Şimdi Ara

xperia s MESAJ gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xperia s telefona mesaj gelmiyor. Hattımı başka telefona takınca geliyor.
    Marketten bir mesajlaşma programı yükledim. Mesaj ilk geldiğinde ekrana bildirim geliyor. Mesajı okuyorum ama daha sonra programa girince "hiç görüşme yok" diyor. Hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştım... Fikri olan var mıdır?

• eee napçaz.
    Mesaj geliyor ama geldiği gibi kayboluyor... Nedir bu ya? Hiç bir mesaj görünmüyor.
  • Bunun adı yalnızlık kardeşim. İlk başlarda umursamazsın ama sonradan mesaj gelir gibi olur ama gelmez.Sen de bendensin korkma atlatıcaz bugünleride
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___MaSTeR___

Bunun adı yalnızlık kardeşim. İlk başlarda umursamazsın ama sonradan mesaj gelir gibi olur ama gelmez.Sen de bendensin korkma atlatıcaz bugünleride

İçip içip gelmeyin şuraya burası aşk sitesi mi arkadaş teknoloji sitesi.
    Telefonunun şebekesinde sorun olabilir hocam xperia s'e başka hat takıp öyle deneyin ona da gelip kayboluyorsa servislik demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bunun adı yalnızlık kardeşim. İlk başlarda umursamazsın ama sonradan mesaj gelir gibi olur ama gelmez.Sen de bendensin korkma atlatıcaz bugünleride

Hahahaha koptum ya. Eyw. Ama hava durumu mesajı falan da gelip kayboluyor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

quote:

İçip içip gelmeyin şuraya burası aşk sitesi mi arkadaş teknoloji sitesi.
    Telefonunun şebekesinde sorun olabilir hocam xperia s'e başka hat takıp öyle deneyin ona da gelip kayboluyorsa servislik demektir.

Teşekkür ediyorum kardeş.
    Telefonu bi arkadaştan aldım, o mesajlasiyordu. Benim hat da başka telefonda mesajlasiyor. Ama benim hattı S'e takınca koptu olay.

Onemli bir nokta var:
    Android 2 vardı. 4 kurdum. Sonra bozuldu sanırım.

• Evdeki Xperia S'te problem yok. Siz o zaman önce 2.3'e geri geçin Flashtool ile, sonra tekrar deneyin belki 4 e geçerken güncellemeyi doğru yapmamıştır.

• quote:

Evdeki Xperia S'te problem yok. Siz o zaman önce 2.3'e geri geçin Flashtool ile, sonra tekrar deneyin belki 4 e geçerken güncellemeyi doğru yapmamıştır.

2.3'e nasıl dönebilirim. Flash tool nedir? Ben Sony'nin kendi programı ile güncelledim.
    bir de samsung s2 var, onu da kies ile güncellemiştim.
    Harici programları çok bilmiyorum ama biraz bahsedebilirseniz yaparım. Teşekkür ederim....
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=77161125

Bu konu yeterli olur sanırım, bende xperia z var o yüzden pek yardımcı olamıyorum.
    Flashtool Xperia cihazlar için yapılan bir program, TFT uzantılı dosyayı indirdiğinizde hangi tft yi indirirseniz onu flashlıyorsunuz ve eski sürüme dönüyorsunuz. 2.3 dosyasını burda bulamazsanız araştırabilirsiniz

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=77161125

Bu konu yeterli olur sanırım, bende xperia z var o yüzden pek yardımcı olamıyorum.
    Flashtool Xperia cihazlar için yapılan bir program, TFT uzantılı dosyayı indirdiğinizde hangi tft yi indirirseniz onu flashlıyorsunuz ve eski sürüme dönüyorsunuz. 2.3 dosyasını burda bulamazsanız araştırabilirsiniz

Teşekkür ediyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.