Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1500 e satan hayalci bir arkadas var soyleyelim ona getirsin bizeze:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar arkadaşlar.
    Önce elifednah adlı arkadaşımıza verdiği emek ve bilgiler için teşekkür ederim.Her nedense teknoloji ile uğraşan,balık tutmayı seven ve rakı içmesini bilen bayanlara her zaman hayranlık duyarım.
    Bilgisi olmasının yanında uğraşıp video çekerek buraya koyması bence tenkit değil takdir edilmeli.En azından bazı kişiler gibi taraf tutarak değil tarafsız bir inceleme yapmıştır.Muhakkak ki bu mesleği olmadığı için eksikleri olacaktır.
    Beğenmiyen arkadaşlar tenkit edeceklerine daha iyisini yapmayı deneyebilirler.Onların videolarınıda görürüz.

Büyük bir ihtimal ile bende bir tanıdığımdan yarın telefonu satın alacağım ve ertesi günü elimde olacaktır.Telefon yurtdışı ve 12 ay taksitle 1500 liraya kayıtsız olarak alıyorum,isteyen arkadaş olursa arkadaşımın telefon numarasını verebilirim.Kendisi istanbuldadır.İlk android telefonumuda o arkadaştan almıştım.
    ümreden gelen bir arkadaşın pasaportuna kayıt ettireceğim.
    Ben çok sık telefon değiştiririm ve daha önce sony xperia arc,arc s ve sony xperia s kullandım.Bu telefonu alma niyetimle 10 gün kadar önce note 2 yi satıp geçici olarak kullanmak için yeniden xperia arc aldım.
    Burda yazan bazı arkadaşlar beni diğer konulardan tanırlar.Görüşmek dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

İyi akşamlar arkadaşlar.
    Önce elifednah adlı arkadaşımıza verdiği emek ve bilgiler için teşekkür ederim.Her nedense teknoloji ile uğraşan,balık tutmayı seven ve rakı içmesini bilen bayanlara her zaman hayranlık duyarım.
    Bilgisi olmasının yanında uğraşıp video çekerek buraya koyması bence tenkit değil takdir edilmeli.En azından bazı kişiler gibi taraf tutarak değil tarafsız bir inceleme yapmıştır.Muhakkak ki bu mesleği olmadığı için eksikleri olacaktır.
    Beğenmiyen arkadaşlar tenkit edeceklerine daha iyisini yapmayı deneyebilirler.Onların videolarınıda görürüz.

Büyük bir ihtimal ile bende bir tanıdığımdan yarın telefonu satın alacağım ve ertesi günü elimde olacaktır.Telefon yurtdışı ve 12 ay taksitle 1500 liraya kayıtsız olarak alıyorum,isteyen arkadaş olursa arkadaşımın telefon numarasını verebilirim.Kendisi istanbuldadır.İlk android telefonumuda o arkadaştan almıştım.
    Ben çok sık telefon değiştiririm ve daha önce sony xperia arc,arc s ve sony xperia s kullandım.Bu telefonu alma niyetimle 10 gün kadar önce note 2 yi satıp geçici olarak kullanmak için yeniden xperia arc aldım.

Çok teşekkürler
    Benimde durumum aynı sizin gibi bundan önce arc s Xperia s telefonlarım vardı sony olarak
    Şimdiden hayırlı olsun

• @elifednah
    Teşekkür ederim.
    Bu telefonda bana ters gelen tek şeyi bataryasının sökülmemesi yani yedek batarya kullanamamak bence eksisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 7 Mart 2013; 22:30:15 >
  • Güzel bir video teşekkür.Bu telefonun en büyük eksisi çıkmadan fazla şişirilmesi ve bu sebeple beklentinin fazlalaşması.Tamam güzel makina ama biraz abarttı millet.Burada ve başka forumlarda şu sıralar hep bu konuşuluyor beklediğimiz gibi çıkmadı yada daha farklı bekliyorduk gibi.Şahsi fikrim S4 daha çıkmadı onu saymıyorum htc one çok daha güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Güzel bir video teşekkür.Bu telefonun en büyük eksisi çıkmadan fazla şişirilmesi ve bu sebeple beklentinin fazlalaşması.Tamam güzel makina ama biraz abarttı millet.Burada ve başka forumlarda şu sıralar hep bu konuşuluyor beklediğimiz gibi çıkmadı yada daha farklı bekliyorduk gibi.Şahsi fikrim S4 daha çıkmadı onu saymıyorum htc one çok daha güzel olmuş.

Ben samsungun galaxy serilerinin hepsini kullandım,çok özellikli telefonlar üretiyor ama nedense sağlıklı bir yazılım üretemiyor.Mesela note 1 de wipe yaptığınız zaman telefonun brick olma ihtimali çok yüksek bilhassa büyük bir dosya silindiğinde ,s3 ve note 2 de de aynı şekilde riskler ve açıklar vardı sonra yama ile düzeltildi ,mesela kies denen illeti hala sağlıklı çalıştıramadılar.
    Herhangi bir uygulama yüklediğinizde telefon modifiye edildi diye güncelleme alamıyor,htc ye gelirsek one X plusuda çok ısınıyormuş ve batarya sorunu htc lerde hiç bitmiyor.
    Samsunglarda 10 tane flaşlı fotoğraf çekerseniz belki 1 veya 2 tanesinde sağlıklı görüntü alabilirsiniz.flaş ile deklanşörü bir türlü senkronize edemediler ya önce çakıyor ya daha geç ve tüm fotolar karanlık çıkıyor.Ben telefonu henüz elime almadım ama incelemelerden gördüğüm kadarıyla bence şu anda en iyisi bu yada bana göre bu ama bazı kişilere görede note 2.
    Ekran olarakbence en ideali 5 inç,ondan büyüğü tablete kaçıyor.Tabi bu benim fikrim.İhtiyaca göre değişebilir.Ama şuda bir gerçek en şık telefonları hep sony yapıyor.
  • 13mp kamera ve su geçirmezlik almam için iki sebep :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

İyi akşamlar arkadaşlar.

