Şimdi Ara

Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
9
Favori
92.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuponlar silinmiş. Ne saçma iş yapıyor bu Trendyol .!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel bir ürün, saçma yorumlara aldırmayın derim. Ben 130’a almışım fazlasıyla değdi. Bu paraya denk geliyorsa düşünmeden alınır. Şarjı 4 saat gidiyor, kutusu 2-3 kere şarj edebiliyor. Ses kalitesi iyi. Tek sıkıntısı telefon görüşme perfomansı kötü. Normalde 20 dolarlık bir ürün ne kadar kaliteli olabilir diyorsunuz ama gerçekten tl fiyatını bile hakediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11'de Tech+ isimli satıcıdan almıştım, sahte ürün geldi iade ettim; bence Airdots alacaklar üç kuruş fazla verin gidin güvenilir satıcılardan, garantili faturalı olarak satılan Airdots'lardan alın.

Zaten Airdots hakkında piyasada yapılan çok olumsuz yorumların geneli çakma cihaz kullanan kişilerden. Ki ben de kulaklığın çakma olduğunu anlayana kadar berbat olarak niteliyordum ta ki arkadaşımın cihazını görüp deneyene kadar.

Ha iade sonrası üç kuruş fazla verme olayını abartıp airpods pro aldım, artık benim için Airdots'un orijinali bile çöp :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoSeePh

N11'de Tech+ isimli satıcıdan almıştım, sahte ürün geldi iade ettim; bence Airdots alacaklar üç kuruş fazla verin gidin güvenilir satıcılardan, garantili faturalı olarak satılan Airdots'lardan alın.

Zaten Airdots hakkında piyasada yapılan çok olumsuz yorumların geneli çakma cihaz kullanan kişilerden. Ki ben de kulaklığın çakma olduğunu anlayana kadar berbat olarak niteliyordum ta ki arkadaşımın cihazını görüp deneyene kadar.

Ha iade sonrası üç kuruş fazla verme olayını abartıp airpods pro aldım, artık benim için Airdots'un orijinali bile çöp :)
    Hocam nasıl anladın çakma olduğunu?
  • Hangi saticidan alsam orjinal gelir

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt
    Garantilik bir durum olursa kendinizi hiç üzmeyin delta servise ghost screen olan telefonumu götürdüm telefonun ufak çizik var diye garanti dışı bırakıp ghost screen gibi kronik bir problemi halletmediler ayrıca sırada beklerken neler gördüm bir bilseniz

• Nethouse isimli saticidan aldim orijinal mi earbuds gönderdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasgs H kullanıcısına yanıt
    Ben de o satıcıdan airdots siparişi verdim. Neye göre konuşuyorsunuz?

• Nethouse dan alin. 135 tl. En guveniliri o. Hp canta falanda almistim gecen yil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Tws fason üretim yapan bir marka değil mi? Eminönü’ndeki çakma AirPods’ların üzerinde de hep aynı markayı görüyorum. 30-40₺’ye satılan ürün şimdi 120₺ olduysa vay Black friday vay
    tws (True wireless streo)
  • teşekkür ederim sayende aldık. 50 tl iyi oldu
  • Bunu 150'ye aldığım günden beri kademeli olarak düşüyor. Story of my life gibi lan resmen.
  • 100/50 Çeki nasıl kullanılıyor ve nerden alınıyor?
  • gece 50lik çekle nasa dan aldık bakalım..
  • Bisikletli kullanıcısına yanıt
    Uuuvv fena cahil kalmışım bu konuda. Teşekkürler dostum bilgilendirme için

• Sipariş iptal edince kupon hemen geri tanımlanıyor mu yoksa yanacak mı bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nDise

Garantilik bir durum olursa kendinizi hiç üzmeyin delta servise ghost screen olan telefonumu götürdüm telefonun ufak çizik var diye garanti dışı bırakıp ghost screen gibi kronik bir problemi halletmediler ayrıca sırada beklerken neler gördüm bir bilseniz
    Biliyorum lg g3’de deltayla sorun yaşadım ama elden başka bir şey gelmiyor en azından yeri belli bir servis.

• Bende turuncamagaza satıcısından aldım powerbanktaki gibi orijinalliğini sorgulayabileceğimiz bir site var mı?

• Nasa sahte satıyormuş. Turuncumagaza ve nethouse öneriyorlar ordan alıcam galiba

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.