Şimdi Ara

XP güncellemiyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Xp pro yüklü makine var 3 -5 gün öncesine kadar normal güncelleme yapıyordu ancak son 3-5 gündür güncelleme yapmak istediğimizde benden orijinal lisans anahtarı istiyor.. Böyle bir olayla karşılaşan varmı?? yardımcı olursanız sevinirim...

Saygılar KGK

• forumu ararsan bunun caresini bulmus arkadaslar guncelleme yapiyor catir catir
  • Internet Explorer dayken - Araçlar - Internet Seçenekleri - Programlar - Eklentileri Yönet

Windows Genuie yi devre dışı bırak ! Bilgisayarı yeniden başlat

Kolay Gelsin
  • forumdan uzak kalmışsın anlaşılan bu konu açıldı.
    artık mıcrosoft uğraştırıyor.
  • guncellemesek ne olur ki ben hic ugrasmiyorum elimdeki xp pro cd si ile format cekiyorum birde ayri bir cd ile sp2 kuruyorum... ve hic guncelleme yapmiyorum zaten 2 ayda bir format atyoz guncellemeler ucup gidecek birde harbiden işe yarar biseymidir ki gunceleyelim..

guncellemeyince basimiza ne gelir ne gelmez ban simdilik extrabir zarari olmadi birde her önüme gelen seyi guncellemek istemiyorum microsoft'a gicigim zaten lisansiz diye peşimize düserler sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: Service

Internet Explorer dayken - Araçlar - Internet Seçenekleri - Programlar - Eklentileri Yönet

Kolay Gelsin

kardeş tarif ettigin yolda proğramlar bölümünde eklentileri yönet diye bir şey yok tekrar yazabilirmisin kolay gelsin
  • sp2 den sonra 20 küsür kritik güncelleme buluyor. Güncellemekte fayda var.

forumda aratırsanız var çözümü çok basit.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KGK

quote:

Internet Explorer dayken - Araçlar - Internet Seçenekleri - Programlar - Eklentileri Yönet

Kolay Gelsin

kardeş tarif ettigin yolda proğramlar bölümünde eklentileri yönet diye bir şey yok tekrar yazabilirmisin kolay gelsin

ingilizce kullanıyosan adı "manage add-ons"
  • quote:

Orjinalden alıntı: KGK

quote:

Kolay Gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.