Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1473. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14711472147314741475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melo1903

quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Yakında genelkurmay başkanı olacak gururumuz :) dostum ayrıca melo 1903 nedir ya hem melo hem 1903 bu kadar aykırı olur :))

prof.exx hocam sen de bir criskelo konusu açsan iyi olur bence çok talep var :)

Liseden beri lakabım gsli melo ile alakası yok... Yoksa bunu yazan ilk değilsin

Prof.Exx olmasa xz randımanlı çalışmayacaktı
    Sony prof.Exx xz3 @rmağan etmeli

Bence sony hisse versin prof.exx e, şirketi emanet etsin CEO olana kadar devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

arkadaşlar halen 4,3 sürüm mevcut ota güncelleme alamamış bulunmaktayım turkcell cıkışlı pc companionda da güncel gözüküyor bu durum normal mı sizce?

turkcell romdan kurtul bir an önce. operatör romları daima geç güncelleme alır

haklısınız turkcell rom sıkıntılı stock roma dönüş yapayım daha mantıklı

aynen kardeşim
  • quote:

quote:

quote:

Yakında genelkurmay başkanı olacak gururumuz :) dostum ayrıca melo 1903 nedir ya hem melo hem 1903 bu kadar aykırı olur :))

yok artık normalde eskiden hiç aldığım ürünlerin kullanıcı kulüplerinde takılmazdım hep pc teknik destekte insanlara yardım ederdim sonra buraya geldim işte ama farklı forumlarda da takılıyorum mesele sony değil dostum her alanda tecrübeli olduğum bazı şeyler var ve bunlarla ilgili yardım etmeyi seviyorum diyelim :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok artık normalde eskiden hiç aldığım ürünlerin kullanıcı kulüplerinde takılmazdım hep pc teknik destekte insanlara yardım ederdim sonra buraya geldim işte ama farklı forumlarda da takılıyorum mesele sony değil dostum her alanda tecrübeli olduğum bazı şeyler var ve bunlarla ilgili yardım etmeyi seviyorum diyelim :)

Yaşasın donanımhaber kardeşliği :) bu başlıkta çok yardımın dokundu yazdıklarınla sağolasın, diğer insanların da hakkını yiyemem tabi, yıllarca okuyucuydum forumlarda, artık üye oldum yazmaya başladım buraları görüp :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yaşasın donanımhaber kardeşliği :) bu başlıkta çok yardımın dokundu yazdıklarınla sağolasın, diğer insanların da hakkını yiyemem tabi, yıllarca okuyucuydum forumlarda, artık üye oldum yazmaya başladım buraları görüp :)

rica ederim kardeşim sağol, en iyisini yapmışsın
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    exizstens v7 ye geri döndüm abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tb_fb -- 7 Temmuz 2014; 3:32:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tb_fb

4.3 v7 mi

• quote:

quote:

4.3 v7 mi

Evet abi,fazla mı gerici oldum

• quote:

quote:

quote:

4.3 v7 mi

Çok geriye gitmişsin harbinden bari v1.5 4.4e gecseydin dostum

• quote:

quote:

quote:

quote:

4.3 v7 mi

Criskelo 6.1 indirdim tekrar karneli de indirdim. Şimdi ne yapcam, wipeleri yapıp recoveryden mi yükleme yapim.
    Daha önce Roomu yüklemişti recoveryden ama karneli yüklememişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tb_fb -- 7 Temmuz 2014; 4:14:18 >
  • arkadaslar Android L gelir mi sizce bize?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

4.3 v7 mi

Criskelo 6.1 indirdim tekrar karneli de indirdim. Şimdi ne yapcam, wipeleri yapıp recoveryden mi yükleme yapim.
    Daha önce Roomu yüklemişti recoveryden ama karneli yüklememişti

Dostum existenz romdan criskeloya geciyorsun wipe data cache ve dalvik cache yapman daha saglikli sorun yaratabilir, wipe islemlerinden sonra romu recoveryden flasla iste klasiklesti artik hep benzer seyler, ve telefonu restart etmeden direk kapatip kernel ve supersu'yu flasla, linkler konuda verilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

arkadaslar Android L gelir mi sizce bize?

