Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altunkeser

emegine saglik..hayirli olsun...

çok teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbbatuhan26

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Siz gene iyisiniz benim çevremdeki kızlar daha da rezil.Geçen arkadaş piranha tablet getirdiydi derste oynarken hocaya kaptırdıydı anlatıyorlardı aralarında ipad di diye tutturdu.Ya olur mu piranhaydı biliyorum ben dedim.Kızın cevabını virgülüne dokunmadan yazıyorum " olur mu batuhan o ipad di internete giriyor ".5 dk dedim tabletlerin hepsi nete girer yok inandıramadım kıza.İnceleme harika.Dead Trigger bekleriz.

O da tuhafmış :D
    Dead trigger tamam onu da ekledim
    nfs indirdim ve tüneldeki lambalar arabanın arka camına yanıyor ya bunu görmeniz lazım
    xperia s de fark etmemiştim bunda yollardaki su birikintilerini görebiliyoruz
    diğer oyunlarıda indirip en kısa zamanda incelemeyi koyacağım

Su birikintileri adreno 3xx ve tegra 3 de var zaten bildiğim kadarıylan.Merak ettim şimdi.Çabuk çabuk hehe :D

tamam şimdi dark knigt indi bir kaç tane daha insin ondan sonra koyarım :D
  • quote:

Birde bir şey soracam hem kamerayı tutup hem 2 elinizi birden nasıl kullanıyorsunuz.Tripod falan mı var.Hep merak etmişimdir :D

yok o sır da bende kalsın :D
    bir arkadaş yardım etti
  • Gelsede alsak sabırszlıkla bekliyorum ben beyaz almayı düşünüyorum siyah parmak izi oluyor .D telefon çok şık kesin alıcam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathles27

Gelsede alsak sabırszlıkla bekliyorum ben beyaz almayı düşünüyorum siyah parmak izi oluyor .D telefon çok şık kesin alıcam :D

Istanbul dogubankta 2100 tl dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Gelsede alsak sabırszlıkla bekliyorum ben beyaz almayı düşünüyorum siyah parmak izi oluyor .D telefon çok şık kesin alıcam :D

Oha artık ya.... Bunu satan hadi olur da alan için söyleyecek söz yok doğrusu... Benimde böyle çöpe atacak param olsa keşke...
  • 1800 üstüne kimse almasın bence. fiyatları aşağı çeksinler 1700lere. Araba almıyoruz sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 3 Mart 2013; 12:21:52 >
  • real racing 3 screen shoti istemistim ama ,ekran goruntusu alabilirseniz oyunlardan su sekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

real racing 3 screen shoti istemistim ama ,ekran goruntusu alabilirseniz oyunlardan su sekilde

Onu çoktan keşfettim zaten :D

• quote:

quote:

hocam ben 2100 hayatta almam resmi olarak şatışa çıksın birde ben antepdeyim ve teknosa dışındaki yerlerden telefon almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathles27 -- 3 Mart 2013; 12:42:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

quote:

quote:

Oha artık ya.... Bunu satan hadi olur da alan için söyleyecek söz yok doğrusu... Benimde böyle çöpe atacak param olsa keşke...

Kardeş ben 2100 onu almam 1800 falan olması lazım şuan ki telefonum öldü desem yeridir bir telefon alıcam ve sony kullanıyorum yine sony alıcam bu telefon bana 2 yıl gider sağlam bi s3 yere düşse ekran kırılsa 600 lira falan mış ekran değişimi :S
  • Bu modelin sonuda xperia s gibi olacak. Çıktıktan 4-5 ay sonra piyasası düşer bekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Kulaklık kalitesi nasıl acaba? Bu benim için çok önemli,hem içinden çıkan kulaklıkların ses kalitesi hem de telefonun çıkışının kalitesi(çıkış derken kulaklık çıkışı) , gidip sennheiser cx300 almam gerekicek mi o yüzden merak ediyorum.

Kulaklığı sony ex-300 ün bir değişik versiyonu. Ona göre karşılaştırın. Ama bence madem kaliteli müzik dinleyeceksiniz o kulaklıklarla telefondan müzik dinlemek saçma bence.

Ben şahsen telefonu müzik için hiç kullanmıyorum. Sandisk sansa clip+ ve brainwavz m4 ikilisini kullanıyorum memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fıstıklıtiiz

Bu modelin sonuda xperia s gibi olacak. Çıktıktan 4-5 ay sonra piyasası düşer bekleyin.

katılıyorum.sadece su geçirmez özelliği biraz sükse yaptı o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

UZUN UĞRAŞLARIM SORUNDA VİDEO YÜKLENDİ
    BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZA DA TEŞEKKÜRLER
    http://www.youtube.com/watch?v=SPitudNNqjo&feature=youtu.be

İstediğiniz oyunları boyutları çok büyük olduğundan indirmeye fırsatım olmadı
    Arkadaşlar şuan elimde xperia z var ve süper bir telefon diyebilirim
    ses kalitesi xperia s e göre az geldi bana
    telefonu alır almaz suya soktum ve süper bir duyguydu
    xperia s den sonra biraz büyük gibi gelse de eliniz alışıyor
    usb ile şarj edilebiliyor aynı zamanda şarj adaptörü de var
    Kulaklığı çok güzel ve şık
    Kutudan smart tag da çıktı
    sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz

videoyu sizmi çektiniz lütfen cevap veriniz!

• quote:

Bu modelin sonuda xperia s gibi olacak. Çıktıktan 4-5 ay sonra piyasası düşer bekleyin.

Çıktıktan 4-5 ay sonra fiyatı düşmeyen telefon söyle. daha iyi değil mi hem düşmesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Çıktıktan 4-5 ay sonra fiyatı düşmeyen telefon söyle. daha iyi değil mi hem düşmesi?

İphone, Galaxy en son çıkan serisi.
    Bunlara göre kıyasla bi bakalım 4-5 ay sonra çıktığı fiyat ile ne kadar düşmüşler.
    Demek istediğimi anlamaya çalış.
    Fiyat düşmesi 0 alırken iyi, ikinci el satarken kötü bi durum.

• oyunları denedin mi
  • Oyunları Denediniz mi ?
  • quote:

Birde bir şey soracam hem kamerayı tutup hem 2 elinizi birden nasıl kullanıyorsunuz.Tripod falan mı var.Hep merak etmişimdir :D

tabikide tripod olucak 3 kollu deil ya.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.