Şimdi Ara

Xioami poco X3 Gt kullananlar kulübü (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.440
Cevap
16
Favori
82.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim ilginize.

Evet telefondan hiç anlamıyorum.

Şarj çok hızlı azalıyor şuan için.

Başkaca varsa tavsiyelerinizi beklerim.

Poco launcher ne işe yarar ?

Ayrıca tarayıcı olarak Chorome enerji tüketimi açısından nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karahisarlı -- 21 Temmuz 2022; 16:55:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karahisarlı K kullanıcısına yanıt
    Şarj oturur zamanla, Şarj hızlı şarj cihazın. Şarja takınca ne kadar hızlı dolduğunu anlayacaksınız.
    Poco Launcher Şu an kullandığınız telefon ekranı menüler vb. Hepsinin olduğu kendi ana ekran yazılımıdır. Başlatıcı yani kısacası. Bu yazılım yeni ayarlar ile geliştirilir. Yani altta verdim. Oradan yeni versiyonunu indirebilirsiniz. Daha stabil performans yeni özellikleri kullanmak için. Belki sizin cihazda güncel olarak gelmişde olabilir. Ayrıca MIUI yazılımı cihazın kendi orjinal yazılımıdır. Buda belli aralıklarla güncellenir. Markaya özel. Android yazılım ise tüm telefonlarda Google'ın kendi kullandığı yazılımdır. iPhonelar hariç. Google kendi uygulaması çok daha fazla enerji harcar, kapsamlı bir uygulama. İnternette girmek için yorar cihazı Ama Google Chrome daha uygun sadece internet girmek için kullanım açısından daha hızlı kendim bunu kullanıyorum. Tavsiye bir sürü yapmanız gereken ayarlar var onları tek tek yazmak zor. Mantığı kullanmadığımız uygulamaları ayarları kapatmak. Reklamları kapatmak vb. Mesela konumun devamlı açık kalmasına gerek yok. Pil, performans, stabil çalışmasını sağlamak. Eğer detaylı ayar yaptırma mı istiyorsanız özelden dönüş yapın. Yardımcı olmaya çalışayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kasmalar biraz düzelir diye Launcher in önbellegini temizledim tema ve dizayn sıfırlandi onu hallettim ancak bu sefer de çift dokunarak kilitlenme özelliği kayboldu nasıl hallederim bunu arkadaşlar. Aktif ancak çalışmıyor

• boras06 kullanıcısına yanıt

Ayarlardan Ana Ekran kısmına gel. Orda ekranı kilitlemek için çift dokunun özelliğini aktif edin.

Temalara göre değişiyor diyor, çift tıklama eski temanızı kurun çift tıklama aktif olsun o şekilde belirlenmiş.

Ayarlar - Kilit ekranı kısmından aktif edebilirsin.

• Şarj olurken telefonu kapatarak şarj ediyorum.
    Çok fazla değil ama tahmini 35 - 40 derecelere kadar ısınıyor telefon

• aMiraL* kullanıcısına yanıt

Kilit kısmından yapıyordum olmuyordu sizin dediğiniz şekilde oldu teşekkürler :)

Tam tersidir o, bence yanlış kişiye cevap vermişsin 😅

• İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz kırılmaz cam taktirabilecegim yer var mı?

• Arkadaşlar Merhaba.

Elimde yurt dışı x3GT var ve süresi dolmak üzere. İstanbul'da yazılım ile IMEI Repair attırabileceğim bir yer bilen var mı acaba?

https://www.viyolens.com/onarim-destek-videolari/poco-x3-gt-dual-sim-imei-repair-chimera-%100-ok.html

Artık Chimera ile yazılımsal IMEI Repair atılabildiği yazıyor yukarıdaki linkte

Bilen yardımcı olursa çok sevinirim

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesinee -- 5 Ağustos 2022; 13:29:40 >
  • Arkadaşlar telefonun üzerindeki fabrikasyon koruma jelatini kötü bir şekilde çizildi. Kaydırmalarda elim ciddi şekilde takılıyor. Önerebileceğiniz koruma camı var mı? Nereden alınabilir? Üzerindeki jelatini çıkararak kullansam sıkıntı olabilir mi?

• delimeli D kullanıcısına yanıt
    Zore 9h öneririm. 1 seneye yakındır kullanıyorum çok memnunum. 15 lira gibi basit bir fiyata almıştım hemde.
    Ekran jelatinsiz de kullanılabilir elbette ama kimse ekranın çizilmesini istemez. O yüzden korumak en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Poco launcher neden sistem üzerinden güncelleme yapmıyorlar acaba

• Selamlar arkadaşlar pedere bu cihazdan almayı düşünüyorum, eksi yönleri nelerdir belirtebilir misiniz?

Ciihazı inceledim özellikleri harika tam istediğimiz gibi bir ürün sadce ekranı amoled değil o da çok bi önemi yok açıkçası..

• crespo61 kullanıcısına yanıt
    Band 20 eksikliğini köy gibi yerlerde hissetiriyor
    Kısaca ulaşımın zor olduğu yerlerde şebeke az çekiyor bazen hiç çekmiyor
    Bunun dışında eksi yönü yok diyebilirim

• Çok mühim değil o hocam, o halde sipariş vereceğim normalde 2-3 binlik tlf ama şimdi buna 9000 vereceğim neyse 5 yıl götürür inşallah :)

Vallahi 9 bin olmuş ne diyebilirim ki hocam bence de ederi değil ama maalesef
    Hayırlı olsun şimdiden hocam

Vay arkadaş 4 bine almıştık 8-9 ay önce

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.