Xperia Z çıktığından beri 4.2.2 geldi 4.3 ve 4.4 geldi android l gelirmi bilinmez %50 ihtimal diyelim. Çünkü bildiğim kadarıyla google firmalara 18 ay boyunca update vermek zorundasın diyor fazlasını vermek firmaya kalmis birşey, galaxy s3 dunya çapında 60-70 milyon satmış bir cihaz ama çıkış tarihinden 18 ay sonra KitKat çıktı Samsung vermedi. Xperia Z 1 ayda 4 milyon satmıştı az çok hatırlıyorum minimum 30 milyon satmıştır şimdiye kadar ve xperia z çıkalı yaklaşık olarak 18 ay oldu android l gelir mi bilinmez, gerçi xda var android 6 bile portlanir ben umursamiyorum ama bu işlerden anlamayan cok insan var normal olarak. Belli olmaz diyelim gelebilir de

• Arkadaşlar Merhaba

Bu telefonumu yaklaşık 8 aydır sorunsuz kullanıyordum ancak geçenlerde cebimden çıkardığımda ekranının çatladığını gördüm. Üzerinde buff vardı önce o çatladı diye seviniyordum ki darbe söz konusu değildi cebimden çıktığında arka tarafı da sıcaktı baya. Buff ı çıkarınca altta kırığı gördüm ve Ankara Teleservice e götürdüm. Bana kullanıcı hatası dediler bir de üstüne 840 tl istediler ben de kabul etmedim tabii ki. İlk aldığımda ekranında 3 4 yerde ölü piksel vardı o aklıma geldi o sonuçta fabrikasyon hatası onu değiştirin dedim camını ben veririm dedim ne Teleservice ne Sony kabul etmiyor illaki mekanik hatadan dolayı tüm kasa değişecek 840 Tl diyorlar. İngilizcem var ama Sony Eurasia yada direk merkezlerine yazsam durum ne olur bilemedim sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler
  • assassin(z) kullanıcısına yanıt
    Geç cevap verdiğim için özür dilerim anca wifili alan bulabildim.
    Hocam valla videolarda gözüken gibi değildi benim kapaklar öyle aşağı yukarı dönmüyor düz kare şeklinde o çıkartma yeri. Eğer sizinkide öyleyse, kapak telefonun aşağısına çapraz gelcek şekilde çok zorlamadan çekiceksiniz. O kapağı tutan silikonumsu çıkıntı çektikce inceliyor en son yerinden çıkıyor. Şu anda şarj kapağı olmadığı için telefon su geçirir konumda :D acil yenisini bulmam lazım :D.İstanbulda bildiğin yer varsa cevabını bekliyorum hocam.

• Arkadaşlar iyi günler, Elimde xperia Z criskelo rom var. Cihaz da ise stock rom 4.4.2 mevcut ve rootlu. Yedek alıp bu romu deneyeceğim ama wipe olaylarından hangilerini yapmam gerekiyor. Adım adım yazabilecek biri var mı? Saygılar

Ayrıca bendeki criskelo romu son versiyon mu bilemiyorum. Sizde güncel link varsa paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut89

Abilerim/kardeşlerim, forumda bir "Criskelo ROM" konusu mevcut mu ? Değilse sanırım açsak iyi olacak, OTA'dan güncelleme gelmiş ancak ben indiremiyorum, bile birisi anlatabilir mi v6.2 güncellemesini nasıl yapacağız :)

1-2 gün içerisinde ayrı bir konu açacağız Criskelo ROM ile ilgili. Buradan duyururuz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: repstar33

Arkadaşlar iyi günler, Elimde xperia Z criskelo rom var. Cihaz da ise stock rom 4.4.2 mevcut ve rootlu. Yedek alıp bu romu deneyeceğim ama wipe olaylarından hangilerini yapmam gerekiyor. Adım adım yazabilecek biri var mı? Saygılar

Ayrıca bendeki criskelo romu son versiyon mu bilemiyorum. Sizde güncel link varsa paylaşabilir misiniz?

Dostum 1-2 gün daha sabret detaylı bir rehber hazırlıyoruz, ayrı bir forum konusu açacağız oradan takip edebilirsin. :)
  • quote:

quote:

sağol dostum teşekkür ederim :) criskelo roma geçecek belli kişiler vardı onlarda geçti aslında konunun bir faydası olacağını sanmıyorum dostum sağol eksik olma

Metin abi ile beraber hazırladığımız bir rehber oluşturuyoruz 1-2 güne yayınlarız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lediod
    Dostum 1-2 gün daha sabret detaylı bir rehber hazırlıyoruz, ayrı bir forum konusu açacağız oradan takip edebilirsin. :)

Bugün müsait olunca bi deneyeyim demiştim. Neyse şimdiden teşekkür
  • 
Sayfa: önceki 14711472147314741475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.