Şimdi Ara

xp yükledim ve...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

xp professional yükledim fakat cd'den crack dosyası çıkmadı. Bu muhtemelen cd yi satın aldığım adamla olan problem.. herneyse..
    xp professional'i kırmak gerekiyor mu? Gerekiyorsa crack'ini nereden bulabilirim.

• cd'yi satın alıdğın adamdan
    etkinleştirilmesi gerekiyo cracksiz olanlar
  • pusu abi ne demeye çalıştığını anlıyamadım açıklar mısın ...
  • bende gecenlerde kurdum bendeki cd de service pack da vardi ilk kez 1 sene önce yüklemistik ozamanlarda etkinlestirmek icin crack gerekiyordu ama simdi ki bazi xp pro larda crack e gerek yok sanirim bende emin degilim ama ilk yüklememizde illa saatin bir kosesinde ürün etkinlestirmek için geri sayim vardi 30 gün falan ama simdiki yükledigimde şu kadar gün mün kaldi diye bir ikon cikmiyor sanirim crackleyip oyle satmaya baslamislar cdleri
  • sizdeki corporade edition ise crack istemez..
  • win 8 yükle
  • quote:

Orijinalden alıntı: yejan

Merhaba Arkadaşlar..

xp professional yükledim fakat cd'den crack dosyası çıkmadı. Bu muhtemelen cd yi satın aldığım adamla olan problem.. herneyse..
    xp professional'i kırmak gerekiyor mu? Gerekiyorsa crack'ini nereden bulabilirim.

Media player kurulumu yapın, kurulum sırasında orjinal işletim sistemi olup olmadığını tarıyacaktır.
    Eğer etkinleştirilmemiş işletim sistemi ise bunu size söyler,
    Eğer etkinleştirilmiş hazır kurulum ise sahte yazılım uyarısı vererek kurulum yapmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.