Şimdi Ara

XP Kurdum , Dertler Basladi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadik bir Win98 kullanicisiydim, takii yanlislikla modemi kaldirip driveri bulamayana kadar.
    Bugun XP Professional yukledim ve sorunlar basladi...
    İlk sorun hauppauge wintv karti ile ilgili , xp driverlarini yukledim. televizyonu actigimda kucuk ekran goruntu normal gerci program yavaslamis) ama ekrani full screen yapinca goruntu sicmaya basliyor. Sanki sifreli yanin gibi oluyor. Ne kadar ugrastiysam bir cozum getiremedim. XP ugruna televizyon kartindan mi vazgececez ?

• moretv kullan bence, xp de bazı tv kartlarının programları sapıtabiliyor fly gibi...
  • bende fly video 3000 tv karti var xp icin en son suruculeri cektim fakat tv calisirken ekran koruyucu devreye girdiginde tv filan kapatamiyorum oturumu kapatip yeniden tv actigimda bilg. resetleniyor. fly bu surucu olayi bi asamadi gitti. xp kullanipda fly vidoe 3000 sorunsuz kullanabilen var mi? goruntude herhangi bir sorun yok. hata verip yeniden acarsam aynen resetleniyor pc. ersan ekran overlay modda calisiyor degil mi? tv kartinin en son suruculerini cekip tekrar dene bakalim sorun devam edecek mi.
  • bence xpden kurtul
    ya da benim gibi çift işletim sistemi kullan
  • Overlay modda calisiyor, hatta VMR(WinXP only) diye bir secenek daha var onda calistiriyorum. Ama yine de goruntude inanilmaz bozulma var.
    Ekran karti ile tv karti ayni IRQ yu kullaniyor acaba sorun bundan olabilir mi? Gerci donanim olarak win98de neyse simdide oyle.
    Bir de arkadaslar more tv demissiniz ama evde televizyon yok, bilgisayari televizyon olarak kullaniyoruz, more tv uzaktan kumanda filan destekliyor mu acaba ?
  • tv kartının slotunu değiştirmeyi dene...more tv nin uzaktan kumanda desteği yok.
  • bende moretv nin uzaktankumanda programı var isteyene gönderebilirim.
    mail adresim """remziates@hotmail.com""".
  • Arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim.
    More TV kurdum gercektende su anda sorunsuz televizyon izleyebiliyorum.
    Remzi arkadasim uzaktan kumanda programi var demissin, bu acaba her tv kartinin uzaktan kumanda aletini destekliyormu ? biraz bilgi verebilir misin ?
  • www.borgtech.org
    hem radyo hemde remote control programi var ve bir cok tv kartini destekliyor.
    bende fly98 var sorunsuz win2000 ile kullaniyorum.
  • fly 2000/3000 winxp pro.hiç bir problem yok..bence program üzerine gelip sağ klikle özellikler menüsünden..uyumluk kısmında win xp yi seçin..belki sorununuz düzelir[clvr]
  • XP(öküzp)den kurtullll............
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.