Çok teşekkürler
    Benimde durumum aynı sizin gibi bundan önce arc s Xperia s telefonlarım vardı sony olarak
    Şimdiden hayırlı olsun

elifednah arkadasım sen telefonu kullanan birisin telefon siyah mi daha güzel beyaz mı ? acaba hangi renk daha güzel gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukorucu

elifednah arkadasım sen telefonu kullanan birisin telefon siyah mi daha güzel beyaz mı ? acaba hangi renk daha güzel gösteriyor

Tamamen zevk meselesi. Ben ikisini de elime alıp inceledim ve beyazını tercih ettim. Ama bazıları da beyazı, renk bütünlüğü yok diye tercih etmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukorucu

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

İyi akşamlar arkadaşlar.

Çok teşekkürler
    Şimdiden hayırlı olsun

Siyah karizma duruyor çok hoş ama haberim olsaydı ben beyaz tercih ederdim

• Bana görede beyazı sanki kılıfla kullanılıyormuş hissi veriyor.
    Bu arada bende 2 saat evvel siyah olanından aldım hatta gidip 100 liradan 115 liraya yükselen vergiyi yatırıp telefonu kaydettirdim ama telefon yarın öğlen elimde olacak.
  • ARkadaşlar cihazla ilgili yağtığım yorumlardan dolayı özür dilerim
    Galiba bana gelen cihaz sorumluydu
    Haz elimde be tam anlamıyla harika
    Haftaya 1 parti daha gelecek
    Satış yaparsam bilgi veririm
    Dubai çıkışlı cihaza 1500den fazla vermeyin avrupa ise başka

• Yazıları okudum ve hala biri çıkıpta dememiş "bir ayfon 5 değil diye"

Hayırlı olsun bu arada telefonunuz güle güle kullanın ,bende htc one ile s4 ü bekliyorum ,2sinden birini tercih edicem ,artık bizde burda paylaşırız deneyimlerimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: afd92

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

şarjı gün içinde 3g hep açıkken ve sürekli tarayıcı-oyun-uygulama kurcalarken ne kadar gidiyor :) ekran parlaklığını yüzde kaç yaptın, stamina modu açık mı :)

aydınlatırsan sevinirim

3G veya Wireless hep açık (ikisinden biri, genelde yarı yarıya zaman olarak)
    Stamina modu kapalı
    Ekran parlaklığı %60
    Anlık mesajlaşma uygulamalarını çok sık kullanıyorum (whatsapp vs.)
    Arada bir oyun oynuyorum, maillerime bakıyorum, tarayıcıyı kullanıyorum
    Saat 09:00 %100 - Saat 24:00 %35-40 oluyor genelde.
    Ben memnunum
    :)

Bu muhteşem ve gayet yeterli bir performans. Ama herkes bu kadar iyi bildirmemiş. Umarım kullandıkça hepsi bu performansa ulaşıyordur.
  • Ins..

• quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

Arkadaşlar bugün telefon elime geçti
    1200tl ye dubaiden geldi
    ve sadece şunu söylüyorum hiçbir özelliği tarmin etmedi beni
    ve gün içerisinde 1500tl ye sattım.
    birazdan tel için ayırdığım paraya lcd alacam tamamen saçmalık

LCD alırken dikkatli ol derim.
    Bir keresinde suudiarabistandan 2500TL'ye aşağıda resmini koyduğum LCD'yi almıştım. Hiçbir özelliği tatmin etmemişti.
    YARIM saat sonra 5000TL'ye sattım. Tamamen saçmalık. LCD için ayırdığım parayla gittim vantilatör aldım.
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

• Bir bayan ve xperia z mi ben kadınların karmaşık android dünyasını anlayamacağını düşünyordum ama bu hoş sesli hanım efendi tüm tabularımı yıktı vallahi helal olsun
  • İnceleme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

Arkadaşlar bugün telefon elime geçti
    1200tl ye dubaiden geldi
    ve sadece şunu söylüyorum hiçbir özelliği tarmin etmedi beni
    ve gün içerisinde 1500tl ye sattım.
    birazdan tel için ayırdığım paraya lcd alacam tamamen saçmalık

LCD alırken dikkatli ol derim.
    Bir keresinde suudiarabistandan 2500TL'ye aşağıda resmini koyduğum LCD'yi almıştım. Hiçbir özelliği tatmin etmemişti.
    YARIM saat sonra 5000TL'ye sattım. Tamamen saçmalık. LCD için ayırdığım parayla gittim vantilatör aldım.
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

Bir bayan ve xperia z mi ben kadınların karmaşık android dünyasını anlayamacağını düşünyordum ama bu hoş sesli hanım efendi tüm tabularımı yıktı vallahi helal olsun

Tesekkurler :)

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.