Şimdi Ara

xpden win 8.1 pro ya yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim pc xp ydi ve win 8.1 yükleme için win 8.1 pro update 3 ü ocak versiyonunu usbye fat 32 şeklinde anlatıldı gibi yazdım usbye yalnız bios güncelleme dosyalarını da attım bu sorun olur mu bilmiyorum ama...

bide işlemçi 32 bit dual core pentim(r) e5300 @ gibi bişey yazıyo hiç overclock filan yapılmamaıştır xp de pes 2015 çalışmayınca mecburen xpyi bıraktım

Boot yerinde ise 1. Seçeneğe usbyi alıyorum o ayarı yapıp restarta basınca boş bi ekrana geliyo en son yani bi _ şu işaret var

uefi ve efi 32 bitte olmuyomuş diye duydum ama peki usb den kurulum için başka bi yol yok mu indirdiğim 8.1 pro 32 bit için bu arada orda sorun yok yani hatta 4gb lık usbye bile sığarmsış ama 8 gb lığa biçimlendirdim

Yok mu bunun kısa bir yolu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar e hala cevap yok bu arada şunu eklim windows 7 usb/dvd download tool ile uefi gerekmeden kurulum yapılabiliyormuş

burda uefi desteği var yazıyo benim uefi desteği olmayan başka bir 32 bit win 8 kurulumuna mı ihtiyacım var anlamadım bir türlü

yada bu iki linkte bilhassa 2. linkten indirilenle de yapmaya çalışsam olur mu bu arada onun iso dosyasını içinden çıkan rufus ile kurmuştum usb ye ama aynı marka yine 8gb yine aynı tür başka bir usb ye kuramadım diğerine yani ilk kurduğumunkini silip baştan ona mı kurim iyice bir?

bu bu isoyu kuramiyo nedense bi denim ama sonra sonuçlarını buraya yazarım bu arada sınavlarım olduğundan dolayı bu işle uğraşmam yasak da o yüzden ona mı kurim falan diye soruyorum

örnek link

işte bende buna benzer bir yerden kurdum aynı yazılar yazıyordu hatta bi zahmet bulim
    buydu:

amacım sadece yardım almak linke tıkllarsanız hangi siteden indirdiğimi görürsünüz sadece

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.