Şimdi Ara

Xperia Arc'mı Iphone 4 32Gb'mmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Xperia Arc'mı Iphone 4 32Gb'mmı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    375 Mesaj
    Arkadaşlar Yurt dışından Iphone 4 32 gb 1.100 TL ye gelebilir. Ancak Xperia Arc Türkcell'de Kontratsız 1.299 TL peşin veriliyor. Fiyatında Değilim ancak Sizce Hangisi Daha İyi ?

|
    |
    İNTEL İ5 3570K | MSI Z77-GD55 | GSKILL 16GB(4X4GB) RİPJAWSZ 1600MHZ | 2 * XFX 7850 2GB CROSSFİRE | CORSAİR GS 128GB SATA3 560MB/535MB | AEROCOOL XPREDATOR EVİL BLACK | COUGAR HEC-700TE 700W +80 PSU | 3 * DELL U2312HM EYEFİNİTY
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Her turlu iPhone derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Zenci Solaryumcu

Her turlu iPhone derim.
    quote:

Orijinalden alıntı: Theogonia

Her turlu iPhone derim.

+1

kesinlikle iphone derim. Konuyu açtığın yer itibariyle herkes iphone diyecek hocam!
    |
    |

Orijinalden alıntı: The Catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: Theogonia

Her turlu iPhone derim.

+1

kesinlikle iphone derim. Konuyu açtığın yer itibariyle herkes iphone diyecek hocam!

Peki Nedn ? Karşılaştırma verirseniz sevinirim..
    |
    |
    İNTEL İ5 3570K | MSI Z77-GD55 | GSKILL 16GB(4X4GB) RİPJAWSZ 1600MHZ | 2 * XFX 7850 2GB CROSSFİRE | CORSAİR GS 128GB SATA3 560MB/535MB | AEROCOOL XPREDATOR EVİL BLACK | COUGAR HEC-700TE 700W +80 PSU | 3 * DELL U2312HM EYEFİNİTY
  • Yarbay
    2217 Mesaj
    1. bence kesinlikle çok kötü bir tasarım xperia arc.
    2. ios de appstore dünyasına kesinlikle girmeniz gerekir. gerçekten çok başarılı uygulamalar var hiçbir mobil platforma daha kalitelisine rastlamadım. bazı oyunlarda grafikleri görüp şaşırmamak elde değil.
    3. ios güvenli ve stabildir. eksiklerinide jb yaparak giderebilirsiniz. hiçbir şekilde telefona zararı yoktur ve çok kolaydır
    4. retina ekran gerçekten harika. bir teknoloji markete giderekte bu farkı sizde görebilirsiniz
    5. kılıf dock gibi ürünlerle kullanacaksanız en bol alternatif iphone da
    |
    |

2. ios de appstore dünyasına kesinlikle girmeniz gerekir. gerçekten çok başarılı uygulamalar var hiçbir mobil platforma daha kalitelisine rastlamadım. bazı oyunlarda grafikleri görüp şaşırmamak elde değil.
    3. ios güvenli ve stabildir. eksiklerinide jb yaparak giderebilirsiniz. hiçbir şekilde telefona zararı yoktur ve çok kolaydır
    4. retina ekran gerçekten harika. bir teknoloji markete giderekte bu farkı sizde görebilirsiniz
    quote:

Mantıklı Bi cevap alamadım.
    geneli dış etkiler gibi geldi..
    Ipod 4.nesil kullandım app store'u fazlasıyla biliyorum.
    apple fazla kısıtlıyo Cİhazlarında. "sadece apple kullanıcaksın" diyo sana.
    bu yüzden android bi cihaza geçmek istedim. HTC düşündüm ancak ARC daha Çarpıcı geldi.
    Vee ANDROİD STORE'da yakında fazlasıyla gelişicek bunu bekliyorum

İphone Evet çok güzel ve teknoloji harikası bir makina... ancak biraz standart'a iniyo. herkes alıyo felan
    |
    |

• Yarbay
    2217 Mesaj
    siz zaten kararınızı vermişsiniz.
    quote:

apple fazla kısıtlıyo Cİhazlarında. "sadece apple kullanıcaksın" diyo sana

jb yapabilirsiniz demiştim
    Yazdıklarınızdan Appstore'u beğenmediğiniz ve android store'un gelişmesini beklediğiniz anladım. Appstore'un daha ilerde olduğu ortada bir durum andoid store gelişebilir ama appstore bu arada armut toplamaz. Appstore herzaman android storedan önde olacaktır. Ayrıca android storeda zararlı yazılım haberleri dolaşıyor. bu yüzden android cihazlara güvenmiyorum.
    Mantıklı bir cevaptan kastınız nedir acaba ? bunlar üst düzey telefonlardır. Aralarında uçurum olmasını bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Fark yazdığım ince ayrıntılarda.
    |
    |

http://forum.donanimhaber.com/m_48707874/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48707874
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.