Şimdi Ara

Xperia m5 Kamera Kullanılamıyor Hatası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
35.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    5.1 güncellemesi ile bu sorun düzelmedi,devam ediyor.ama dediğin gibi çözümünü bilen varsa burada paylaşmalı.
  • kartalnuri kullanıcısına yanıt
    Sifirdan rom kurdun mu?
    Mtk islemcili sonucta. Rootlayip nvram backup yapip Rom atmayi deneyebilirsin ya da sony pc companion ile yazilimin hatalarini giderebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir hafta önce hiç incelemeden kalitesine güvenerek aldığım m5 telefonumda kamera sorunu başladı. Dahası ısınma ve kasma da var. 20070den beri 3.ncu sony telefonum beni bin pişman etti. Şimdi garanti ile mi uğraşacağım çözümü yok mu bunun?

• Aynı sorun bende de var ve suan tatildeyim hiç fotoğraf cekemiyorum. Bunun cözümü var mı? Telefonu kapatıp actim aynı sorun devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: elniko

Aynı sorun bende de var ve suan tatildeyim hiç fotoğraf cekemiyorum. Bunun cözümü var mı? Telefonu kapatıp actim aynı sorun devam ediyor.

Cihazın rev4 mü

• Kutuda rev4 yazıyor. Son gelen guncellemeyi yukledim cihaz guncel diyor.

• Candy cam uygulaması ile ön kameraya döndürüp calıştı ama arka kamera hala calışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: elniko

Candy cam uygulaması ile ön kameraya döndürüp calıştı ama arka kamera hala calışmıyor

Arkadaşımda da kamerası hatası veriyodu hep 5.1 güncellemesinden sonra düzeldi onun

• Benimde android 5.1 fakat hata veriyor hala.

Sony destek hattı ile görüştüm format atılmasımı öneriyor. Sanki bu benim aklıma gelmemişti.

Nasıl çözülecek bilmiyorum.

• Bugün factory reset yine aynı sorun devam ediyor sanırım yarın iade isteyecegim.

• Telefonuın tek sorunu bu olsa keşke...
    Bende m5 kullanıcısıyım ve sürekli kapanıyor şarja takmadanda açılmıyor. kamera hatası sürekli donmalar gecikmeler vs vs....
    Hadi hepsini geçtim sony bu kapanma olayına bir çözöüm bulamıyor UMURLARINDA DEĞİL...
    Şuanda telefonum serviste ve parça bekliyor 3 haftadır...
    Bu saatten sonra ne sony alırım ne aldırırım kaç tane güncelleme yaptılar hatayı yapamadılar telefonu resmen kullanamıyordum zaten 20 iş günü dolunca paramı isteyeceğim...
  • Bu arada telefonunuzu rootl biçimde sakın garantiye yollamayın garanti dışı bırakıp ücret istiyorlar...
  • kardeşim şimdi niyet belli falan deme bendede var telefon aynı herkezde olan sorun bendede var kapanma sorunu vardı 5.1 geldi gitti o sorun şimdi kamera sorunu 50 tane sony kullanılmış falan bizmi sıkıntılıyız telefon bu kötülemiyoruz bviz telefonu
  • SA. ARKADAŞLAR SIRF SİZE YARDIMCI OLABİLMEK İÇİN AÇTIM HESABI. ÇOK BASİT BİŞEY SÖYLEYECEĞİM. KAMERAYI TEMİZLEYİN. KAMERA AÇIKKEN ARKA KAMERAYI SİLİN. EĞER AÇILMA OLUYOSA ANLAYINKİ DIŞINDA TOZ VS VARDIR. BENDEDE OLDU AYNI SORUN YAZILIM VS KURTARMADI. KAMERAYLA UĞRAŞIRKEN FARKETTİM. HASSAS BİR KAMERAYA SAHİP SONYLER.. SORUN ÇÖZÜLDÜYSE HAYIR DUA EDİN İNŞ
  • ((Malesef kamera durdu)) diyor kamera açılmıyor ne yapmam gerek

• Yorumların tamamını okudum. Ama ne yazık ki, sorun giderici tek yorum yok. Sony adının büyüsüne kapılarak, ben de c 4 almıştım. Ancak, beyni sulanıp kendi kendine tüm uygulamalara girip çıkmaya, hatta bazıları anlamlı olan sözcükler de kullanarak mesaj bile yazmaya başladı. Kontrolden tamamen çıktı. Tüm kişilerimi ve mesajlarımı sildim. Çünkü kendi kendine geri arama yapıyor. Pili söküp takmak, fabrika ayarlarına geri dönmek gibi bazı denemelerle, sorunu yüzde 20 kadarını zor kötek giderdim. Yani açtıktan yarım saat sonra sorunlar başlıyor ve aralıklı olarak daima sürüyor. Kamera başka bir uygulama tarafından kullanılıyor mesajı çıkması sorununu asla gideremedim. Kamera kapalı. Ticaret bakanlığına sony telefonların toplatılması için başvuru yaptığımda, size bildireceğim.
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Ticaret bakanlığı, 2017 yılında İl Tüketici Hakem Heyetleri için 3.610 TL, ilçe Tüketici Hakem Heyetleri için 2.400 TL altında bulunan uyuşmazlıklarda Tüketici Hakem Heyetine başvurulması zorunludur. Bu heyetin vereceği karar tarafları bağlar. Taraflar bu karara karşı 15 gün içinde Tüketici Mahkemesine itiraz edebilirler.2017 yılı için değeri 3.610 TL ve üzerindeki uyuşmazlıklarda ise doğrudan Tüketici Mahkemesine başvurulması zorunludur bilgisini vermiştir. Benim için geç oldu ama, tüm vatandaşlar haklarını bilmeli.
  • eccara E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben biraz zaman bulup uğraştım. Z5 ve M5 telefonlarımın para iadelerini aldım. Umarım toplatılmasını sağlarsınız başarılar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.