DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı
39.218
Cevap
203
Favori
1.109.112
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3566 Mesaj
      08 Haziran 2013 12:48:55
      quote:

Orijinalden alıntı: pierlugi

Alıntıları Göster

cevap verdiğin için teşekkürler freestyler_07 , dock alırken dock için şarj cihazı içinde bulunuyormu yoksa yeni bir şarj cihazı almamız gerekiyormu dock'a bağlamak için ? Nereden aldın bilmiyorum ama kutu içeriğini merak ettim dock dışında başka birşey çıkıyormu?

Bulunmuyor hocam kendi şarj aletimizi bağlıyoruz. Kutunun içinden sadece dock ve garanti belgesi çıkıyor akşama paylaşırım kutusunun fotosunu karizma bişey

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Intel Core i5 6600K - MSI Z170A GAMING PRO - CORSAIR 8GB Vengeance DDR4 2400MHz CL14 x 2 - EVGA GeForce GTX 1070 FOUNDERS EDITION&EVGA Hybrit Cooler - Samsung 250GB 840 EVO - Kingston Hyperx 3K 120 GB - Hitachi 2.5" 1TB - Thermaltake Core P5 - THERMALTAKE WATER 3.0 Performer&Thermaltake Riing RGB - COUGAR CMX 700W 80 Bronze - Logitech G303 Deadalus APEX - Logitech G710 - Logitech G930 - Logitech Z506
    • Yarbay
      3089 Mesaj
      08 Haziran 2013 13:25:09
      quote:

Orijinalden alıntı: nettlethrone

Arkadaşlar sabah kalktığımda şarjın baya azaldığını gördüm ayrıntılara bakınca android is yüzde 80 lerde idi sebebi ne olabilir?

Büyük ihtimalle bir program pili kullanıyordur arka planda benim öneri şarjdan çıkardıktan sonra telefonu uyatmadan açıp kapamanız böylece eski yaptığınız işlemlerde telefonda uyku modu vb kalmayacaktır.

|
      |

• Yarbay
      3089 Mesaj
      08 Haziran 2013 13:26:48
      Xperia Z için Aqua Parkta Güzel Bir Video

http://www.youtube.com/watch?v=F0CAIJcaAag

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      08 Haziran 2013 13:33:33
      arkadaşlar çok acil yardım antutu da bench mark testi yaptım öncelikle telefonumu xperia z değil c6603 gözüküyor ve xperia z ilekarşılaştır diyorum benm telefonumun ekran çözünürlüğü 1080x1776 gözüküyor xperia z nin ise 1920x1080 bu nedir ya turkcell den aldım orjinal

ee
    • Yüzbaşı
      764 Mesaj
      08 Haziran 2013 15:23:36
      quote:

Orijinalden alıntı: dulger007

Alıntıları Göster

Pardon ekrandaki resmi görünce böyle oldu :D Ama s4 le note2 nin ekran kalitesi daha iyi gibi doygun renkler . Xperia z ile one ın çok parlak

hocam z daha parlak ama ayrıntıları her zaman daha net gösteriyor. kamerası da aynı şekilde. örneğin güneşli bir açık alanda havadaki bulutları çektiğinizde xz de güneşi sadece yuvarlak bir ışık bulutları güneş altı ortamı keskin ayrıntıları ile görebiliyorsunuz. note 2 ve s4 de ise baktığınızda hatlar güneş altında parlayarak görünmüyor. video görüntüsünde yakın plandaki bir kayanın gölgesi note 2 ve s4 de kapkara iken çok parlak oaln xz de tüm çukurlar, çizgiler ortada duruyor.

