Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

XP Kurdum , Dertler Basladi

10
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> XP Kurdum , Dertler Basladi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      230 Mesaj
      14 Eylül 2003 21:04:21 Konu Sahibi
      Sadik bir Win98 kullanicisiydim, takii yanlislikla modemi kaldirip driveri bulamayana kadar.
      Bugun XP Professional yukledim ve sorunlar basladi...
      İlk sorun hauppauge wintv karti ile ilgili , xp driverlarini yukledim. televizyonu actigimda kucuk ekran goruntu normal gerci program yavaslamis) ama ekrani full screen yapinca goruntu sicmaya basliyor. Sanki sifreli yanin gibi oluyor. Ne kadar ugrastiysam bir cozum getiremedim. XP ugruna televizyon kartindan mi vazgececez ?

|
      |
    • Yarbay
      3267 Mesaj
      14 Eylül 2003 21:59:29
      moretv kullan bence, xp de bazı tv kartlarının programları sapıtabiliyor fly gibi...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      808 Mesaj
      14 Eylül 2003 22:43:30
      bende fly video 3000 tv karti var xp icin en son suruculeri cektim fakat tv calisirken ekran koruyucu devreye girdiginde tv filan kapatamiyorum oturumu kapatip yeniden tv actigimda bilg. resetleniyor. fly bu surucu olayi bi asamadi gitti. xp kullanipda fly vidoe 3000 sorunsuz kullanabilen var mi? goruntude herhangi bir sorun yok. hata verip yeniden acarsam aynen resetleniyor pc. ersan ekran overlay modda calisiyor degil mi? tv kartinin en son suruculerini cekip tekrar dene bakalim sorun devam edecek mi.
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Eylül 2003 23:01:21
      bence xpden kurtul
      ya da benim gibi çift işletim sistemi kullan
      |
      |
    • Teğmen
      230 Mesaj
      15 Eylül 2003 00:29:42 Konu Sahibi
      Overlay modda calisiyor, hatta VMR(WinXP only) diye bir secenek daha var onda calistiriyorum. Ama yine de goruntude inanilmaz bozulma var.
      Ekran karti ile tv karti ayni IRQ yu kullaniyor acaba sorun bundan olabilir mi? Gerci donanim olarak win98de neyse simdide oyle.
      Bir de arkadaslar more tv demissiniz ama evde televizyon yok, bilgisayari televizyon olarak kullaniyoruz, more tv uzaktan kumanda filan destekliyor mu acaba ?
      |
      |
    • Yüzbaşı
      490 Mesaj
      15 Eylül 2003 00:50:43
      tv kartının slotunu değiştirmeyi dene...more tv nin uzaktan kumanda desteği yok.
      |
      |
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      15 Eylül 2003 02:55:32
      bende moretv nin uzaktankumanda programı var isteyene gönderebilirim.
      mail adresim """remziates@hotmail.com""".
      |
      |
    • Teğmen
      230 Mesaj
      16 Eylül 2003 00:14:22 Konu Sahibi
      Arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim.
      More TV kurdum gercektende su anda sorunsuz televizyon izleyebiliyorum.
      Remzi arkadasim uzaktan kumanda programi var demissin, bu acaba her tv kartinin uzaktan kumanda aletini destekliyormu ? biraz bilgi verebilir misin ?
      |
      |
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      16 Eylül 2003 17:12:26
      www.borgtech.org
      hem radyo hemde remote control programi var ve bir cok tv kartini destekliyor.
      bende fly98 var sorunsuz win2000 ile kullaniyorum.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      299 Mesaj
      16 Eylül 2003 21:54:53
      fly 2000/3000 winxp pro.hiç bir problem yok..bence program üzerine gelip sağ klikle özellikler menüsünden..uyumluk kısmında win xp yi seçin..belki sorununuz düzelir[clvr]
      |
      |
    • Yüzbaşı
      743 Mesaj
      18 Eylül 2003 16:41:37
      XP(öküzp)den kurtullll............
      |
      |
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.