Şimdi Ara

'' XO '' Parfüm [ Sevenler - Kullananlar ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
108.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taken21

quote:

Orijinalden alıntı: adizman

ben de mavisini aldım beğendim

gayet güzel kahverengisini almayında.. romantic oluyor sanırım

neden romantic olan çok guzel.. mavi yani dynamic olanı kullandım, millet begeniyor ama bana çok hitap etmedi, arko traş kolonyamsı bi havası var. En guzeli charismatic ya da romantic.
  • Ya arkadaslar ben romantic aldım fakat hiç kokmuyr çakma olma şansı varmidir anlamadım gitti
  • Bende romantix xo aldım. Tabii ki herkesin beğenisi ayrıdır. Ben tarifsiz beğendim. Şimdiye kadar en beğendiğim parfüm tartışmasız. Ama bir sıkıntı var :) Sanki kıyafetlerde kalıyor tenimde kalmıyor??? Çok ilginç belki psikolojik etkilendim kokmuyor diyorum belki de tenimde kalmıyor???

Ama sonuçta müthiş bir koku. Kullanan bir arkadaşım vardı. O buram buram kokardı. Demek ki kişiden kişiden değişiyor...
  • Benimde favori parfumumdur 10-20 tl lik cakmalardan kesinlikle daha iyi mavi olan dynamicden kullanıyordum simdi yenisi cikmiş xo metropol diye şişesi falan cok guzel kokusuda hoş ve kalıcı tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xo romantic kullanıyordum lisedeyken gayet güzel bi parfüm

• Romantic ve Dynamic Cok Güzel
  • Xo gold nasıl iyiyse almayı düşünüyorum da. Bir de silver var o nasıl?

• Dynamic seti şu an elimde. 2 set de romantic den var. Setlerin tanesini 15 liraya aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Dynamic seti şu an elimde. 2 set de romantic den var. Setlerin tanesini 15 liraya aldım

Abicim almışın güzelde kokmuyor lanet olası ya cok cok tatlı kokusu var hiç kalıcı değil maleaef

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber_brain

quote:

Dynamic seti şu an elimde. 2 set de romantic den var. Setlerin tanesini 15 liraya aldım

Abicim almışın güzelde kokmuyor lanet olası ya cok cok tatlı kokusu var hiç kalıcı değil maleaef

Kalıcılıgı bence normal. Cok kalıcı olsun dersen kırmızı öyle ama o da cok sert be.
  • quote:

quote:

quote:

Kalıcılıgı bence normal. Cok kalıcı olsun dersen kırmızı öyle ama o da cok sert be.

En güzeli romantik vala şişeyi yiyesim geliyordu:)güle güle kullan

• quote:

quote:

quote:

quote:

En güzeli romantik vala şişeyi yiyesim geliyordu:)güle güle kullan

Güzeldir evet. Saolasın kardesim

• quote:

Nerden aldın kardeşim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

Çiğli kipadan almıstım kardesim. Ama babalar günündeydi. Kampanya bitmiş olabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

quote:

Çiğli kipadan almıstım kardesim. Ama babalar günündeydi. Kampanya bitmiş olabilir

eyvallah kardeşim

• Bu konuya ilk mesajımı 7 sene önce attım. 1 Aralık 2009'da. Çünkü ertesi gün 9 aydır telefonla görüştüğüm kızı ilk kez görecektim ve kendime güzel bir parfüm almak istiyordum. Uçakla ailesinden gizli benim yanıma gelecekti. 2 Aralık sabahı uçağı İzmir'e iniş yaptı ve ona sımsıkı sarıldım. Her şey çok iyiydi, aylar geçti ama her güzel şey gibi o da bitti. Öldü.. Öldü benim gözümde. Çünkü bittikten 6 sene sonraki halini gördüm ve resmen 6 yıl boyunca metamfetamin kullanmış gibi bir hali vardı. Yolda görsem dönüp bakmayacağım bir hale gelmişti. Kişiliği bile kalmamış artık. Ve ilk kez benimle yaşadıklarını eminim başka bir erkekle yaşıyor. Şimdi hayatımı ondan geri kalanlar üzerine inşa etmeye çalışıyorum. Hakkını yiyemem çok emeğin oldu, çok şey kattın bana. Umarım bir gün bu kattıklarını bir bayana katabilecek kadar sevebilirim. O gün gelirse yani evlenirsem bu konuya tekrar yazacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 13 Aralık 2016; 19:22:15 >

• quote:

Bu konuya ilk mesajımı 7 sene önce attım. 1 Aralık 2009'da. Çünkü ertesi gün 9 aydır telefonla görüştüğüm kızı ilk kez görecektim ve kendime güzel bir parfüm almak istiyordum. Uçakla ailesinden gizli benim yanıma gelecekti. 2 Aralık sabahı uçağı İzmir'e iniş yaptı ve ona sımsıkı sarıldım. Her şey çok iyiydi, aylar geçti ama her güzel şey gibi o da bitti. Öldü.. Öldü benim gözümde. Çünkü bittikten 6 sene sonraki halini gördüm ve resmen 6 yıl boyunca metamfetamin kullanmış gibi bir hali vardı. Yolda görsem dönüp bakmayacağım bir hale gelmişti. Kişiliği bile kalmamış artık. Ve ilk kez benimle yaşadıklarını eminim başka bir erkekle yaşıyor. Şimdi hayatımı ondan geri kalanlar üzerine inşa etmeye çalışıyorum. Hakkını yiyemem çok emeğin oldu, çok şey kattın bana. Umarım bir gün bu kattıklarını bir bayana katabilecek kadar sevebilirim. O gün gelirse yani evlenirsem bu konuya tekrar yazacağım..

Evlendin mı kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

quote:

Bu konuya ilk mesajımı 7 sene önce attım. 1 Aralık 2009'da. Çünkü ertesi gün 9 aydır telefonla görüştüğüm kızı ilk kez görecektim ve kendime güzel bir parfüm almak istiyordum. Uçakla ailesinden gizli benim yanıma gelecekti. 2 Aralık sabahı uçağı İzmir'e iniş yaptı ve ona sımsıkı sarıldım. Her şey çok iyiydi, aylar geçti ama her güzel şey gibi o da bitti. Öldü.. Öldü benim gözümde. Çünkü bittikten 6 sene sonraki halini gördüm ve resmen 6 yıl boyunca metamfetamin kullanmış gibi bir hali vardı. Yolda görsem dönüp bakmayacağım bir hale gelmişti. Kişiliği bile kalmamış artık. Ve ilk kez benimle yaşadıklarını eminim başka bir erkekle yaşıyor. Şimdi hayatımı ondan geri kalanlar üzerine inşa etmeye çalışıyorum. Hakkını yiyemem çok emeğin oldu, çok şey kattın bana. Umarım bir gün bu kattıklarını bir bayana katabilecek kadar sevebilirim. O gün gelirse yani evlenirsem bu konuya tekrar yazacağım..

Evlendin mı kardesim

Hayir hocam. Duzgun bir bayan bulmak cidden zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar XO serisi yenilenmiş ve romantic yerini oud isminde bir kokuya bırakmış. Deneme fırsatım olmadı ama deneyen varsa aramızda paylaşsın lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.