Şimdi Ara

Xperia X Compact 1329 lira (hepsiburada)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
48
Cevap
1
Favori
4.826
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Xperia X Compact 1329 lira (hepsiburada)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7598 Mesaj
    Sony Xperia X Compact (Sony Türkiye Garantili) 1.329 lira
    +
    Xiaomi 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı 98 lira
    http://www.hepsiburada.com/sony-xperia-x-compact-sony-turkiye-garantili-p-HBV0000019BA5?magaza=Hepsiburada&t=product&q=x%20compact

6s ile karşılaştırma; (kamerada 6s'i tokatlıyor) https://www.youtube.com/watch?v=MAg6Lxc1kIE

Cihaz android 8 (oreo) güncellemesi alıyor!

i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 1 Ekim 2017; 0:4:45 >

• 2 yıl kulandığım z3 telefonu bir kaç kez düşürdüm bir şey olmadı, derken bir gün gene düştü ve ekran kırıldı...

teleservise götürdüm, 500 küsür liraya ekran + kasa tamamen yenilendi, telefonum yepyeni oldu... Bu arada yeni ekran takıldığı için garantisi 6 ay uzadı.

İlerleyen dönemde cihaz kapandı ve bir daha açılmadı; bir kez daha teleservise gönderdim, tamir edemeyip "sıfır telefon" gönderdiler....

xiaomi de süreç nasıl işliyor, teleservis mi, kvk mı, yoksa çine mi göndereceğiz? telefon/teknoloji şans işi, bence garantisi olmalı.

Çin markasi fanlari ve kore fanlari aglamista aglamis konuda,bir tane dunya markasi olmayan Türk insaninin Sony gibi bir dunya devini forumlarda batirmasi ise ayri bir mevzu.

Samsungun cihazlari patladi forumlarda bu kadar aglamadiniz,apple in ekranlari kalkti kronik yamulmalar batarya sismeleri girla ancak bu kadar aglamadiniz.
    Sony e bu kadar yuklenmesinin nedeni en mukemmeli istendigi icin bence baska aciklamasi yok.

• DH Yönetici
    7339 Mesaj
    Sony Xperia X Compact Snapdragon 650 işlemciye sahip 1329 TL
    http://www.gsmarena.com/sony_xperia_x_compact-8292.php

Xiaomi Mi 5S 64GB snapdragon 821 işlemciye sahip 1369 TL
    http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5s-7260.php
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5s-64gb-ithalatci-garantili-p-HBV000002PVZ7

Kamera için alınacaksa (fiyat farkına fazlasıyla değecek bir ürün)

1799 TL Xiaomi Mi Note 2 6GB RAM 128GB ROM 5.7" 3D Curved Glass Screen Snapdragon 821 Quad Core 8.0MP + 22.56MP Cameras Type-C Bluetooth 4.2 NFC 4070mAh Battery
    http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_2-8014.php
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-2-64-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV0000079GT1

69,9 TL EasyAcc 10000 Mah PowerBank Qualcomm 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj
    https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/easyacc-10000-mah-powerbank-qualcomm-30-tasinabilir-hizli-sarj-P145242947

Qc3.0 sertifikalı cihazlar listesi:https://www.qualcomm.com/media/documents/files/quick-charge-device-list.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 30 Eylül 2017; 5:56:7 >

• Binbaşı
    1984 Mesaj
    hocam kusura bakma ama bu paraya bu cihaz alınmaz. 720p ekran ve fazlasıyla kalın
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sony pişmanlıktır aman uzak durun. Xperia C4 aldık rezil olduk. Allah'tan takasla mi5s aldım da kurtuldum. C4 konusunu biraz okuyun anlarsınız sebebini. Herkesin telefonu kurulmuş saat gibi 1 yıl sonunda arızalandı. Servise gönderenler uzun süreler beklediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4.6 inc nedir bide S8 bundan 2CM buyuk 5.8 inc

