Şimdi Ara

Xioami poco X3 Gt kullananlar kulübü (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.440
Cevap
16
Favori
82.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, miui 13'e güncelledikten sonra oldu galiba, tam emin değilim. Chrome, Kişiler gibi Google uygulamaları pembe/turuncumsu bir hâl aldı. Bunun bir ayarı var mı bilmediğim?

Xioami poco X3 Gt kullananlar kulübü
    Xioami poco X3 Gt kullananlar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahcaner -- 7 Temmuz 2022; 2:16:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ahcaner kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan renk şeması na girin renk ayarları değişmiş olabilir, Eğer burda sorun yoksa, Erişebilirlik menüsündeki ekran ayarları değişmiş olabilir. Bunları deneyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ahcaner kullanıcısına yanıt
    Duvar kağıdınıza göre bunlar değişiyor nasıl kapatılıyor bilmiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kaanberkay22 K kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, evet duvar kağıdını değiştirince Google uygulamalarındaki renk tonları da değişti. Nasıl kapatılıyor bilmiyorum ama adı Dynamic Color diye geçiyormuş.

https://www.donanimhaber.com/android-12-nin-dinamik-renk-temalari-daha-fazla-cihaza-geliyor--145028

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt

Donma sorunu hiç yaşamadım ama ekran maalesef ışık altında çok iyi değil.

• Arkadaşlar mi 13.0.2 sürümünü güncellediğimden beri telefon kasım kasım kasılıyor. Konuda bahsedilen launcherı da kurdum ama bir nebze fayda etti. Bir kaç uygulama arka plana açtıktan sonra kasıyor hepsini temizleyince cihaz ferahlıyor akıyor. Mesela watsapdan gelen bir mesaja üst ekranda kısayoldan cevap yazarken kasıyor , bir video müzik dinlerken uygulama arası geçişler kasıyor. Eski sürüme geçme şansım yok mu sıfır sıkıntıydı güncellemeden önce.

• Merhaba arkadaşlar, Bugün saçma bir sorun başladı, instagram kapanıyor açınca! Sildim tekrar yükledim yine aynı. Hangi rom tavsiye edersiniz arkadaşlar?

Üzerindeki rom miui global 12.5.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 15 Temmuz 2022; 0:2:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt

Instagramda sanırım genel bir sıkıntı var. Tam bilmiyorum ama telefon kaynaklı olmayabilir.

• Bende de aynı sorun oldu. 13.0.2 sürümü yüklü. Instagram ön belleği temizledim sorun çözüldü.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Aynen telefon ile ilgili değilmiş teşekkür ediyorum hocam..

• aMiraL* kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için Teşekkür ediyorum. bu telefon için olan romları nereden bulabilirim hocam?

• Telefonda genel olarak kasma ,donma hisseden arkadaslarin yedek alip telefonu sifirlamalarini oneririm...

• Arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık 9 ay oldu ve şarj çabuk bitmeye başladı ekran süresi ilk aldığımda 7-8 saat gidiyordu şu an da 5-6 saate kadar düşüş oldu diyebilirim telefonu garantiye yollasam bakarlar mi?

• Gomisss G kullanıcısına yanıt

Şunlari tavsiye ederim;

1.Temiz bir format

2.Eski surumlere geri donme

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt

Telefonu sıfırla diyorsun ama, çok meşeggatli bir iş. Sil tekrar yükle. Uygulamaları yeniden dizayn et vs vs.

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt

Aynen sıfırlama ile uğraşamam gittiği yere kadar yapacak birşey yok ama tahminim hızlı şarj faydalarını görmeye başladık ee ne demişler hızlı giden atın .. şarjda ısınma oluyor bazen telefon da

Aynen sıfırlama zor ama denerim belki biraz daha gitsin bakalım ama bu kadar zaman da batarya için kısa süre en az 2 yıl dan sonra gitse tamam derdim ama 9-10 ay kısa süre

Aynen 30 dk sure falan aliyor bos bir zamanda ben yapmistim faydasini gordum.

• Gomisss G kullanıcısına yanıt

9 ayda batarya bitiyorsa alınmaz bu telefon

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.