Şimdi Ara

xp açılışta takılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar windows xp kullanıyorum.xp açıldıktan sonra hoşgeldiniz yazısı gelip masaüstü gözüktüğü zaman pc takılıp kalıyor.mause imlecini başlatın üzerine getirdiğimde kumsaati çıkıyor.masaüstünde hiç birşeye tıklayamıyorum.ctrl-alt-del yapıp explorer.exeyi kapayıp açtıgımda pc normale dönüyor.ama bu seferde önceden yüklediğim programlar oyunlar çalışmıyor.en az 50 kere format atmışımdır(abartısız) hep aynı şey.dizüstü pcimde var ondada aynı şey oluyor.yüklediğim bir programdanmı yoksa bir virüstenmi çözemedim.lütfen yardım edin bu sorun yüzünden adam gibi oyun oynayamıyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Başlangıç programlarını kaldır. Başlat/Çalıştır/msconfig yaz. / Çıkan sayfada en sağdda başlangıç var tıkla ona ordan gereksizleri kaldır. Msn vs.
  • sorunu buldum heralde k-lite codec pack-gom player gibi programları yükleyince oluyor bu sorun anladığm kadaryla zorla vista yükliyecegim heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnFoU -- 11 Ekim 2008; 17:37:55 >
  • benim de bilgisayarım oyle takılıyor bende de iki tane bilgisayar var galiba dediğin dogru k-lite yuzunden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.