Şimdi Ara

XPERİA NEO BRİCKMİ OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bugün telefonumu bilgisayara bağladım ve yeni bir güncellemenin geldiğini öğrendim (PC Companion'dan)

Şarjım %35'di hadi dedim güncelleyeyim bari telefonu uğraşmayayım daha sonra

Her neyse güncellemeyi başlattım karşıdan yüklemeler derken telefonuma aktarım sırası geldi fakat ortalarda hata oluştu defalarca yeniden dene'ye tıklamama rağmen bir türlü güncellemeyi tamamlayamadı.

Şuan telefonumun sorunu açılıyor "SARI ÜNLEM İŞARETİ" çıkıyor ve telefon kapaniyor bir süre bekledikten sonra tekrar açılıyor tekrar kapaniyor bunu ben hiçbir tuşa basmadan otomatik yapıyor.

Pc companiondan onarda yapamıyorum çünkü telefon açılıp kapanınca usb bağlantısıda aktifleşip iptal oluyor sürekli.

Yeni nesil akıllı telefonlardan pek anlamıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim eğer telefonum brick olduysa garanti karşılarmı mağduriyetimi.

Teşşekkürler.

• Fikri olan kimse yokmu
  • Telefonun şarj oluyor mu? Oluyorsa şarj et sonra şunu indirip güncellemeyi bununla yap.

http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/downloads/subject/updateservice/xperiax1?cc=gb&lc=en
  • Bataryasını çıkarıp taktık mı yapmadıysanız bataryayı söküp tekrar deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK.rew

Telefonun şarj oluyor mu? Oluyorsa şarj et sonra şunu indirip güncellemeyi bununla yap.

http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/downloads/subject/updateservice/xperiax1?cc=gb&lc=en

Hocam şarj olup olmadığı görülmüyor fakat cihazı prize taktığımda priz çalışıyor yani duyabiliyorum içindeki elektronik aksam seslerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat_silvan

Bataryasını çıkarıp taktık mı yapmadıysanız bataryayı söküp tekrar deneyin

Denedim hocam.
  • Telefonun yanındaki ışık yanıyor mu? Yanıyorsa şarj alıyordur. Keşke şarj azken yapmasaydın. Olmadı birinden dolu batarya bulup denersin.
  • quote:

Telefonun yanındaki ışık yanıyor mu? Yanıyorsa şarj alıyordur. Keşke şarj azken yapmasaydın. Olmadı birinden dolu batarya bulup denersin.

Keşke hocam elim kırılsaydı da yapmasaydım çok pişman oldum telefonu takıyorum prize telefon açıldığında sönüyor kapandığında yeşil yanıyor
  • O zaman şarj oluyor kanımca. Biraz bekle şarj olsun. Sonra verdiğim programı indir onunla güncelleme yap. Telefon kapalıyken yapılıyor güncelleme geri tuşuna basılı tutup başlatıyorsun güncellemeyi. Zaten program yönlendiriyor seni. Bir şey olmaz bence en kötü servise verirsin olmazsa. Yeri değil belki ama bu androidlerde bu tip sorunlar çok can sıkıcı. Keşke 5800 gibi olsa. İstediğin gibi yazılım at atarken kabloyu çıkar bir şey olmuyor alete. Tek sevdiğim yanı bu 5800ün :D
  • quote:

O zaman şarj oluyor kanımca. Biraz bekle şarj olsun. Sonra verdiğim programı indir onunla güncelleme yap. Telefon kapalıyken yapılıyor güncelleme geri tuşuna basılı tutup başlatıyorsun güncellemeyi. Zaten program yönlendiriyor seni. Bir şey olmaz bence en kötü servise verirsin olmazsa. Yeri değil belki ama bu androidlerde bu tip sorunlar çok can sıkıcı. Keşke 5800 gibi olsa. İstediğin gibi yazılım at atarken kabloyu çıkar bir şey olmuyor alete. Tek sevdiğim yanı bu 5800ün :D

Hocam yardımlarınız için teşşekkür ederim yine forumdan bir arkadaş sağolsun WotanServer ile bilgisyarıma bağlanıp sorunumu halletti ilginiz alakanız için sonsuz teşşekkürler.

Böyle bir sorunla karşı karşıya kalanlar için yeni yazılım kurmaları sorunu çözecektir hemen endişelenmeyin benim gibi.

• Sorunun çözüldüğüne sevindim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.