Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.963
Cevap
26
Favori
206.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazın genel anlamda hiç bir sorunu yoktur sizin şuan Sony kötülemek için uğraştığınızi görüyorum ve ayrıca bu bilgiler heryerde yazamakta olup kulaktan duyma bilgilerdir ben iPhone 6s 7 kullanmış biri olarak xzp geçtim 7 aydır en ufak sorun yaşamadım ve bu grupta da ilk sizden görüyorum dediklerinizi ve sadece 8.0 oreo ilgili WiFi problemi vardı mayıs ayı 2018 güncellemesi beraber sorun çözülmüş oldu....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erzurumlu798 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Facebook kullanmıyorum maalesef 5 sene önce kapattım :) mutlaka güzel şeyler vardır bende mobil fotoğrafçılıkla uğraşıyorum instgramda yayınlıyorum cihazı manuel modda kullanıyorum muazzam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smsmart kullanıcısına yanıt
    https://hizliresim.com/y0y72y

https://hizliresim.com/5y9zEA

https://hizliresim.com/4adBDL

https://hizliresim.com/vj01dR

Bunlara bakabilirsiniz bende tripot yardımı ile çekiyorum bunları bunun gibi çok var elimde

Sinyal sürekli bir ya da iki diş çekiyor. Eğer bağlantıyı sadece gsm yaparsanız bu sorun olmuyor. Ancak 4g için böyle bir sıkıntı mevcut. Youtube da bu sorunu video ya alıp göstermiş bir video da mevcut.
    Telefonum güncel benim de. Cihazı kötülemek amacım yok ben objektif olarak iyi kötü yönlerini belirttim. Sonuçta babamın markası değil her şeyi mükemmel demenin bir anlamı yok. Ki dediğim problemi dile getiren çok fazla insan var. Her telefonda olmayabilir fakat olanlar azımsanacak gibi değil. Cihazım rev2 bu arada.
  • TheGreenArrow kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi yaptım bende sürekli 4.5G aktif 3 diş çekiyor Turk Telekom kullanıyorum çok ilginç bu durum ama sorun teşkil etmiyor 12 ay olacak kullanalı sinyalizasyon sorunu xa serisinde çok sıkıntı yaratmıştı.

Benim de günlük kullanımda sıkıntı olacak bir şey olmadı daha yeni kullanıyorum bakalım ilerde ne olur. Hocam bir de kamerada böyle hafif bi pusluluk var gibi fotoğraf hd gelmiyor göze telefonun kamera uygulamasından mıdır var mı böyle bir şeyle karşılaşan

Edit: Çok iyi bir ışıktan bahsetmiyorum evde oda ışığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 25 Mayıs 2018; 18:10:2 >
  • walter10 W kullanıcısına yanıt
    Hakem heyetine gitmeni önermem, çünkü sıvı teması sonucu arıza yapmış telefonun hakem heyetinin tebligat ve bilirkişi ücretini ödemekle kalmaz ayrıca karşı firma tarafından davalık olabilme ihtimalin bile var.
    Benimki de rev2 derin deniz mavisi bir çok kişi demeniz bence yanlış olur var bu sorun bende biliyorum ama eğer hattınız Vodafone ise sorun olabilir bilginiz olsun sim kart uyumsuz gprs de kopmalar oluyor arda Türk Telekom ile turkcelde sorun yok şuan. Sim ile iligili bir problem yaşayabilirsiniz ben bunu xz1 arkadaşimin birinde denk geldi sürekli kopuyordu turkcele geçti sorun kalktı sim kartı uyumluluğu teknoloji farklılıklar var bundan kaynaklı bir sorun. Bende şuan herhangi bir sorun yok olmadı bilgim dahilinde Vodafone nano sim uyumsuz idlgunu biliyorum iyi günler

Bimcell kullanıyorum bakalım eğer ciddi bir sıkıntı oluşturursa dediğniz gibi turkcell e geçebilirim.
  • Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum ama bu rev hususu nedir acaba? Hangi versiyonu almalıyım? Ve bu telefona alternatif öneriniz var mı acaba? Şimdide teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Sim lerde eski nano yeni nano olayı var bazı yerlerde hala eskisi var çoğu kişi bilmiyordur Xa serisinde aynı sorun var heryerde şebeke problemi var diyorlar ama tamamen sorun nano simle alakalı daha önce başıma geldi xa ile eşimde var ondan biraz tecrübeliyim bu konuyla ilgili teknoloji farkından kaynaklı bu

Hocam mağusadamı yaşıyorsunuz :D
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 1:6:8 >
  • redemption5 kullanıcısına yanıt
    Yok Antalya uckapilar kaleici orası

• Güzel söylemişsiniz İnternet üzerinde 0 gibi gösterilen ama 2.el cihaz çok fazla var disp garantili herzaman daha iyi oluyor paranız varsw 200 300 TL daha az alım diye 2. Ele paranızı vermeyin benden demesi gidin mazgadan alın verin jelatini önünüzde açsınlar kurulumu yapsınlar güle güle kullan 7 aydır problemsiz kullanıyorum İnşallah bir sorun yaşamazsınız telefon gayet iyi fiyatına göre rakiplerine kıyasla ekrani muazzam iPhone 7 kullanmış biri olarak yani uçurum var renk tonu ile

• Sen neden ban yedin?

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 1:6:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erzurumlu798

Yok Antalya uckapilar kaleici orası
    Tamamdır hocam :)
  • Hiç bir sayfaya boşuna gidip zaman harcamayın mi6 sayfası iPhone 8 8 plus iPhone x hele hiç uğramayin bile boşuna zaman kaybı adamlar kendilerini haklı çıkarmak için herseyi yapıyor maalesef bende komple ban yedim geçmişte bunu yeni açtım iPhone yaklaşık 5 yıl kullandım ben insanlar bazen kabullenmek istemiyor son bir yıl içinde lg g6 s7 kullandım s8 de kullandım bir modele takılıp kalmayın derim. Boşuna kimseyle tartışma yapmayın Xianomi Huawei iPhone herkes kendine göre haklıdır yada haksızdır bosverin bunlari. 4K HDR nin keyfine bakın oyunlar oynarken ayrıntıya bakın ne kadar fark var. Güneşli havada HDR ekran ne kadar düzgün bir renk oluyor biliyorsunuz. Pili zaten iyi durumda bir telefon sonuçta bu. yarın gider HTC u12 plus alırım fark eden birsey yok herkes alo diyor 8 9 sosyal uygulama 2 oyun için paraları çöpe atmak yanlış oluyor. Herkesin bir fikri var ben. Müdürüm maaşım baya iyi gidip 6 bin telefon almam ama benim personelim hepsinde son model telefon var 2000 maaş ortalaması var mantık aramamak lazım. Tartisma yapmak iyi olmuyor sadece bizim insanımiza ait yok bu cihaz söyle yok böyle Alınmaz bırakın ne alırsa alsın ben araba alırken ev alırken sana mı soruyorum zevk benim değil mi diye sorarlar. Gidip bir laf dolaşına girmek yalnıs. Ben hangi markanın ne gibi büyük sorunlari var bunlar iyi biliyorum. Mesleğim bu telefon teknik muduruyum Apple da günde gelen telefon sayısı en az 50 dır çoğu kişinin bilmediği problemler var ben çıkıp söylemiyorum Apple da savunmam yani gelen müşteri sorunlarını biliyorum. Uzun lafın kısası insanlar nasıl nasıl bir kabuk içinde olamak istiyorsa onu alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erzurumlu798 -- 25 Mayıs 2018; 19:16:9 >

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.