Sony kendini bitirdi. Hep aynı tasarım. Sabun kalıbı. Ayrıca diğer markalar çerçevesiz ekrana doğru kendini geliştirirken, Sony çerçeveyi ne kadar büyüsem uğraşında.
    |
    |

|
    |
    z3 önce hoparlör bozuldu. sonra batarya. sonra dokunmatik. tövbe

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Physicist_Emre -- 30 Eylül 2017; 13:27:26 >
  • Uzman Mobil
    7598 Mesaj
    2 yıl kulandığım z3 telefonu bir kaç kez düşürdüm bir şey olmadı, derken bir gün gene düştü ve ekran kırıldı...

teleservise götürdüm, 500 küsür liraya ekran + kasa tamamen yenilendi, telefonum yepyeni oldu... Bu arada yeni ekran takıldığı için garantisi 6 ay uzadı.

İlerleyen dönemde cihaz kapandı ve bir daha açılmadı; bir kez daha teleservise gönderdim, tamir edemeyip "sıfır telefon" gönderdiler....

xiaomi de süreç nasıl işliyor, teleservis mi, kvk mı, yoksa çine mi göndereceğiz? telefon/teknoloji şans işi, bence garantisi olmalı.
    Z5 dual almak daha mantıklı.

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Z5 dual almak daha mantıklı.

z5, android 8 güncellemesi almıyor.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

2 yıl kulandığım z3 telefonu bir kaç kez düşürdüm bir şey olmadı, derken bir gün gene düştü ve ekran kırıldı...

Telefonu ithalatçı garantili servise gönderiyorsun. Delta tamir ediyor genellikle. Diğer firmalar direk garanti dışı bırakıyor. Sende tüketici haklarına verip para iadesi alıyorsun.

|
    |

• Yüzbaşı
    385 Mesaj
    Çöp . mi var iken bunlara verilen para yazık .
    kendim 4 sene z kullandım ilk alanlardanım, babama ve kardeşime z3 compact aldık z3c lerin ekranlar kalktı servise gitti tamir edildi, kameralar pembeleşme sorunu yaşadı cihazların garantileri bitti güncelleme zaten çoktan kesildi.
    sony sadece ps4 ve televizyon falan yapsın bence.
    sony pişmanlıktır
    |
    |
    |
    |
    Mı bozulunca Allah'a emanet. Çin malı distribütör yok bir masa bir sandalye mafya kılıklı elemanlar merdiven altı firmalar vs. Distribütör en kötüsü bile olsa tercih sebebidir. Sony ile xianomi kıyaslama da komik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

C4 sorunsuz muydu takasta kaca gıttı

|
    |
    xiamen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsungun cihazlari patladi forumlarda bu kadar aglamadiniz,apple in ekranlari kalkti kronik yamulmalar batarya sismeleri girla ancak bu kadar aglamadiniz.
    Sony e bu kadar yuklenmesinin nedeni en mukemmeli istendigi icin bence baska aciklamasi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 30 Eylül 2017; 21:57:12 >
    |
    |

çakma çin malı telefonu öve öve bitirmediler , sanırsın tanrı yapmış telefonu 3 bine yakın para garantsizz , yedek parçası bulunmayan çinden almak lazım kılıf vs zaten zor bulunur bu telefona vermesını beklıyorlar mılletın , yahu xiaomi denen marka ucuz az paraya iyi telefon veriyor diye sevildi çıktı etti vs , la 3000 bin liranın neresi ucuz bu parayı verdikten sonra xiamo bilmem ne dangalak marka adı bile söylenmiyor napyım bunu ?

bir lafımda sonye alta çerçeve koymuş yahu tamam takoz gibi telefon üretiyon hala bari , sanal tuş yerine normal tuş kullan alt tarafa dokunmatik sanal tuş ne ya çerçeveli telefonu iyice kapatmış, 5 para etmez o tasarım
    |
    |
    Physicist_Emre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.