Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1461. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: setenayfb

Dediğinizi yaptım ama sonuç değişmedi.

Teşekkürler.

Bu linkten cihazınızı onarabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85924671

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia Z C6603 ne zaman 4.4.4 gelir bilgisi olan var mı yada kesin olarak gelecek mi?
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    Hocam z1 de 4.3 te kaldım daha stabil olduğu için,4.4 geldi hatta üstüne iki güncelleme bile geldi yüklemedim. Şimdi 4.4.4 gelirse direk onu yükleyebilirmiyim,birde bizim cihazlarda wipe nasıl yapılıyordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Spectrum hos olmus bence biraz kullanayım.

teşekkürler. aynen bende spectrumu sevmiştim şimdide onu ayarladım ama keşke şu üstbar şeffaf olsaymış mavi yerine. gravityboxlada beceremedim düzeltmeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Hocam z1 de 4.3 te kaldım daha stabil olduğu için,4.4 geldi hatta üstüne iki güncelleme bile geldi yüklemedim. Şimdi 4.4.4 gelirse direk onu yükleyebilirmiyim,birde bizim cihazlarda wipe nasıl yapılıyordu?

Evet haberim var hocam forumunuzu günlük takip ediyorum... Senin cihazda bildiğim root recover (CWM,TWRP) yok...Sony cihazlarında da bl kilidi olduğundan recovery menüsü açılmaz.. Fabrika ayarlarına dönmen yeterli olacaktır. Fabrika ayarlarına dönerken dahili depolamayı ve her şeyi sili seçersen şayet wipe işlemi için yeterli olacaktır... Yalnız tüm bilgilerinin silineceğini söylememe gerek yoktur sanırım

Büyük bir güncelleme yapmadan önce cihazdaki her şeyi silerek /sıfırlayarak yeni romu yüklemek gerçekten çok faydalı... 4.4.4 sizin cihazlar için dağıtılmaya başlandı zaten. Geldiği zaman direkt kurmanda fayda var. Bildiğim kadarıyla ilk izlenimler olumlu...

• Arkadaşlar aşağıdaki linkten Andiroid L (Lollipop) temasını indirip kurabilirsiniz

http://fs1.d-h.st/download/00127/1xd/Android%20Lollipop%20plus.apk
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

Silme işine sd kart dahilmi,yoksa onu çıkartıp fabrika ayarlarına mı dönmeliyim hocam? Kartımın neredeyse 30 gb ı dolu eriniyorum doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 1 Temmuz 2014; 12:47:31 >
  • quote:

Silme işine sd kart dahilmi,yoksa onu çıkartıp fabrika ayarlarına mı dönmeliyim hocam? Kartımın neredeyse 30 gb ı dolu eriniyorum doğrusu

Yok hocam fabrika ayarlarına dönmen SD karta ve sim karta müdahale edemez. Yani SD kartın yapacağın işlemlerden etkilenmez.
    Yalnız şunları yapmanda fayda var. Sony'nin yedekle ve geri yükle uygulamasına güvenme. Büyük sürüm atlamalarda yeni versiyon eski versiyondaki yedekleri görmeyebiliyor. En sağlıklısı ayarlar /depolama en alta in " Verileri SD karta aktar" sekmesini kullan. Ardından rehbere giriş yap /sağ alt üç noktaya tıkla dışa aktar /SD kartı seç ve rehber yedeğin SD kart dizinine kaydedilsin.

Yani kısacası önemli gördüğün dökümanlarını elle SD karta yedekle... Kafan rahat olsun....

Sağolasın

• quote:

Sağolasın

Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: fevcix

quote:

Orijinalden alıntı: naz lı

quote:

beyler bayanlar xperia z 4.4.2 güncellemesinden sonra çok yavaş her işlemde bilinmeyen hata uyarısı alıyorum başka olan varmı kafayı yiycem samsung s4 den daha iyi olan bi telefon şimdi telefon yanında çin malı androidler gibi duruyo bu duruma bi çare yardım edin

evet uygulamalarda durdu felan diyo fotoğrafları açarken felan onu mu kasdediyorsunuz beni d deli ediyo o ilk zamanlar çok vardı güncellediğimde

bu sıkıntı 4.3 geldiğinde olmuştu ama 4.3.1 ile düzelmişti şimdi direk 4.4.2 geldi sıkıntı var xperiam kasıyo :S video izlerken sürekli hata veriyo çıldırmak üzereyim :S

Şu adımları izle. Ayarlar telefon hakkındaya gir derleme numarasına 7/8 kez hızlı hızlı tıkla ve siz artık bir geliştiricisiniz ibaresini gördüğünde geri tuşuna bas ve telefon hakkındanın hemen üstünde Geliştirici Seçenekleri Menüsü gelecek. Oraya giriş yap ve altları doğru "GPU oluşturmayı Zorla" menüsüne tik koy ve o menüyü kapat.

