Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PortakalsızSoda -- 16 Mayıs 2021; 13:16:40 >

• xiaomi redmi note 4 yada xiaomi mi max 2 ancak sar değerleri arasında kaldım :/
  • Evet cok fazla sar degerleri mi max 2 se cok fazla ama 2 nin uzeri tehlikeli gorulmektedir ... Bu sebeple mi max 2 aldim kullanmaktayim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3.tekil şahıs

Evet cok fazla sar degerleri mi max 2 se cok fazla ama 2 nin uzeri tehlikeli gorulmektedir ... Bu sebeple mi max 2 aldim kullanmaktayim..

Bende beğendim ama bana fazla büyük geldi o
  • Benimde kafama sar değeri takılmıştı mi4 alırken ama yinede aldim Lenovo Apple gibi markalarında sar değerleri yüksek xiaomi mi5s vb telefonların sar değeri düşük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flag_Ship_Killer F kullanıcısına yanıt
    Bende redmi note 4 siparişi verdim dayanamadım bir sıkıntısı olacağını düşünmüyorum 2 diye sınır koymuşlar sar için ancak insan takıyor bazen :/
  • PortakalsızSoda kullanıcısına yanıt
    Red mı note 4 ün sar değeri çok değil ki zaten,0.7 sar değeri var

Tabi hocam diğer modellerine göre düşük,ama genel olarak diğer telefonlara göre 1 tık yüksek oda problem sayılmaz bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: PortakalsızSoda

Tabi hocam diğer modellerine göre düşük,ama genel olarak diğer telefonlara göre 1 tık yüksek oda problem sayılmaz bile

Aynen hayırlı olsun tekrardan

Sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.