizin adiniza sevindim dokunma sesini begenmemissiniz ama ben cok begendim bu ses daha iyi bence oteki cok cilizdi :)
  • siz nasil olsa artik Z nin genel Tr romu kullaniyorsunuz FTF dosyasini hazirlayip konuya ekleyin iyi olmazmi ?
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    teşekkürle , ne biliyim öbürü bi hoştu tizli ses efkarlanınca dinlerdim ara sıra bunda ses varmı yokmu belli değil ama biraz kullanınca bunada alışırım artık sağlık olsun.
  • 
Sayfa: önceki 966967968969970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.