Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.963
Cevap
26
Favori
206.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anakart bulup denemek lazım. Muhtemelen anakartandir.
  • rosarius R kullanıcısına yanıt
    Çıktığı sene almıştım. Valla bu kadar beklemiyordum. Dediğin gibi ne donma ne kasma.
  • gerçekten çok sağlam bir telefon, arayüzü ile , hızı ile , yazılımı ile halen daha kullanılır. kasma donma yok. tasarımı yüzünden kalın çerçeveli olması, hoş oyun oynarken yanlışlıkla ekrana değme derdi yok (stereo hoparlörde çok iyi), tek kamerasından sebep (gündüz güzel ama gece geride kalıyor )

• Arkadaşlar benim de 2 yılı geçti taş gibi telefon format dahi atmadım.maşallah diyelim.Benim sorum şu ben hala stock android 7.1 ile kullanıyorum.bu telefon için android 8 veya 9 önerir misiniz?Hangisi ii olur?

• bende kullsniyorum sony xz premuim guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen severek kulandigim telefonum bu sabah üst hoparlörun çok az ses verdiğini farkettim. Alt iyi veriyor ama üst gitmiş gibi. Arama yaptığımda ses net geliyor ama müzik dinlerken üstten ses belli belirsiz geliyor. Daha once başına gelip çözüme ulaştıran arkadaşımız oldu mu acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tucobenedicto T kullanıcısına yanıt
    9 iyi hocam. Hiç bir sıkıntı yok taş gibi maaşalah.

• hidod H kullanıcısına yanıt
    Telefon su geçirmez yıkayın isterseniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yıkadı bizzati şahit oldum. Ama ben yıkamam. 😂

• hidod H kullanıcısına yanıt
    Elektrik süpürgesiyle ahizeyi emdir belki faydası olur. Su geçirmez olduğu için hoparlör önünde sünger var o kirleniyor zamanla

• Vay be hâlâ kullanıyorum. Seviyorum seni sony değerini bilmediler. Bi sonraki telefonum bozulana kadar piyasaya tekrar gelirsinde sony markası olur yine. Ay lav yu

• 2018 de satın almıştım halen de kullanıyorum. Yıllardır Sony telefon almıştım ama bu cihaz 4 yılı dolduruacağımız şu günlerde halen stabil ve sorunsuz. Bir tek hopörler ses az geliyor. Sony TR den çekilmese yine Sony alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 11 Ekim 2022; 21:44:47 >
  • kanun.ist K kullanıcısına yanıt

Son 1 aydır bu problemle kafayı yiyeceğim, başka yaşayan var mı bu sorunu? İlk 1 saniye normal ses seviyesinde ses veriyor, sonra kendiliğinden kısılıyor. Bildirim sesi, instagram, YouTube, kısacası her ses içeren unsurda bu kısılma meydana geliyor. Yaşayan ve çözen, sebebini bilen var mı acaba?

• Merhaba telefonu sıfırladım ve yeniden kurmaya başlarken wifi veya internet bağlantısı istiyor ama ikisinede bağlanmıyor sebebini anlamadım ve google amcada bu soruna denk gelene de rastlamadım yardımcı olabilecek var mı?

• Merhabalar yıl 2023 bu cihazın temizi

• Alınır mı.seviyorum sonyi

• el cordobeslerin ikincisi E kullanıcısına yanıt
    Şuan kullandığım telefon. Maaşşalah nazar değmesin.

• el cordobeslerin ikincisi E kullanıcısına yanıt
    Valla alınır bence. Arada bir kendini kapatıyor son dönemde. Yani problem edecek bi durum değil
    Çok nadir yapıyor zaten

• Xiaomi Note 10 pro 8 128 kullanıyorum yurtdışı cihazım..cihazım iyi ama ben Sony seviyorum.bulduğum cihaz 2000 TL teknosadan alınmış tr ürünü faturalı.yurtdışı cihazların IMEI felan uğraşmak istemiyorum

• Satmak isteyen varsa siyah olanından alırım

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.