Şimdi Ara

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.525
Cevap
26
Favori
3.552.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben format atıyodum dosyaların yüklenmesi bittikten sonraki adımda disk okuma hatası verdi.Bende bıosa girip bazı ayarları değiştirdim daha sonra monitör açılmadı.Monitör ışığı kırmızı yanıp söndü.Bu konuda bana yardım edebilir misiniz?NE YAPABİLİRİM?
  • Arkadaşlar benim değiştirdim bıos ayarları Power Managament Setup-PowerOn by PCI Card bu ayarı Disabled yaptım ve şimdi monitörüm açılmıyo.Monitörün ışığı kırmızı yanıp sönüyo.Ne Yapabilirim?Yardımcı olabilir misiniz?Şimdiden tşk ederim.
    ı
  • bu format değilki arkadaşım xp kurma ama yinede eline sağlık eksik falan ama eline sağlık yinede
  • sen pcı ayarını kapatırken ekran ayarını da kapatmışsın galiba sen onu bi servise götür çünkü ekran açıladan işlem yapamazsın pcı kart ı kapat demişsin ondan olmuş
  • hiç resime gerek yok biliyorsan yaparsın bilmeyene göster
  • merhaba arkadaslar.oncelikle sayfanın basında format olayını anlatan arkadasa tesekkurler ama ben hala format atamıyorum arkadasın dedigi gibi boot ayarlarından cd surucusunu 1.sıraya seciyorum sonra bi tusa bas kısmı geliyor basıyorum ama kurluma devam etmiyor bu guvenli mod, olagan sekilde basla fln sayfası geliyor ordada bisey secemiyorum normal windows acılıyor ne zamandır bunla ugrasıyorum.yardımlarınızı bekliyorum simdiden saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasal

merhaba arkadaslar.oncelikle sayfanın basında format olayını anlatan arkadasa tesekkurler ama ben hala format atamıyorum arkadasın dedigi gibi boot ayarlarından cd surucusunu 1.sıraya seciyorum sonra bi tusa bas kısmı geliyor basıyorum ama kurluma devam etmiyor bu guvenli mod, olagan sekilde basla fln sayfası geliyor ordada bisey secemiyorum normal windows acılıyor ne zamandır bunla ugrasıyorum.yardımlarınızı bekliyorum simdiden saolun

boot ta 1. kısmı cd yaptıktan sonra kaydedip çıkmalısın.kaydetmezsen olmaz f10 diyip yes de
  • solediginiz gibide yaptım f10 la kaydederek ama bi turlu olmuyo.bir tusa basın yazısından sonra basmama ragmen windows acılıyor.acaba eksik yaptıgım baska bisey olabilirmi?
  • vallaha helal olsun zatn biliodum ama bilmeen arklar için çok faydalı olmuş bn olsam açık söliorum uraşmam
  • güzel bir çalışma olmuş gerçekten format atma kadar kolay bir şey yok zaten bir de windows xp çıktıktan sonra. ellerine sağlık.cümleten iyi çalışmalar.
  • Yeni başlayan arkadaşlar için gerçekten faydalı bir çalışma olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasal

solediginiz gibide yaptım f10 la kaydederek ama bi turlu olmuyo.bir tusa basın yazısından sonra basmama ragmen windows acılıyor.acaba eksik yaptıgım baska bisey olabilirmi?

bios pilini çıkartıp 15 saniye sonra tak tekrar aynı şeyi dene ekran biosa gir aynısını dene f10 ile boot kısmını kayıt ettikten sonra ekran gelince sürekli Esc tuşuna bas
  • Sağolun , denicem az sonra inşallah işe yarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darth Sidious21

walla arkadaşlar inanın format atmaya korkuyorum niye diyeceksiniz bi yanlislik yaparim herşeyi yakarim diye duşünüyorum.. benim pc kafayı yemiş durumda... bi çok sorun war ve format şart gibi gözüküyoo... walla 50 milyon formatada vermek istemiyorum.. burda yapsam becerebilirmiyim diyede bi düşünce war.. wallahi bilmiyorum arkadaşlar.. sorunumu burdan halledebilirim inş:(

korkarsan yapamam edemem dersen hiç bişey öğrenemzsin pc kurcalaya kurcalaya öğrenilir

quote:

Orjinalden alıntı: Tahirgs

Arkadaşlar benim değiştirdim bıos ayarları Power Managament Setup-PowerOn by PCI Card bu ayarı Disabled yaptım ve şimdi monitörüm açılmıyo.Monitörün ışığı kırmızı yanıp sönüyo.Ne Yapabilirim?Yardımcı olabilir misiniz?Şimdiden tşk ederim.
    ı

bak biosa tekrar gir
    del tuşuna basılı tut pc nin güç düğmeisne bastıkdan sonra eğer olmaz sa f2 tuşuna basılı tut ordan default bios de ayarları tekrar eskiye alır
    yine olmazsa anakrtın üstünde pil var güç kablosunu çıkar kasanın ve anakartın üstündeki pili çıkarıp tekrar tak bios default olcakdır

• valla epey arkadaş bu sayede format attı galiba.dün bir arkadaşım bana elinde a4 çıktısı gösterdi.bu sayede format atabilirmiyim dedi.çıktılar bu topiğe aitti.oldukça şaşırdım ya atarsın dedim

evet arkadaşlar varmı atamayan şu formatı
  • ellerine sağlık abim inşallah bende olur bi sorun varda bilgisayarda
  • msn e eklemek isteyenler önce pm atarsa sevinirim hergün 20 kişi ekliyor nerden olduğunu bilmiyorum
  • Çok güzel eline sağlık bilmeyenler için çok iyi olacak.
  • Arkadaşım bilgi paylaşımınız için tşr

Saygılarımla!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tahirgs
    Arkadaşlar ben format atıyodum dosyaların yüklenmesi bittikten sonraki adımda disk okuma hatası verdi.Bende bıosa girip bazı ayarları değiştirdim daha sonra monitör açılmadı.Monitör ışığı kırmızı yanıp söndü.Bu konuda bana yardım edebilir misiniz?NE YAPABİLİRİM?

Ekran kartınız slotundan hafiften çıkmış olabilir ya da formattan sonra olduğuna göre muhtemelen BIOS'tan ekran kartı kapatılmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.