Şimdi Ara

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.525
Cevap
26
Favori
3.552.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BRAVO COK IYI BIR EKONOMIK PAYLAŞIM OLMUS
  • süper olmuş yakında format atcam generic host virüsü geldi saol
  • abi şimdi bnm laptopta recovery bölümü vardı onu dvd ye yazdım ki bikere çoaltma hakkım vardı.
    fakat ben recovery'nin içinden çıkan windows Xp home edition'dan memnun değilim.

bilgisayarı kendi win XP prof. edition cd si ile baslattığım zaman biçimlendir menüsünün çıkması gereken mavi ekran yerine altaki sayfa çıkıyor ve bilgisayarınıza bağlı bir sabit sürücü disk bulunamadı uyarısına rastlıyorum oysa şu an harddisk düzgün çalışıyor ve windows açılıyor .
    nasıl bu bilgisayara windows yüklenir. tek ihtimal recovery kullanmak mıdır?
    http://img95.imageshack.us/my.php?image=hatayn0.jpg

• windows kurarken unutulmamasi gereken internetin fisini makineden cekmektir. dogrus durust bir antivirus yazilimi kurunca (ki dirverlardan sonra ilk bu kurulmali) tekrar internet kablosu takilmali. ve ilk is olarak antivirus yazilimi update edilmeli yani guncellenmelidir. Eger windowsumuz orjinal ise daha sonra windows guncellemeleri yapilmalidir.

kolay gelsin
  • Beyler formatla ilgili sorunu olan programla ilgili sorunu olan bana ulaşsın her şekiilde yardımcı olunur..
  • abi format benim için yemek içmek kadar basit bir olay... (siz de haftada bir iki format atın, ne demek istediğimi anlarsınız)

formatın en kolay yolu bu topicte gösterildiği gibi Windows kurulum CD'si ile format atmaktır
  • ewt onun haricindekiler ile hiç uğraşmayın yok bot diskiymiş felan dirrek windows cd si bence ayda en az 1 kez format atın
  • birazdan AmiBiosun Bios görüntüleri gelecek.Özellikle Boot Cd konusunda zorluk yaşayanlar için yaklaşık 47dk sonra
  • amibios ayarları

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım

• çok iyi paylaşım olmuş. teşekkürler
  • saol kardeş güzel anlatmışsın
  • beyler peki ben Xp home edition da olabilir professionalde olabilir bilgisayarım Leptop önceden Home Edition yazısı yazıyodu şiimdilerde ise mavi şey geçiyo açılırken ama hiç bişey yazmıyo ne olabilir sizce??
  • Arkadaşlar format atcam ancak acemiyim hiç daha önce yapmadım
    benim hardisk c,d ve e, şeklinde 3 e bölünmüş şekilde ben tamamen 3 ünüde sıfırlamak istiyorum xp kurmadan önce nasıl sıfırlıycam içindeki bilgileri orası biraz karışık geldi bana TŞK
  • Çok güzel bir çalışma tebrik ederim
  • Yararlı bir konu olmuş zamanı geçen herkeze ekstra teşekkürler...
  • Ya arkadaslar bugun pc'de onlıne oyun oynarken kılıtlendı acıp kapattım wındows cızgısı gecen yerde takılı kalıyor format atmaya karar verdım cdyı taktım wini kur bolumune kadar geldım sonra en altta at id 0 ... inceleniyor dıyor ve orda takılı kalıyor acaba sorun nedır bı bılen varmıdır cok zor durumdayım korkmaya basladım makınem fujıtsu sıemens 2045 notebook şimdiden tesekkurler
  • çok teşekkürler
  • arkadasım ellerine sağlık har,ka b,r calışma tesekkurler
  • arkadaslar defalarca format attim daha once ama boyle bisi basima gelmemisti,sorunumu yazayim,arkadasin laptop'una birsuru virus girmis,format atmaya karar verdim,cd'den boot yaptim,windows tam yuklemeye gececekken(yani setup is loading files)bolumunden sonra laptop kendini kapatiyor?daha once bu laptopa formati ben atmistim ama?Nedir sorun?Caresi nedir?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.