Şimdi Ara

Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
9
Favori
92.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiyor kupon hocam denedim , acaba bi yolu var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MeHcKeR kullanıcısına yanıt
    iptallerde sorun yok zaten yatıyor, iade de yatmadı benim
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    benim 1 ürün daha var şuan iade aşamasında onay bekliyor. Bakalım yatacak mı kupon ve para
    Yatmayacak hocam büyük ihtimal. Ben trendyol la uğraştım 10 gündür son bir sikayeti bekliyorum ordanda gelmezse thh ya yazcam. Şaka gibi ya 117 liraya düştü alamıyorum kupon yok

Ben mh ile görüştüm iade onaylayınca hesabınıza yüklenecektir diye cevap aldım. Bekleyelim görelim inşallah yatar da uğraşmam bende
    Valla 10 kez sordum bana da öyle dediler ama yatmadı inş yatar sizin ki

İnşallah seninki de yatar, yoksa şikayete devam
    Bir daha trendyolun sitesine dahi girmem ben, iadesi dert kargosu dert herşeyi dert

kupon geldi 1 günlük, kulaklık yarım saat önce 116 liraydı şimdi 125 olmuş bende qcy t1 pro aldım 159 liraya 50 lira kuponla 109₺ ye geldi
  • CJ11 C kullanıcısına yanıt
    Gecmiyor hocam bende bulamadim biryol. Kuponlar çöp oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hayırlı olsun kardeşim. Aldığın kulaklık mi den daha mı iyi
    daha iyi hocam 30₺ fazla verdim inş bozuk çıkmaz bir de onu iade ile uğraşamam
  • Beyler bu kulaklıkta wifi hız düşmesi sorununu nasıl çözeriz 5ghz modem almadan? Müzik dinleyemiyorum resmen wifi aşırı yavaşlıyor kulaklık bağlıyken.

• AP Shaco Pentakill A kullanıcısına yanıt
    Redmi versiyonunda dip gürültüsü yok hocam. Sanırım maliyeti düşürmek için yeni serilerde kaliteden ödün vermişler.
  • nDise kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle cihazın üzerindeki çizikler sebebi ile garanti kapsamı dışında bırakma gibi bir prosedürümüz bulunmamaktadır. Özel mesaj yolu ile bize cihazınızın bilgilerini iletirseniz,servis geçmişini inceleyip daha net bilgi verme ve hatalı bir süreç varsa düzeltme adına çözüm üretebileceğimizi belirtmek isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delta Servis1

Merhaba,

Öncelikle cihazın üzerindeki çizikler sebebi ile garanti kapsamı dışında bırakma gibi bir prosedürümüz bulunmamaktadır. Özel mesaj yolu ile bize cihazınızın bilgilerini iletirseniz,servis geçmişini inceleyip daha net bilgi verme ve hatalı bir süreç varsa düzeltme adına çözüm üretebileceğimizi belirtmek isteriz.
    Şikayet var sitesine delta servis yaz bak neler çıkıyor...

• Delta Servis1 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar kesinlikle bu ilgiliyim ayaklarına aldanmayın hayatım boyunca kimseye yalan yere veya kızdım diye iftira atmadım delta servis ne anlattıysam aynısını birebir yapmıştır yüzde yüz haklı olduğumu bilmeme rağmen elimden birşey gelmedi Garanti dışı bıraktılar napıyım güç yetiremedim bu arada elimde konuşma ses kayıtları felanda vardı başta kabul etmişlerdi telefonun özelliği olarak otomatik konuşmaları kaydediyordu ha ama bana inanan inansın inanmayan inanmasın ben sizi bilgilendirmek adına yazdım yoksa üzerinden o kadar zaman geçmiş konuyu görene kadar aklımda bile değildi.

• Mistore dan aldığım ürünün kulak plastiğini çıkarınca altında herhangi bir yazı yazmıyor. Yine sahte gönderdiler sanırım Allah belalarını versin

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Işık tutarak bakmayı deneyin
    Yazı küçük olduğundan zor görülüyor
    MISTOREdan aldım, orjinaldi..

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.