• Teğmen
      122 Mesaj
      08 Haziran 2013 15:43:35
      quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

Xperia Z için Aqua Parkta Güzel Bir Video

http://www.youtube.com/watch?v=F0CAIJcaAag

Tatili sabırsızlıkla bekliyorum

|
      |

Sony XPERIA Z
    • Yüzbaşı
      853 Mesaj
      08 Haziran 2013 16:04:06
      Merhaba Arkadaşlar bende xperia z alma arefesindeyim yalnız arabulvarda MAVİ DÜKKAN adlı mağazadan alan varmı memnun kaldınızmı alışverişden ve servisi hangi firma sağlıyor bilgisi olan varmı çok önemli?

http://www.arabulvar.co...telefon-siyah/?pr=681060

kullanıcısı olarak sizler ne dersiniz paralel ithalat alayım mı? yaklaşık 1280 tl gibi uygun fiyata geliyor...

|
      |

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      08 Haziran 2013 16:56:57
      quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

Alıntıları Göster

hocam z daha parlak ama ayrıntıları her zaman daha net gösteriyor. kamerası da aynı şekilde. örneğin güneşli bir açık alanda havadaki bulutları çektiğinizde xz de güneşi sadece yuvarlak bir ışık bulutları güneş altı ortamı keskin ayrıntıları ile görebiliyorsunuz. note 2 ve s4 de ise baktığınızda hatlar güneş altında parlayarak görünmüyor. video görüntüsünde yakın plandaki bir kayanın gölgesi note 2 ve s4 de kapkara iken çok parlak oaln xz de tüm çukurlar, çizgiler ortada duruyor.

Haklısın üstad resimden resimede fark var ama her telefonunda ayrı bir yeteneği var karar vermek çok zor . Ben Xperia Z aldım memnunum fakat benimki sharp değil lft denilen ekran o yüzden biraz soğudun telefondan , birde şarjı biraz sıkıntı mesela önceden 6 gün 4 gün gösteriyodu şimdi 2 gün gösterip 1 gün 18 saat götürüyo uğraşmadan . Telefona reset atmayı düşünüyorum ne dersiniz ?

• Binbaşı
      1158 Mesaj
      08 Haziran 2013 17:00:55

Cihaza reset falan atmana lüzum yok, senin kullanımına göre belirliyor o süreyi. Sürekli oyun oynarsan 3 saat sonra şarjın bitecektir zaten, ama ilk başta zamanı 1 gün küsür gösterir. Arkasından şarj ettiğin zaman ise bi önceki kullanımını hesaplayacağı için, şarjını hızlı tükettiğinden dolayı 6-8 saat arası gösterir.
      Takılmayın orada yazan zamana.

|
      |
      Bahsedilenler: dulger007

İstersem bırakırım dediğim her şeyin müptelasıyım, iradem zayıf değil tutkularım güçlü.
    • Yüzbaşı
      596 Mesaj
      08 Haziran 2013 17:19:37

EyvAllah üstadım sağolasın içimi rahatlattın , evet biraz yoğun kullanımım var telefon görüşmeleri mesaşlaşmalar forumlara takılmalar derken aslında iyi götürüyor yinede

|
      |
      Ciginix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      90 Mesaj
      08 Haziran 2013 17:21:56
      Antutu 307 güncellemesi sonrasında skor 19821 çıktı

|
      |
    • Yüzbaşı
      764 Mesaj
      08 Haziran 2013 17:28:22
      quote:

Orijinalden alıntı: dulger007

Alıntıları Göster

Haklısın üstad resimden resimede fark var ama her telefonunda ayrı bir yeteneği var karar vermek çok zor . Ben Xperia Z aldım memnunum fakat benimki sharp değil lft denilen ekran o yüzden biraz soğudun telefondan , birde şarjı biraz sıkıntı mesela önceden 6 gün 4 gün gösteriyodu şimdi 2 gün gösterip 1 gün 18 saat götürüyo uğraşmadan . Telefona reset atmayı düşünüyorum ne dersiniz ?

evet her cihazın eksisi ve artısı var. ben de hem note 2 hem de xz var. önce deneyip merakımı giderip verecektim xz yi. hatta ilanını bile koydum ama şimdi nazlanıyorum vermiyorum. belki veririm ama ben sevdim cihazı.
      şarjı bir note 2 değil fakat çok hızlı şarj alıyor. usb den notebook'a takıuorum o zamanda çok hızlı doluyor. ben zaten çantasız gezmem yani benim için kablosunu taşımak problem olmuyor. oturduğumda şarj ediyorum böylece yolda kalma olayım yok.
      fakat diğer özellikleri süper bir şey. hem estetik, hem hızlı hem de sıvı geçirmez olması hoşuma gidiyor.

