Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1027. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mustafa abi senin bu önerdiğin Android tarayıcının üst arama çubuğu simsiyah nedense,ne yazdığını göremiyorum

O kadar ayarıyla da uğraştım ama bir türlü bulamadım bir şey, nedendir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

cevabınız için teşekkür ederim.kendi mesajımı kaldırdım z1 yerine z forumuymuş burası ama cevabınız için çok teşekkürler hayırlı günler

Olur böyle şeyler arada önemli değil hemen hemen aynı bilgiler z1 içinde geçerli .
  • T.R.A.V.E.G.O kullanıcısına yanıt
    Arada bi böyle ilham geliyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Mustafa abi senin bu önerdiğin Android tarayıcının üst arama çubuğu simsiyah nedense,ne yazdığını göremiyorum

O kadar ayarıyla da uğraştım ama bir türlü bulamadım bir şey, nedendir acaba

Metin ben hep forumu o tarayıcı ile takip ediyorum , mesajları pc ile yazıyorum ama bende okunamama sıkıntısı yok , eğer üstteki linkin yazdığı yeri diyorsan o bendede siyah sıkıntı varsa tekrar kaldır kur belki cazibene falan dayanamamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetocak85

Galaxy s 3 ü satıp xperia z aldım fakat pil performansı beni deli ediyor dakikada yüzde 1 azalıyor 4.3 geldi belki düzelmiştir umuduyla güncelle dik fakat daha da kötü oldu bir günü bile çıkaramıyorum konunun uzmanı arkadaşlar yorum yapabilirse çok mutlu olurum teşekkürler.
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

Bende bu yuzden 4.3 ü terk ettim batarya katili çikti yeni sürüm 4.2.2 .67 olani kullaniyorum hala ben Kitkati bekliyorum artik

Kamerada cok kötü çekiyor ayrica yeni sürümde

Ve otomatik modda pixel ayarlarını seçemiyorsun bu da çok kötü diyar modu seçtiğinde ise seçebiliyorsun fakat otomatik modda gece gündüz ayar yapmaya gerek yokken diyar modda Elle ayarlaman gerekli

Bu surumun nesini sevDiler bilmiyorum ama oyun performansında sorun yok iken normal kullanımda aşırı hızlı boşalıYor tavsiyemm eski sürümüne geri dön kamera ve pil onemli bence

• Kaldırıp tekrar kurma olayını da yapmıştım amma aynı değişmedi bir şey, demek ki cazibe sıkıntılı

• quote:

Kaldırıp tekrar kurma olayını da yapmıştım amma aynı değişmedi bir şey, demek ki cazibe sıkıntılı

yakında bi cazibe güncellemesi yayınlarlar o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

quote:

Kaldırıp tekrar kurma olayını da yapmıştım amma aynı değişmedi bir şey, demek ki cazibe sıkıntılı

yakında bi cazibe güncellemesi yayınlarlar o zaman

Bu çok iyiydi usta

• Beyler en son 4.4 resmi koymuşlar next versiyon yazıyor 4.4 den sonra güncelleme almayacak mı
  • Şuan piyasada herhalde daha iyi telefon yok ben incelemeleri izledim telefon bana çok şık ve kullanışlı geldi su altı özelliğinide denemek istiyorum.
    Sizce 1700 liraya alınırmı ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Biraz daha bekleyeyim fiyatı düşer mi?
  • http://www.bizdeuygun.com/XperiaZ#1

Arkadaşlar bu linkten satınalma için neler söyleyebilirsiniz fikirlerinizi merak ediyorum. Ürün delta servis garantisinde....
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.R.A.V.E.G.O

Beyler en son 4.4 resmi koymuşlar next versiyon yazıyor 4.4 den sonra güncelleme almayacak mı

henüz google bile yeni versiyonunu duyurmuş değil dostum, oraya 4.5 veya 5 güncellemesi filan yazma ihtimali yok ki zaten. almayacak diye bir durum yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

http://www.bizdeuygun.com/XperiaZ#1

Arkadaşlar bu linkten satınalma için neler söyleyebilirsiniz fikirlerinizi merak ediyorum. Ürün delta servis garantisinde....

Ben de ordan aldım, 5 ay oldu nerdeyse hiç bir sıkıntısı yok çok şükür.
    Fiyatını da bayağı çekmişler aşağıya,o sitede bir kaç gün önce 1600'lere veriyorlardı.
    Bence hiç kaçırma al derim tabi yine de karar senin,

• Sırf bu batarya performansından ötürü ilk fırsatta teli değiştircem.

• quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Beyler en son 4.4 resmi koymuşlar next versiyon yazıyor 4.4 den sonra güncelleme almayacak mı

henüz google bile yeni versiyonunu duyurmuş değil dostum, oraya 4.5 veya 5 güncellemesi filan yazma ihtimali yok ki zaten. almayacak diye bir durum yok yani

S3 ün alıcağı açıklandı bence vericek ama ağlatcak önce kullanıcıyı klasik sonny.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sürümde fotoğraf kalitesi çok düştü dediler ama ekteki fotoğraf sokak lambası ışığında elde masaya dayanan telefon ile deklanşör tuşu ses tuşu kullanılarak iso 200 değer ile çekilmiştir.

Daha iyisini beklemek gerçekçi olmaz. Bir fotoğrafçı olarak sonuçlardan memnunum.

• Arkadaşlar facebook da konuşmalarımızı tek seferde nasıl siliyoruz :yazıştığım kişinin üstüne gelip basılı tutuyom ama olmuyo. Yardımınız için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: umutradi

Arkadaşlar facebook da konuşmalarımızı tek seferde nasıl siliyoruz :yazıştığım kişinin üstüne gelip basılı tutuyom ama olmuyo. Yardımınız için teşekkürler

Onu ben de yapamadım.
    Normal tarayıcıdan giriyorum facebooka ordan siliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

S3 ün alıcağı açıklandı bence vericek ama ağlatcak önce kullanıcıyı klasik sonny.

s3'e 4.3 güncellemesi hala genel olarak çoğunluğa gelmedi ve gelenlere ise hatalı rom geldiği için güncelleme geri alınmıştı dostum, yeniden güncelleme verdiler ama kullanıcıların halini görmen lazım hele asıl ağlayanlar s4 kullanıcıları, 4.3 ile onlarca sorun yaşayan var bir ara kullanıcı kulüplerini incele sony'e dua edersin vallaha önemli olan geç değil temiz güncelleme gelmesi. android'in "en" stabil çalıştığı cihazların sony ve htc olduğunu bütün editörler söylüyor, ki öyle zaten. yazılım konusunda sony yeni yeni şahlanan bir firma bu yüzden çok görmemek gerek dostum :)
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    Hocam 4.3 rom için root yöntemi var mı? Xda da bir yöntemi var ancak çok zahmetli
  • 
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.