Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

xp yi ykleyemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    pentium III 700 islemcim ve GA-6BXE anakartim var xp cd sini takip yükleme yaparken mavi ekrandan hemen sonra çikan sol üstte imleçi olan siyah ekranda bilgisayar devamli kendini resetliyor neden acaba...

|
    |
    RAM ahası veriyor bence ve yapman gereken iki adet ram ın varsa teke düşür öyle yükle 1 adet varsa yerini değiştir veya başka tak yine dene olmazsa yine mesaj gönder belki yardımcı olabilirim msn yi vereyim ibrahim_kut@hotmail.com
    |
    |

İngiliz lordu Atatürk'ün daveti üzerine istanbul'a gelir.ingiliz lordu şerefine verilen yemekte servis yapan Türk elindeki tepsiyi devirir.herkes büyük bi şaşkınlık içinde kalmıştır ve Atatürk'ün ne tepki vereceği beklenirken, atatürk ingiliz lorduna dönerek:
    "HALKIM HERŞEYİ BECERİYOR DA Bİ TEK UŞAKLIĞI BECEREMİYOR".
  • Yarbay
    2456 Mesaj
    eet sorun o olabilir denediysen sonucu yazarsan sevinirim merak ettim şimdi
    quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim_kut

RAM ahası veriyor bence ve yapman gereken iki adet ram ın varsa teke düşür öyle yükle 1 adet varsa yerini değiştir veya başka tak yine dene olmazsa yine mesaj gönder belki yardımcı olabilirim msn yi vereyim ibrahim_kut@hotmail.com
    |
    |
    Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Mustafa Kemal Atatürk
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.