Şimdi Ara

Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
9
Favori
92.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haci abi nasil sarj oluyor sarji ne kadar idare ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat1981pls kullanıcısına yanıt
    Bende turuncumagazadan aldım bekliyorum. N11 de en gez 16 Aralık'ta kargoda yazıyor. Umarım o kadar bekletmezler. Ve n11de hiç bu üründen satmamışlar mi band 4 satışında 1.ler ama.

https://m.n11.com/xiaomi-redmimi-airdots-earbuds-tws-bluetooth-50-global-versiyon-P395565482

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Urun orjinal olsunda parelel ithalat olsada olur. Bu arada bu global versiyon muhabbet ne?

• "Bataryacım" adlı firmadan alan tek benim herhalde 😁 dağıtıma çıkmış bakalım nasıl bir şey yolladılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Turuncumagaza hala tedarik ediyor😤
    Bende de aynı durumda hala tedarik ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: murat007m

"Bataryacım" adlı firmadan alan tek benim herhalde 😁 dağıtıma çıkmış bakalım nasıl bir şey yolladılar.
    onu nerden buldun hocam

eğer orjinalse süper, 2 günde elinde. güncellemeleri bekliyoruz.
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Aceleye geldi hep aynı gönderiyor sandın :) bir tane de "sadık akar bgm ticaretten" verdim.daha önce vermeme rağmen hala sipariş alındı yazıyor. Bakalım heyecan yaşıyoruz 🤭

• orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün orijinal mi? Ben de Nasa’dan aldım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcan -- 2 Aralık 2019; 13:33:46 >
  • Koycebine'den aldım ama hala sipariş alındı yazıyor. Teslim tarihi aralığı diye 29 Kasım 20 aralık yazıyor. Bunlar 20 Aralık'a kadar beklerse işimiz var yani...

• Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl
    Kargom geldi.orijinalligi konusunda ne diyorsunuz arkadaşlar?

• murat007m M kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcıdan aldınız

• ryalp kullanıcısına yanıt
    "bataryacım" diye bir satıcı.

• trendyol mistore 'dan aldık. sonra öğrendim ki, n11'deki gibi bu mağaza evofone'un değil. hay allahım. nasıl böyle bişey olabiliyor anlamak mümkün değil. bakalım daha ses yok, orjinal mi gelecek ne gelecek belli değil. hadi hayırlısı.
  • murat007m M kullanıcısına yanıt
    youtube videolarını inceleyerek daha iyi karar verirsiniz. sahte ve orjinali kıyasyalan güzel videolar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ürünü Nasa'dan aldım ertesi gün kargo elime ulaştı.Ürünün orijinalliği konusunda ben de tereddütte kalmıştım ama ürün orjinaldi.Ama bu sefer de bu kulaklıklarda ara sıra çıkan statik ses sorunu vardı.İade ettim bakalım sonuçlanmasını bekliyorum şu an.

• Buguün idealseçimin telefon numarasını bulup aradım. Yaklaşık 30 dk bekledikten sonra bekleyenler arasında 1. sıraya ulaştım. O sırada da bi 10 dk bekledikten sonra telefon kapandı. Bir daha denedim. 2. sinde de yine aynı şey oldu. Ben de gittigidiyor üzerinden satıcıya mesaj attım. Mesajlaşma şu şekilde. Yorum yapamıyorum.

Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl
  • youtube'da senkron kayması var mı bu kulaklıklarda
  • Betpa dijitalden aldım.
    Ürün delta garantili, garanti belgesi ,kutu ve kulaklığın kutuya oturması orjinal gibi genede bilemedim. Var mı farklı bir yöntemi

• quote:

Orijinalden alıntı: makarna13

Buguün idealseçimin telefon numarasını bulup aradım. Yaklaşık 30 dk bekledikten sonra bekleyenler arasında 1. sıraya ulaştım. O sırada da bi 10 dk bekledikten sonra telefon kapandı. Bir daha denedim. 2. sinde de yine aynı şey oldu. Ben de gittigidiyor üzerinden satıcıya mesaj attım. Mesajlaşma şu şekilde. Yorum yapamıyorum.

aynen banada dediler orijinal diye mesaj attılar

• Turuncu mağazadan alan arkadaşlar ürünler cuma ya da önümüzdeki hafta salı kargolanacakmış

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.