Şimdi Ara

Xperia Companion Yedekten Geri Yükleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskiden kullandığım Sony Xperia Z3 Compact telefonunu Xperia Companion ile full yedekledim. Z3 Compact telefonu KVK servisine kısmi dokunmatik arızasından dolayı servise verdim ve serviste bana sıfır Xperia Z5 Compact telefon verdi.

Bu kullandığım yazılım ile Z3 Compact'taki yedekleri Z5 Compact'a geri yükliyemiyorum. Yedekleri ana ekranda görünüyordu fakat yedekler bilgisayarda olmasına rağmen yazılım yedeği görmüyor. Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan oldumu.
    Çözümü nedir bilen varmı arkadaşlar? Sony Türkiyeyi aradım fakat destek hattından kimseye ulaşamadım.

• Z5c ile z3c yazılımı farklı olduğundan dolayı geri yükleyemezsiniz, telefonu hangi kvk ya verdiniz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek diyor siz yazılım farkı diyorsunuz. Arkadaş rehber uygulama vb yedeklerden bahsediyor yazılımla ne alakası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • concortt kullanıcısına yanıt
    Xperia Companion ile tüm Sony cihazları tanınır ve buradan yedek veya geri yükleme yapabilirsiniz. Xperia Z5 Compact telefonuna zaten tanıyor fakat daha önce aldığım yedeği görmüyor! Yazılımdan deneme amaçlı z5 compact yedek aldım aldıktan sonra ekranın sol tarafında yedeği gördü ve yedeklerin tutulduğu klasörü buldum daha önce aldığım z3 compact yedeğide mevcut anlatabildinmi?
  • Çözdüm...Xperia Transfer sekmesi altındaki menüden seçiyorsunuz ordan görünüyor yedekler.

Bu arada Sony müşteri hizmetlerine çözümü bulmadan aradım ve uzman olarak çalışanlarda bilmiyor. Telefondaki uzmanda geri yükleme seçeneği altından görünmesi lazım felan dedi. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.