Şimdi Ara

XİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
22
Favori
31.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps5 için çalışırsa 1 adet alıcam o yüzden beklemedeyim güncel fiyatı 749 tl mi ?
  • Xim Apex yeni beta firmware ile Playstation 5 ve XBOX desteği için hazır hale getirdi.

(Şu an kesin olmamakla beraber) Büyük ihtimalle Xim Apex yeni nesil konsolları destekleyecek.

● Support for upcoming next-gen consoles: XIM APEX doesn't yet support upcoming Xbox Series X/S or PlayStation 5 (to be released in November 2020). However, this change prepares XIM APEX Manager for next-gen once supported.

XİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterilsenfoni -- 6 Kasım 2020; 16:49:28 >

• Satis varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • henüz ps5 ile uyumluluğu konusunda resmi bir açıklama yoktur. fiyat güncel değildir.
  • sterilsenfoni kullanıcısına yanıt
    teşekkürler desteğiniz için
  • şimdilik ürün fiyatlarındaki artış + kur artışı + ürünlere ekstra ötv uygulanmasından dolayı çok nadir sipariş getiriyorum.
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Elinizde varmi su anda? 2. El de olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 9 Kasım 2020; 12:18:7 >
  • malesef
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Bu arada Xim Apex için Xbox Series X ve S desteği geldi. Playstation 5 desteği de yakında gelecekmiş. Üzerinde çalışıyorlarmış.

Cihaz sahipleri beta firmware kurup kullanılabilirler.

Xbox Series X/S Controller Support: Support for Xbox Series X/S controllers on either Xbox Series X/S or Xbox One is currently available using our BETA firmware.
  • fiyat ne kadar xbox one x ile driving forge gt kullanabiliyor muyuz?

• sterilsenfoni kullanıcısına yanıt

Hocam bu kesinmi hala tam net bi video gördüm ne bilgi

Series x siparis verdim elimde cok guzel klavye mousa var kiyamiyorum satmaya xim destekliyosa super olacak

• Series x te kullanabilen arkadaslar varsa yazarsa sevinirim

• Merhaba, 1 tane almayı düşünüyorum, elinizde şu an var mı ve fiyat ne ?

• maximum54 kullanıcısına yanıt

Evet kesin, güncelleme geçen ay yayınlandı. XİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK 

• Kardeşimden bende apex aldım.Kendisi güvenilir ve ilgili bir arkadaş tavsiye ederim.

xbox series X de sorunsuz çalışıyor.

• ilan ve fiyat güncel mi ?

• speedyrazors kullanıcısına yanıt

ilan günceldir, öm ile cevap verildiXİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK 

• ilan güncelse mesaj atabilir misiniz almak istiyorum mevcutsa

• Badulley B kullanıcısına yanıt

öm yollandı ilan gunceldırXİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK 

• Merhaba ürün ps5 te çalısıyor mu belli oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.