Şimdi Ara

٭ Xperia X10 Mini Pro U20i - (Ana Konu) ٭ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
18.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • x10 mini de biraz fazla ufak görünmee başladı...ooof, of!!:S belki de aynı arayüzlü cihazların(zevkten 4 köşe arayüzü:P) sonraki jenerasyondlardaki versionlarını beklemeliim..çünkü tahminimce bu seviyede bi telefon seneye çıksa, daha yüksek çözünürlüklü bi ekran ve de hd video kaydı olur..bunlar da bana çekiçci gelio:D:D çok kararsızım yaw...:S
  • sar değeri düşük android se yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@
    sar değeri düşük android se yokmu

yok şu an için
    X8 in SAR'ı belli değil şu an.

Xperia X10 Mini Pro U20 - 1.61 W/kg (10g)
    Xperia X10 - 1,25 W/kg (10g)
    Xperia X10 Mini E10 - 1.17 W/kg (10g)
  • Şarj konusunda çok büyük problemleri var telefonun. Yabancı sitedelerden Araştırdığıma göre; 1 günü bile tamamlayamıyormuş. Uyurken şarj %60, sabah kalktıgınızda telefonu kapanmış olarak buluyorsunuz. Çoğu denemelerde 7-8 saat şarj dayandığı görülmüş. Sony'nin tavsiye ettiği şarj ayarlarını uygularsanızda 13-14 saat max. çıkabiliyor. Ben sırf bu yüzden soğudum. Eğer bu forumda kullanan varsa onunda yorumlarını bekleriz.
  • yok mu şarj konusuna açıklık getirecek ??
  • Şarj konusu kafamı çok karıştırıyor bu cihazda. 20 saat götürse yetecek bana ama yok işte.
  • uzun zamandır x10 mını proyu arastırıyoum atm almaya karar verdım sımdı X10 Mini Pro U20i dıye bısey duydum.bılen varmı ıkısı arasında ne fark var nedır bu merak ettım arastırdım ama net bı bılgı bulamadım..
  • u20i kodu sanırım mesela sonyericsson sationun ki u1i vivaz u5i aino u10i vs...
  • sadece koduysa sorun degıl farklı ozellıklı aynı model bısey sandım ama cogu sıtede 2.el ılanlarında ayrıca belırmtelerıde dıkkatımı cektı oyuzden kafam karıstı..hatta bırı arasındakı tek farkın ısletım sıstemının u20 de androıd olmadıgını soyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxobiwanxxx -- 20 Ocak 2011; 14:58:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxobiwanxxx
    sadece koduysa sorun degıl farklı ozellıklı aynı model bısey sandım ama cogu sıtede 2.el ılanlarında ayrıca belırmtelerıde dıkkatımı cektı oyuzden kafam karıstı..hatta bırı arasındakı tek farkın ısletım sıstemının u20 de androıd olmadıgını soyle.

U20 zaten Xperia X10 mini pro 'dur.
    U20 genel kullanılan ad, U20i yazılım olarak Avrupa ülkeleri vs U20a ise Amerika'da satılan X10 mini pro lardır.

Donanımsal hiçbir fark yoktur herşeyleri aynı....

Ayrıca Xperia X10 mini modeli ise E10 'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 20 Ocak 2011; 15:42:06 >

• hayatıma renk getirdi bu telefon çok beğendim ya!
  • yav arkadas kafayi yicem bu sony x10 mini pronun kac cesiti var ya? bugun temiz bi makine buldum 2. el aldim geldim eve pc den girdim bi baktim baska daha bi modeli var. 1 ghz islemci falan yaziyor. adroid 2.3 gingerbread falan diyor. ama benimkinde en son surum 2.1 guncellemede yok. yav kafam acayip karisti. bisey degil ucuzada almadim. bi aydinlatin acil ya adamida bulmaya calisayim olmassa.

benim aldigim kutusundada x10 mini pro u20i yazan asagidaki siyah model. peki ya obur beyaz neyin nesi?

٭ Xperia X10 Mini Pro U20i - (Ana Konu) ٭

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one22one -- 6 Şubat 2012; 1:06:22 >

• yukarıki resimdeki x10 mini pro , aşagıdaki beyaz olan xperia mini pro dur , bunda anlamayacak ne var
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::ÇaĞLaR::.

yukarıki resimdeki x10 mini pro , aşagıdaki beyaz olan xperia mini pro dur , bunda anlamayacak ne var

nasil anlamayacak ne var ikisininde uzerinde ne yaziyor?

google a soruyorum xperia x10 mini pro ve x10 mini pro diye ayni sonuclari veriyor. konu hakkinda bilgin varsa niye aciklamiyorsun cpu gpu vs farklarini? yoksada kalabalik etme bizahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: one22one

quote:

yukarıki resimdeki x10 mini pro , aşagıdaki beyaz olan xperia mini pro dur , bunda anlamayacak ne var

google a soruyorum xperia x10 mini pro ve x10 mini pro diye ayni sonuclari veriyor. konu hakkinda bilgin varsa niye aciklamiyorsun cpu gpu vs farklarini? yoksada kalabalik etme bizahmet

beyaz olan xperia mini pro diğer x10 mini pro google bu şekilde yaz anlarsın ikisinde farklı oldugunu
    ayrıca xperia minin ekranı 3 inç , x10 minin 2.6
    xperia mini :1ghz işlemciye sahip 512 mb ram var , bravi engine ekrana sahip 480x320 ekran çözünrlüğüne sahip , android 2.3 var , 5mp otofokuslu hd video çeken kameraya sahip
    x10 mini pro ise: 600mhz işlemci hızına sahip , 256 mb ram , 240x320 piksel ekran . android 2.1 , vga video çeken 5 mp kamera var

aklımda kalan özellikleri yazdım ayrıca boyut farklılıgıda var , bu iki cihazı hala karıştırıyorsan yuh artık , model isimleride farklı : biri x10 mini pro diğeri xperia mini pro

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: one22one

quote:

beyaz olan xperia mini pro diğer x10 mini pro google bu şekilde yaz anlarsın ikisinde farklı oldugunu
    ayrıca xperia minin ekranı 3 inç , x10 minin 2.6
    xperia mini :1ghz işlemciye sahip 512 mb ram var , bravi engine ekrana sahip 480x320 ekran çözünrlüğüne sahip , android 2.3 var , 5mp otofokuslu hd video çeken kameraya sahip
    x10 mini pro ise: 600mhz işlemci hızına sahip , 256 mb ram , 240x320 piksel ekran . android 2.1 , vga video çeken 5 mp kamera var

aklımda kalan özellikleri yazdım ayrıca boyut farklılıgıda var , bu iki cihazı hala karıştırıyorsan yuh artık , model isimleride farklı : biri x10 mini pro diğeri xperia mini pro

yav ben SE ci degilim android tende anlamam. hediye aldim ondan dolayi. ama aciklayici bilgilerin icin tesekkurler. ;)

• x10 mini pro ise: 600mhz işlemci hızına sahip , 256 mb ram , 240x320 piksel ekran . android 2.1 , vga video çeken 5 mp kamera var

peki bunun yazılımını garanti kapsamından çıkarmadan nasıl yükseltebiliriz? (sıfır bilgiye sahibim. Eğer bunun nasıl yapıldığını bana anlatırsanız herkes anlar :) Youtube'da videoları var yükseltmiş elin oğlu çatır çatır kullanıyor.)
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • way be anlatacak bir kişi çıkmadı :S
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cernobill -- 18 Mart 2019; 10:26:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cernobill -- 18 Mart 2019; 10:27:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.