Sonra power ve ses açma tuşuna aynı anda basın, önce 1 kere titreyecek elinizi bırakmayın sonra arka arkaya 3 kere titreyecek ve telefon kapanacak. Ardından 30 saniye kadar bekleyip telefonu açın.. . Bu şekilde cihazın kasması büyük ölçüde kalkacak /azalacak...

denedim bakalım düzelirse yazarım
    Teşekkür ederim. Bunu yapamadım ama telefonumda da bir sıkıntı kalmadı. :)
  • Lolipop teması çok kötüymüş yüklemeyin bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim.Sıkıntınızın nasıl düzeldiğini yazarsanız sevinirim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naz lı

quote:

beyler bayanlar xperia z 4.4.2 güncellemesinden sonra çok yavaş her işlemde bilinmeyen hata uyarısı alıyorum başka olan varmı kafayı yiycem samsung s4 den daha iyi olan bi telefon şimdi telefon yanında çin malı androidler gibi duruyo bu duruma bi çare yardım edin

evet uygulamalarda durdu felan diyo fotoğrafları açarken felan onu mu kasdediyorsunuz beni d deli ediyo o ilk zamanlar çok vardı güncellediğimde

bu sıkıntı 4.3 geldiğinde olmuştu ama 4.3.1 ile düzelmişti şimdi direk 4.4.2 geldi sıkıntı var xperiam kasıyo :S video izlerken sürekli hata veriyo çıldırmak üzereyim :S

Şu adımları izle. Ayarlar telefon hakkındaya gir derleme numarasına 7/8 kez hızlı hızlı tıkla ve siz artık bir geliştiricisiniz ibaresini gördüğünde geri tuşuna bas ve telefon hakkındanın hemen üstünde Geliştirici Seçenekleri Menüsü gelecek. Oraya giriş yap ve altları doğru "GPU oluşturmayı Zorla" menüsüne tik koy ve o menüyü kapat.

Sonra power ve ses açma tuşuna aynı anda basın, önce 1 kere titreyecek elinizi bırakmayın sonra arka arkaya 3 kere titreyecek ve telefon kapanacak. Ardından 30 saniye kadar bekleyip telefonu açın.. . Bu şekilde cihazın kasması büyük ölçüde kalkacak /azalacak...

denedim bakalım düzelirse yazarım

ok

• Selamlar..

Beyler bu Play Store de ki uygulama resimleri açılmıyor? Bu sorunu yaşayan var mı acaba?

Ayrıca eş zamanlı You Tube'de ki video resimlerinde sıkıntı yaşıyorum, ve de forum da kullandığım "smile"lelerin, diğer kişiler tarafından gözükmediğini farkettim. Sizce hepsi ilişkilimidir birbiriyle? Forumdan çıkış yaptığımda bende göremiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

Selamlar..

Beyler bu Play Store de ki uygulama resimleri açılmıyor? Bu sorunu yaşayan var mı acaba?

Ayrıca eş zamanlı You Tube'de ki video resimlerinde sıkıntı yaşıyorum, ve de forum da kullandığım "smile"lelerin, diğer kişiler tarafından gözükmediğini farkettim. Sizce hepsi ilişkilimidir birbiriyle? Forumdan çıkış yaptığımda bende göremiyorum..

Bağlı olduğunuz wifi ağının dns ayarlarını şu şekilde değiştirin.
    DNS1'i 8.8.8.8
    DNS2'yi 4.4.4.4

• quote:

Arkadaşlar aşağıdaki linkten Andiroid L (Lollipop) temasını indirip kurabilirsiniz

http://fs1.d-h.st/download/00127/1xd/Android%20Lollipop%20plus.apk

hocam şu spectrum temasını kurup üst barın arkaplanını mavi yerine şeffafa dönüştürme yolunu bi anlatıversene bize. sen çözersin bu işi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

Selamlar..

Bağlı olduğunuz wifi ağının dns ayarlarını şu şekilde değiştirin.
    DNS1'i 8.8.8.8
    DNS2'yi 4.4.4.4

Teşekkürler, You Tube'de ki sorun düzeldi hocam ama Play Store'de hala aynı.

Üstteki seçenek de "Otomatik olarak IP adresi al" onunla bir alakası olabilir mi acaba?
    Açıkçası bilmiyorum. Gece sıkıntı devam ediyordu. Bir arkadaşım WPS Pin Girişine basmamı söyledi. Yaptım sıkıntı yine devam etti, sabah tekrar denediğimde hiçbir sıkıntı kalmamıştı. Viber, Whatsapp, Messenger, Instagram'a teker teker fotoğraf yükledim ve yolladım, hiçbir sıkıntı yoktu. Hepsi iletildi ve yüklendi.

DNS mi yoksa WPS mi ya da kendi kendine mi oldu tam olarak neden düzeldi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.