• Yüzbaşı
      859 Mesaj
      08 Haziran 2013 17:31:16
      quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

arkadaşlar çok acil yardım antutu da bench mark testi yaptım öncelikle telefonumu xperia z değil c6603 gözüküyor ve xperia z ilekarşılaştır diyorum benm telefonumun ekran çözünürlüğü 1080x1776 gözüküyor xperia z nin ise 1920x1080 bu nedir ya turkcell den aldım orjinal

Sorun yok senin telefonun c6603 ve testi öyle yapıyor karşılaştırma kısmında ise modellerin standart puan ve özellikleri var seninkisi. İle karşılaştırıyo birşey yok yani ayrıca x z standartları ile seninkisi arasında küçük farklılıklar olabilir normaldir yani hocam :)

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      08 Haziran 2013 17:41:05
      quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

Alıntıları Göster

evet her cihazın eksisi ve artısı var. ben de hem note 2 hem de xz var. önce deneyip merakımı giderip verecektim xz yi. hatta ilanını bile koydum ama şimdi nazlanıyorum vermiyorum. belki veririm ama ben sevdim cihazı.
      şarjı bir note 2 değil fakat çok hızlı şarj alıyor. usb den notebook'a takıuorum o zamanda çok hızlı doluyor. ben zaten çantasız gezmem yani benim için kablosunu taşımak problem olmuyor. oturduğumda şarj ediyorum böylece yolda kalma olayım yok.
      fakat diğer özellikleri süper bir şey. hem estetik, hem hızlı hem de sıvı geçirmez olması hoşuma gidiyor.

s4 modelindede sıvı geçirmez toza dayanıklı sürümü çıktı

• Binbaşı
      1158 Mesaj
      08 Haziran 2013 18:29:06
      307 güncellemesi geldi mi?

|
      |

İstersem bırakırım dediğim her şeyin müptelasıyım, iradem zayıf değil tutkularım güçlü.
    • Yüzbaşı
      557 Mesaj
      08 Haziran 2013 18:39:25
      quote:

Orijinalden alıntı: atikselimZ

Alıntıları Göster

Sorun yok senin telefonun c6603 ve testi öyle yapıyor karşılaştırma kısmında ise modellerin standart puan ve özellikleri var seninkisi. İle karşılaştırıyo birşey yok yani ayrıca x z standartları ile seninkisi arasında küçük farklılıklar olabilir normaldir yani hocam :)

İyide benim telefon xperia z turkcell den aldım ayrıca 6603 xperia z nin modeli iki kere xperia rom yükledim

ee
    • Binbaşı
      1158 Mesaj
      08 Haziran 2013 18:50:35
      Eren harbi arızasın, o da aynı şeyi diyor

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      08 Haziran 2013 19:11:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Eren harbi arızasın, o da aynı şeyi diyor

Sence aynı şeymi xperia z nin çöznrlük 1920 ise benimkini 1070 olarak görmesi atnı şeymi hacı

ee
    • Yarbay
      5814 Mesaj
      08 Haziran 2013 19:23:48
      quote:

Alıntıları Göster

Sence aynı şeymi xperia z nin çöznrlük 1920 ise benimkini 1070 olarak görmesi atnı şeymi hacı

Programın hatasıdır büyük ihtimalle. Takılacak, üst üste rom yüklenecek bir hadise görmedim.

?
    • Yüzbaşı
      859 Mesaj
      08 Haziran 2013 19:27:10
      quote:

Alıntıları Göster

İyide benim telefon xperia z turkcell den aldım ayrıca 6603 xperia z nin modeli iki kere xperia rom yükledim

Kardeşim tamamda senin tlf modeli c6603 program ona göre gösteriyor anlatmak istediğim bu bnmkside z ve aynı bilmem anlatabildim mi tümünde öyledir diğer markalardada model yazar karşılaştırmada ise ona göre yani sorun yok

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.