Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.963
Cevap
26
Favori
206.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bugün 2.el 45 kullanılmış xz premium aldım. Umarım üzmez beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık hocam bunlar manuel mod mu yoksa otomatik mi çekimler bende Slow Motion çekimler yaptım zamanla instagrama atıyorum bakmak isterseniz
    @birtelefonkamerasi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smsmart kullanıcısına yanıt
    Tam otomatik modda çektim hocam.
    Sizi zaten takip ediyorum instagramda.
    Paylaşımlarınızı beğeniyorum.
    Son köpekle olan slowmotion videonuzu da çok beğendim.

Hocam teşekkür ederim :) bu arada manuel mod çekimlerini deneyin harika fotoğraflar çıkartabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

Xz premium ile çekmiş olduğum bir kaç kare paylaşmak istedim.
    Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü

Teşekkürler. Bir de selfie fotoğraflar çeker misiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Tabi uygun zamanda çekip koymaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

..

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 0:45:20 >
  • Selamlar arkadaşlar size bir sorum olacak, yaklaşık 1 hafta oldu xz premium krom renk alalı ekran media marktaki teşhirdeki ürünleri incelediğimde ekran renkleri gayet iyiydi ama ben vatandan aldım kapalı kutu renk gamut ayarları aynı olmasına rağmen benim cihazın renkleri aşırı sıcak tonlarda beyazlar tamamen krem rengi gibi sizin cihazlarınızda aynı durum var mı? Açıkçası Z5 den sonra bunun görüntüsü içime sinmedi. ( Sürekli Sony kullanan biriyim ayarları dibine kadar bilirim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn_82 -- 20 Mart 2018; 9:23:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srkn_82 S kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam ekran ayarlarından beyaz dengesine bir göz atın.

• quote:

Orijinalden alıntı: smsmart

Hayır hocam ekran ayarlarından beyaz dengesine bir göz atın.

Ayarlar aynı şekilde denedim sonuç aynı. Ekran Samsung un eski s4 s5 zamanlarındaki Amoled ekranlarda olduğu gibi
  • srkn_82 S kullanıcısına yanıt
    Hocam s8 de aynı sorunu yaşamıştık fabrika ayarlarına dönmüştük düzelmişti isterseniz deneyin belki olur. Yoksa twitter üzerinden sony xperiaya yazın dönüş yapacaklar ilgileniyorlar sizinle çözüm yolu bulurlar anında cevap alırsınız.

• güncelleme geldi arkadaşlar 231,3 MB güvenlik güncelleştirmesi galiba
  • Mart ayı güvenlik yaması olması lazım bende şimdi güncelliyorum.

• Kameradaki görüntü bozukluğu sorunu çok rahatsız edici. Kamera uygulamasında "görüntü bozukluğu düzeltemsi" seçeneği var fakat diğer uygulamalarda mesela whatsapp'ta çekilen fotoğraflarda işe yaramıyor.

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü
  • hatırlarsanız belki xzp kullanıcısıydım arama sorunu vardı telefonda ve sony cıhaz değişikliği yaptı lakin cihaz değişikliği telefonla aynı sorunla tekrar karşılaştım pazartesi tekrar servise verdim salı günü tekrar aldım verirken belirttim direk arge baksın diye ama sadece sözde kalmış salı gunu aldım telefon gayet sıkıntısız çalışıyordu. lakin bu sabah aynı hatayı tekrar yaptı ve bu sefer hattandır diye dedim çunki telefonun anakartı değişti cihaz değişti sorun aynı ilk olarak başka hat taktım ilkten çalıştı lakin 3.aramayı tekrar yapamadı ve bu sefer kendi hattımı değiştirdim türk telekoma gidip taktım aynı sorun devam ediyordu tuttum tekrar teknik servisin yolunu cıhazı aldı dırek argeye gittik 5 dk bekleyin dediler ve sonuç 1 hafta 10 gün bizde kalsın cihaz bakalım olmadı para aidesi yada tekrar cihaz değişikliği dedi. ve tekrar evin yolunu tttum ve sony iletişime geçtim twitır üzerinden bugun arıcaklardı lakın aramadılar ve direk yazdım telefon serviste artık bu saaten sonra para aidesi istiyorum diye. onlarda dosyanıza eklenmiştir dedi ve beklemeye devam. işin kötü yanı ilk aldıgımda hata çıkar anlarım cihaz değişikliği sonrası aynı hata vermesi tuhaf facebook gruplarına yazdım hiç kimsede böyle hata karşılaşmadı hattandır dediler lakin hattanda değil böyle hatayı tekrar vermesi binde bir yani gelip o bir buldu beni.herneyse 5 sene sonra ilk defa telefon aldım oda sony oda burnumdan geli amacım sony kötülemek değil telefon hakkında çok iyi yorumlar var lakin bendeki kismet nasılsa artık artık çevremdeki insanlarda dalga geçmeye başladı sony cihazmı apple varken sıfır sıkıntı hata vermiyor vs gibi valla gına geldi artık telefon serviten çıkmıyor zaten çıktıgı gibi tekrar servise gidiyor.

• axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Büyük şanssızlıklar yaşamışsınız. Umarım bir an önce sorunlar hallolur.

teşekkür ederim teleservisten sms geldi yedek parça bekleniyor diye bakalım. sonuç aynımı olacak
    kırk yılın başı telefon alim dedim sıkıntı çıktı her şeyde kısmet vardır
  • axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    Valla cidden şans işi teknoloji bu tüm markalar için geçerli birde aynı hatanın size denk gelmesi çok enteresan bir durum harbi şans ya ben hazirandan beri hiç bir sorun yaşamadım ne donanımsal ne yazılımsal fiziksel bile o yan taraf boya atması bile yok kılıf yok koruma camı falanda yok maşallahı var. Bu yazıyı yazdıktan sonra bozuluyormuş :D aman......

• Arkadaşlar gece çekimi manuel mod evin etrafında ki bir park tam istediğim gibi olmadı. Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smsmart -- 21 Mart 2018; 21:9:5 >

• smsmart kullanıcısına yanıt
    aman hocam maşallah de lakin telefon güzelde hata beni bulması harbi talihsizlik
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.