Şimdi Ara

#XPERİA SP NASIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam beyler telefon alıcam bayramdan sonra ama hala xperia sp mi almalıyım karar verememdım bide telefonun kronik sorunu var mı Yardımlarınız bekliyorum

• Onu alana kadar Nexus 4 alın,hem daha iyi hem de çok daha uzun süre idare eder.
    Bu arada konu sony bölümünde büyük ihtimal Nexus 4'ü spden kötü görenler olacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Onu alana kadar Nexus 4 alın,hem daha iyi hem de çok daha uzun süre idare eder.
    Bu arada konu sony bölümünde büyük ihtimal Nexus 4'ü spden kötü görenler olacaktır

Nexus 4 Güzel telefon bende öneririm ama tasarım,şarj,arayüz senin için önemliyse SP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

quote:

Nexus 4 Güzel telefon bende öneririm ama tasarım,şarj,arayüz senin için önemliyse SP

Tasarima katiliyorum ancak pil konusunda nexus 4 ile 6 saat ekran suresi goruyorum standart olarak.Arayuz de kisiyr baglidir bence en iyisi stock android,ozellikle 4.3 cok iyi.
    Tabi nexusun karizmasi da ayri oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Tasarima katiliyorum ancak pil konusunda nexus 4 ile 6 saat ekran suresi goruyorum standart olarak.Arayuz de kisiyr baglidir bence en iyisi stock android,ozellikle 4.3 cok iyi.

Nexus 4 bildiğim kadarıyla 1 günü çıkaramıyor yani standart kullanımda ama SP de her halükarda 1 gün çıkıyor tabii bu kullanıcıya bağlı sadece mesajlaşıp fotoğraf çekecek birine yeterlidir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nexus 4 bildiğim kadarıyla 1 günü çıkaramıyor yani standart kullanımda ama SP de her halükarda 1 gün çıkıyor tabii bu kullanıcıya bağlı sadece mesajlaşıp fotoğraf çekecek birine yeterlidir.

Teknolojiyle ilgilenen derine inen insanlara tavsiyem nexus 4dür.
    Rom ve kernel ile 7.5 sat ekran süresi gören var.
    Ama normal kullanımda ellenmemiş sürümde de 1 gün rahat çıkarılıyor 4 saat ekran süresi veya 5 saat ile.

• Xperia sp tasarım olarak güzel özellikle tel. Masaya koyduğunda biri aradığın da yada mesaj geldiğinde alt kısmındaki led ışık çok havalı ve herkesin dikkati çekiyor ve merakla bakıyorlar sp 'nin donanımsal sorunu yok sadece yazılımsal sorunları mevcut ve güncelleme ile düzelecek alırsan sp al farklı bir model yalnız sana tavsiye bekle güncelleme alınca takip et sorun olursa vazgecersın...

• Metafor (kişisel görüşümdür):

Xperia SP: Alfa Romeo Giulietta: Şık, tasarım, harika malzeme kalitesi, hızlı ve çevik, iç dizaynı harika ama ufak tefek sorunluları çıkıyor arada, şans işi servis görme olasılığı var.
    Nexus 4: Volkswagen Golf: Kaliteli yapım, sade, güçlü ve sorunsuz. Servis pek görmez, al ve kafa rahat kullan.

Şu bundan iyi, bu şundan iyi muhabbeti çok sıkıcı oluyor o yüzden. "Önceliğiniz ne" asıl soru olmalı. Benim önceliğim içinde "tasarım" da bulunduğundan gittim Xperia SP aldım. Şahsen "sorunsuzluk ve hızlı güncelleme" olsa Nexus 4 alırdım. Şahsen otomobil alacağımda da giderim Alfa Romeo alırım. Bu yüzden o örnek üzerinden gittim.
  • kocaman konusu var orayı okumayı denesen
  • Tabıkı alfa romeo,yanı sp

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyboun

Metafor (kişisel görüşümdür):

Xperia SP: Alfa Romeo Giulietta: Şık, tasarım, harika malzeme kalitesi, hızlı ve çevik, iç dizaynı harika ama ufak tefek sorunluları çıkıyor arada, şans işi servis görme olasılığı var.
    Nexus 4: Volkswagen Golf: Kaliteli yapım, sade, güçlü ve sorunsuz. Servis pek görmez, al ve kafa rahat kullan.

Şu bundan iyi, bu şundan iyi muhabbeti çok sıkıcı oluyor o yüzden. "Önceliğiniz ne" asıl soru olmalı. Benim önceliğim içinde "tasarım" da bulunduğundan gittim Xperia SP aldım. Şahsen "sorunsuzluk ve hızlı güncelleme" olsa Nexus 4 alırdım. Şahsen otomobil alacağımda da giderim Alfa Romeo alırım. Bu yüzden o örnek üzerinden gittim.

Örneğiniz çok güzel hocam telefonla kesinlikle ilgili değil alfa romeo giulietta hayranıyım Allah izin verirse almak da istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christian Lorenz -- 9 Ağustos 2013; 23:27:08 >

• arkadaşım telefon olarak nexus u pek kullandığımı söyleyemem ama htc-samsung gibi markaların amiral telefonlarını kullandım xperia sp ile ilgili yorumum ise güç olarak kesinlikle yarıyolda bırakmıyor , normalde bana hiç şarj dayanmazken sp ile 1 günü çıkarıyorum , ekran kalitesine gelirsek bu konuda gidip telefonda kendinizin görmesini tavsiye ederim anlatılmaz yaşanır cinsten , en sonra tasarım olarak mükkemmel bişey tanıdığım herkes telefonun tasarımına hayran ekstra hava yapıyor artık karar senin yinede bi gidip eline al iki telefonu öyle karar ver derim ;)
  • Peki arkadaşlar nexus 4 2 gb ram var, sp 1 gb ram var. Bunun farkı hissediliyormu. Nede olsa android ram sıkıntı oluo
  • Kampanyaya girer girmez xperia sp alıcağım büyük ihtimalle cevap veren herkese teşekkürler ha bide telefonla birlikte verilcen kulaklık nasıl ?
  • Ayni ikilemde bende kalmistim nexus u eline bir al kaliteyi hissedersin nexus varken sp alma ilerde pisman olursun ayrica buradaki yorumlarin cogu kullanici yorumu degil gunde kesintisiz 1 2 saat oyunla aksama eve yuzde 30 sarj ile donuyorum haberin olsun

• Beyler android 4.3 ne zaman gelicek bu cihaza ve gelince honominin arayüzü gibi mi olucak
  • nexusa para vermeye degmez artık sadece guncelleme olayıyla mılletı uyuttular sankı guncelleme olmazsa olmaz yada her yenı surum supermıs gıbı,sarjı yetmıo ısınıo bızde kullandık nexus abıcım abartmayın..

#XPERİA SP NASIL
  • up up up up up
  • Sonyi al kafan rahat olsun.Batarya derdi ısınma sorunu yaşamazsın en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Peki arkadaşlar nexus 4 2 gb ram var, sp 1 gb ram var. Bunun farkı hissediliyormu. Nede olsa android ram sıkıntı oluo

benım sp de her daım 390 400 cıvarı ram bosta oluyo 1 gb ramın yetmedıgı yada şiştigi anım olmadı hıc ıkı aydır yeterlı bu acıdan sp son ıkı ayda uc tane aldım bugun paramı ıade etseler aynı gun yıne gıder sp alırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.