Şimdi Ara

'' XO '' Parfüm [ Sevenler - Kullananlar ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
108.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bugun xo nun deosunu alcam. kaliciligi ne kadar acaba? axe yi kaca katlar kalicilikta?
  • axe body spray kullaniyorum,, yok oyle para fln veremem parfumlere, hic bi kotu tarafini gormedim daha axe'nin..
  • Pahalı ya 38.99 satılıyor realde bu devirde o parayı vermek bir öğrenci için fuzuli.
  • Özellikle romantic olanı 100lerce liralık parfümlere taş çıkartıyor şiddetle tavsiye edilir.
  • Dynamic almıştım bir ara sadece parfüm 36TL gibi bir fiyattaydı yanlış etikete bakmışım kasada bir ohaa çektim ama almış bulunduk bir kere.Gel görki dün tansaşa gittiğimde benim 36 tl ye aldığım parfümün yanına 7,5 tl lik de deo ekleyip paket yapmışlar 26 TL den satıyorlar.Almayı düşünen arkadaşlar tansaşa hücum edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~VeNoM~ -- 1 Aralık 2009; 10:54:51 >
  • 20 liraya bulmuştum bi yerde ama neresi hatırlamıyorum. Tabi 2 yıl falan oldu :)
    Dynamic ve romantic var diger siyah olanı hoşuma gitmemişti. Romantic daha hafif ve çekici fakat şekerli koku bazen bayıyor. Dynamic'de oldukça güzel günlük kullanıma gider ve ciddi bir kalıcılığı var. Romantic'i eski sevgilim cok severdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~VeNoM~

Dynamic almıştım bir ara sadece parfüm 36TL gibi bir fiyattaydı yanlış etikete bakmışım kasada bir ohaa çektim ama almış bulunduk bir kere.Gel görki dün tansaşa gittiğimde benim 36 tl ye aldığım parfümün yanına 7,5 tl lik de deo ekleyip paket yapmışlar 26 TL den satıyorlar.Almayı düşünen arkadaşlar tansaşa hücum edin

maxi tansas mi yoksa mini falanmi? bide deo suda parfümü kadar kalicimi acaba?
  • midi tansaş.Set charismatic parfüm+deo olarak yapılmış başka çeşidini görmedim kırmızı bir kutu içinde.Daha dün akşam aldığım için kalıcılığını test etme şansım olmadı.Ama kokusu çok hoş.Axe deolardan kalıcıdır muhtemelen çünkü kokusu ona göre daha baskın bir şekilde hissediliyor daha yoğun.
  • kırmızı charismatic ben bugün tansaştan aldım 25.90 tl deo ve edt birlikte edt 100 ml bence fiyat olarak çok makul diğerleriyle kıyasla kırmızısını daha bir beğendim...
  • Dynamic yani mavi olan yaz icin uygun, hafif ve spor. Romantic ve Charismatik ise kış için daha uygun kokular. Ben romantigi çok begenmiştim.
  • sadece yarına özel tansaşlarda parfum + deodorantı 15tl olucak ilgilenenlere duyurulur :)

(bu %50lik indirim tüm parfumlerde geçerli ben XO nun fiyatını yazdım sadece..)
  • bitane parfümü denedim arko traş kolonyası
  • yıllardır XO Karizmatik:) kullanıyorum benim hayatımda çok önemli yeri olan bir parfümdür.. fiyatında değilim isterse 100 lira olsun yine bunu alırım.. inanın kızların tamamı hasta bu parfüme, daha 1 tane kız duymadımki ne kadar güzel kokuyorsun demeyen..!!! etkisi oldukça uzun.. ha şuda olabilir bu parfümün ten uyumundan da kaynaklanabilir.. açıkçası benimle özdeleşmiş bir koku bu, siyah ve mavisi var sanırım birde ikiside iğrenç gelmişti bana.. kırmızısına hastayım... sıkmazsam günüm güzel geçmez:)
  • Ten uyumu önemli sanırım üstteki arkadaşın da dediği gibi. Xo almayı düşünüyordum. Buradaki yorumları okuyup dynamic almaya karar vermiştim ama kokusu limon kolonyasını andırdı. Sonra charismatic daha hoş geldi onu aldım. Yengemlerle beraber otururken herkes çok beğendi kokuyu, özellikle de ablam Eve gelene kadar en az 15 kez çok güzel kokuyor dedi. Saat 8 de sıkmıştım hala buram buram. Bakalım kalıcılığı tahmin ettiğim kadar uzun mu.
  • bu romantic yazın gitmez demi?
  • maviş olan yazın daha uygun olur bence ama romantic de kullanabilirsiniz tabiki. bende indirimde görüp 200 ml gio ve davidoff cool water aldım artık özel zamanlarda onları gunluk xo yu kullanıcaz.
  • kaç para oldu en son ? bir de en son baktıgımda yeni çeçitler çıkmıs onlar nasıl acaba
  • ben de mavisini aldım beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: adizman

ben de mavisini aldım beğendim

gayet güzel kahverengisini almayında.. romantic oluyor sanırım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.