Şimdi Ara

XPERİA SP 4.3 GÜNCELLEMESİ !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
21
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> XPERİA SP 4.3 GÜNCELLEMESİ !!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5231 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uzmankursat

Arkadaşlar bende iki telefon var biri xperia s diğeri xperia sp birini ablama vereceğim kullansın diye, sp çok güçlü bir cihaz s ise daha klas ve donanımlı. aslında donanım beni pek ilgilendirmiyor ben işimi hızlı yapma istiyorum telefonda ama ikisininde wifi sini denediğimde evde iki oda öteye gidiyorum sp hemen düşüyor s ise devam ve hızlı tekrar onarım yaptım vs. bi değişen yok sp yeni geldi bana 4.1.2 iken güncelleme geldi güncelledim 4.1.2 de pek denememiştim wifi yi ama 4.3 den mi kaynaklı yoksa 4.1.2 dedemi böyleydi bilmiyorum. Neyse sonuç olarak wifi sıkıntım var ve çözemedim var ise yardımlarınızı bekliyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: uzmankursat

Arkadaşlar bende iki telefon var biri xperia s diğeri xperia sp birini ablama vereceğim kullansın diye, sp çok güçlü bir cihaz s ise daha klas ve donanımlı. aslında donanım beni pek ilgilendirmiyor ben işimi hızlı yapma istiyorum telefonda ama ikisininde wifi sini denediğimde evde iki oda öteye gidiyorum sp hemen düşüyor s ise devam ve hızlı tekrar onarım yaptım vs. bi değişen yok sp yeni geldi bana 4.1.2 iken güncelleme geldi güncelledim 4.1.2 de pek denememiştim wifi yi ama 4.3 den mi kaynaklı yoksa 4.1.2 dedemi böyleydi bilmiyorum. Neyse sonuç olarak wifi sıkıntım var ve çözemedim var ise yardımlarınızı bekliyorum.

herkeste var düzeltemediler
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.