Şimdi Ara

xp de klasöre şifre koyma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu xp de istediğimiz klasöre şifre koymayı nasık yapıyoz ya bulamadım dosya sistemi NTFS

• walla ben bi program kullanıyom basit ve kolay bi program başata bi şifre oluşturuyosun,sonra şifrelemek istediğin dosyanın üzerine sağ tıklayıp şifrele diyip ilk oluşturduğun şifreyi girip şifreliyosun,şifrelediğin dosyaya şifresiz girş olursa eğer denetim masasna atıyoo,programın adı BaRbAr Klasör Kilidi hemde türkçe.asıl sorun ise nereden indirdiğimi hatırlamıyom.işime yarar bi program diyosan bi googlede arattır istersen.
  • Senin için iyi bir program Folder Guard Pro70..
    http://www.soft32.com/download-Folder_Guard_Professional-9257-5.html
  • kaerdeş aman yapma ben koydum windows xp profeesiional kullnman ve dosya sişsteminin NTFS olması gerekiyor
    dosyanın üzerinde sağ klik yap özellikler gelişmiş tıkla verileri şifrele tıkla bundan ibaret

fakat şunu söyleyeyim sakın ha bu şifreyi kaldırmadan verilri şifreleyi kaldırmadan sistemi falan yeniden kurayım deme o zman dosyalarını unutursun gerçi buna çözüm buldum ama sen bu problemle uğraşma diye söylüyorum sen genel yazılımda ki yazdığım soruna bak benim NTFS ile ilgili başlıyor

Sana kolay gelsin
  • Bu konu teknik yardım ve yazılımlar bölümünde de baya konusulmustu.Orayı da inceleyebilirsin.Eğer bir program istersen "password protect" senin işini görür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.