Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

xp -unmountable vs....

2
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> xp -unmountable vs....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1838 Mesaj
    yaw bugün bilgisayarı açtım. karşıma böyle şeyler çıktı. bu ekran karşınıza bi daha çıkarsa son yüklediğiniz soft veya hardwareleri silin falan yazıyodu. bi daha çıktı. güvenli kipte de aynı şey çıktı. biosu default yaptım yine aynı şey oldu. sonunda xp cdsiyle format atıp yeniden yükledim. bu neden oldu bilen var mı? bu arada ntfs'ye geçtim. şimdi bana ne katkısı olcak bunun?

|
    |
    | INTEL Core 2 Duo E6600 | ASUS P5B | 4 GB KINGSTON DDR2 1066 | PALIT 8600GT Sonic 256MB 128Bit | WD 1TB + SEAGATE 320GB | LG 22X DVD-RW | ANTEC Neo Power 480W Power Supply | LG L194WT 19'' WideScreen |
  • Yüzbaşı
    272 Mesaj
    Kullandığın işletim sistemi yani Xp havadan nem kapma özelliğine sahip olduğu için bu gibi bir hata normaldir.Bu hata çalıştığım bilgisayarcı da da başıma çok geldi.Xp cd siyle açtığın zaman muhtemelen c bilinmeyen olarak gözüküyordur.Bunu nedeni bir virüs olabilir,fazla kurcalanmış bir işletim sistemi olabilir.Yani pek çok nedeni var.Benim bilgisayarda da bir kere oldu ve çok değerli bilgileri kaybettim.Benim ki çok kurcalanmaktan olmuştu.
    |
    |
    xp cd siyle boot et bilgisayarı sonra repair veya türkce onar oara gel ordan su komutları yaz chkdsk /r enter a bas ,fixboot enter fixmbr enter bir daha almazsın o yazıyı..
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Paykasa
haberler
Lastik Fiyatları
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.