Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.963
Cevap
26
Favori
206.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Hakem heyetine gitmeni önermem, çünkü sıvı teması sonucu arıza yapmış telefonun hakem heyetinin tebligat ve bilirkişi ücretini ödemekle kalmaz ayrıca karşı firma tarafından davalık olabilme ihtimalin bile var.
    ip65/68 sertifikası var ama ??
  • walter10 W kullanıcısına yanıt
    Var ama adamlar nereden bilecek senin telefonu örneğin 100 metre suya sokmadığını ? Su geçirme durumunda garanti dışı kaldığı zaten tüm telefonlarda markalarında bilinen bir durum. Adam diyor bu telefon 1-2 metreye kadar su altında 30 dk kalabilir ama olursa su alırsa orası bizi ilgilendirmez diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 25 Mayıs 2018; 22:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Var ama adamlar nereden bilecek senin telefonu örneğin 100 metre suya sokmadığını ? Su geçirme durumunda garanti dışı kaldığı zaten tüm telefonlarda markalarında bilinen bir durum. Adam diyor bu telefon 1-2 metreye kadar su altında 30 dk kalabilir ama olursa su alırsa orası bizi ilgilendirmez diyor.
    kuvette 1 karış suda su geçirdi isterse suyu analiz yapsın :D
  • Basınç testi yapamadan kesinlikle suya sokmayın Biraz araştırıp ondan sonra suya sokun bana kalırsa ip68 suya düşme yağmurda ıslanma gibi kazaların engellemesi için yapilmis bir koruma şekli daha önce suya düşürüp hazar gören cihazlar olmuştur çevrenizde. İnternete vakumlu telefon için poşetler var onu alıp kullanın video da herhangi bir sorun olmuyor şeffaf içiniz de rahat bir şekilde denize havuza girin eğlenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 1:6:54 >
  • mustafay M kullanıcısına yanıt
    Revizyon üretim serisini temsil ediyor , daha yüksek revizyonlar daha yeni üretim oluyor. Rev6 Cihazlar, eğerki bulabilirseniz 2018 üretimi ve oreo ile geliyor.Ben Rev4 bulabildim , oda hepsisony de. Vatanın birkaç mağazasına sordum rev2 var dediler.Teknosalarda kimse telefonlara bakmadığı için öğrenemedim.Birkaç vodafoneda da rev2 vardı.
  • Merhaba arkadaşlar cihazda volte kullanımında sorun varmı operatörler destek veriyormu

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom / TeknosaCell sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smsmart

Teşekkürler

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 1:7:15 >
  • quote:

Peki hocam bu cihaz pasaport kayıtlı 2 el olarak alınırmı. Bazı yerlerde ses performansı olarak kötü deniyor u11 ile bu vihaz arasında kaldım

Fiyatı ne kadar hocam? HTC u11 hakkında detaylı bilgilere sahip değilim ses olayını şöyle söyleyeyim ilk zaman gerçekten çok düşüktü yani balkonda otur müzik aç yoldan araba geçsin sesi duyamazsın sonra Android oreo 8.0 la %50 oranında ses artışı verildi şuan tatminkar 2 adet stereo hoparlör mevcut sesin netliği mükemmel film izlerken oyun oynarken sesin çift kanaldan nasıl geldiğini hissedebiliyorsunuz tasarımdan dolayı hoparlörler eliniz tarafından hiç bir şekilde kapanmıyor. Unutmayın 4K+HDR ekrana sahip bir cihaz u11 e de bakın kullanıcı yorumlarına youtube testlerine bakın ölçün biçin karar sizin :)

• smsmart kullanıcısına yanıt
    Sorun bence telefon değil, operatör kaynaklı olabilir. Ben turkcell kullanıyorum ve en ufak bir sorun yaşamadım.

• kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun yok zaten sadece 3 diş ve üzerine çıkmıyor 4.5 G de varsa bir ekran görüntüsü yollar mısınız?

• Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü

Buyur üstad!

• quote:

Fiyatı ne kadar hocam? HTC u11 hakkında detaylı bilgilere sahip değilim ses olayını şöyle söyleyeyim ilk zaman gerçekten çok düşüktü yani balkonda otur müzik aç yoldan araba geçsin sesi duyamazsın sonra Android oreo 8.0 la %50 oranında ses artışı verildi şuan tatminkar 2 adet stereo hoparlör mevcut sesin netliği mükemmel film izlerken oyun oynarken sesin çift kanaldan nasıl geldiğini hissedebiliyorsunuz tasarımdan dolayı hoparlörler eliniz tarafından hiç bir şekilde kapanmıyor. Unutmayın 4K+HDR ekrana sahip bir cihaz u11 e de bakın kullanıcı yorumlarına youtube testlerine bakın ölçün biçin karar sizin :)
    Hocam teşekkürler tekrar pasaport kayıtlı olsa dahi al diyorsun öyleyse

• kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    Bakın hocam sizin çekim seviyesi 2 bende 3 4.5G de full olmuyor ayarlardan GSM e alın full olduğunu göreceksiniz şuanlık sorun teşkil etmiyor 2-3 diş olması bu sinyalizasyonla alakalı bir durum Volkan Manav'ın Sony Xa incelemesine bir göz atmanı isterim :)

Hocam fiyatını söylerseniz daha net olacak :D

• smsmart kullanıcısına yanıt
    1600 lira siyah renk hocam

• 1600 TL ye çok mükemmel bir fiyat cihazın kapanma gibi bir durumu olmazsa onu konuşun temizse alın çok iyi fiyat

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.