Şimdi Ara

Xperia T,TX,V Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu cihazlar türkiyeye gelecekmi net bi cevap lazım kimi mayıs nisan diyor alacagım telefon vardı içinden neden yollamıyorki? ne zaman gelecek bunlar / veya gelmiyecekmi??

• içiniz rahat olsun gelmeyecek dilerseniz Sonymobile mail atabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

içiniz rahat olsun gelmeyecek dilerseniz Sonymobile mail atabilirsiniz..

nerden nasıl atarım?
  • Cihaz eskir modası geçer anca o zaman getirir sony Türkiye ye ,samsung işte bundan çok satıyor , cihazlarını Türkiyeye zamanın da getiriyor ve destek veriyor.Ah sony biraz ülke ayrımı yapmadan cihazlarını her ülkeye zamanında göndersen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnvictusTR

quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

içiniz rahat olsun gelmeyecek dilerseniz Sonymobile mail atabilirsiniz..

nerden nasıl atarım?

Sony Mobile Türkiye web sayfasından
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::ÇaĞLaR::.

Cihaz eskir modası geçer anca o zaman getirir sony Türkiye ye ,samsung işte bundan çok satıyor , cihazlarını Türkiyeye zamanın da getiriyor ve destek veriyor.Ah sony biraz ülke ayrımı yapmadan cihazlarını her ülkeye zamanında göndersen...

sony ürünlerini çok beğenmeme rağmen sırf bu zihniyetletlerinden ötürü uzak duruyorum ama diğer yandada almayı çok istediğim xperia v nin resimlerine iç çekerek bakmakla yetiniyorum off ooof sony bizi nezaman görücen
  • T modeli güya Mayıs'da gelecekti bence hiç gelmez artık.Sanalpazar.com'da bu modellerin hepsi satılıyor.Ben TX modelini 10-15 gün içinde almayı düşünüyorum kayıtsız 980 liraya.Elime ulaştığında size detayları aktarırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

T modeli güya Mayıs'da gelecekti bence hiç gelmez artık.Sanalpazar.com'da bu modellerin hepsi satılıyor.Ben TX modelini 10-15 gün içinde almayı düşünüyorum kayıtsız 980 liraya.Elime ulaştığında size detayları aktarırım

yorumlarını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

T modeli güya Mayıs'da gelecekti bence hiç gelmez artık.Sanalpazar.com'da bu modellerin hepsi satılıyor.Ben TX modelini 10-15 gün içinde almayı düşünüyorum kayıtsız 980 liraya.Elime ulaştığında size detayları aktarırım

Alınca buraya yazarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.