Şimdi Ara

XİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
22
Favori
31.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: awesome1907

Hocam guncel fiyat nedir?
    öm yollandı. fiyat forum başlığındaki gibi günceldir.
  • Urun geldi boxor'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Almayi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Boxor çok ilgili bir arkadaşımız , ürünün tüm süreçlerinde haberdar etti beni. Tekrar teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nsy N kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, hayırlı olsun
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, hayırlı olsun apex legend videolarını burayada atabilirsiniz, yada mouse ayarlarınızı :)
  • Stokta ürün var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

Stokta ürün var mı hocam
    öm ıle cevaplandı. stoklarda yok ikinci el temiz son 1 tane cihaz vardır
  • Dostum xbox one x im var. Kablosuz mause klavye desteği var ise teklif almak istiyorum (alibaba dan 380 liraya aldığım desteklemiyor, oda apex :)) )

• mehmet arkadaşıma bir kez daha teşekkürlerimi sunmak isterim. kendisi ile 2. alis verisi gerçekleştirdim. kendisi A dan Z ye her konuda bilgi akışını bıkmadan usanmadan sağladı. alis veris yapacak arkadaslar hic dusunmeden gönül rahatligi ile yapabilir. tabiri caiz ise kendisi güvenilirlik bakimindan get sistemi gibidir 😁 iyi satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aredyak -- 24 Nisan 2019; 13:28:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rolativity

Dostum xbox one x im var. Kablosuz mause klavye desteği var ise teklif almak istiyorum (alibaba dan 380 liraya aldığım desteklemiyor, oda apex :)) )
    desteği vardır. kendım ps4 te ıle denedım sorunsuz oynadım :) fıyat gunceldır öm yollandı
  • aredyak kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. hayırlı olsun
  • Hocam merhaba, Xim4 ile Xim Apex arasında ne dark var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Hocam merhaba, Xim4 ile Xim Apex arasında ne dark var?
    merhaba xim4 lerde tepkıme mouse hassasıyet suresı ınput lag dedıgımız olay epey fazlaca oldugu ıcın fırma bu surecı dusurmek adına xım apex ı pıyasaya sundu ve ortalama bu gecıkme suresını 1ms cektı. bluetooth uzerınden kontrolu vardır. gozume carpan baska bı ozellık olmadı.
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 gün önce boxor arkadaşımızdan xim apex satın aldım. Kargom dün elime geçti, tabi ps4'te ilk kez böyle bir cihaz kullandığım için heyecanla cihazı kurup denedim kesinlikle bilgisayardan farkı yok. Arkadaş çok ilgili süreç hakkında çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparrow

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 gün önce boxor arkadaşımızdan xim apex satın aldım. Kargom dün elime geçti, tabi ps4'te ilk kez böyle bir cihaz kullandığım için heyecanla cihazı kurup denedim kesinlikle bilgisayardan farkı yok. Arkadaş çok ilgili süreç hakkında çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
    teşekkür ederim, hayırlı olsun. cihazınızı güncellemeyi unutmayın.
  • Güncelledim. Teşekkür ederim.
  • selamlar suan elinizde sifir cihaz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sharky2222

selamlar suan elinizde sifir cihaz var mi?
    öm yollandı. 17.05.2019 tarihi itibariyle 1 adet açık kutu güncellenmiş cihaz vardır. garanti kaydı sıfırlanıp teslim edilir. fiyat: 850tl
  • Xim apex ve ps4 pro 1tb 22 ay garantili ben ximle oynamayı beceremedim satmayı düşünüyorum ikisinide

• Garantisi neresi oluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Garantisi neresi oluyor ?
    Yurtdışı servis desteği sağlanıyor ama garantilik duruma göre değişir. Genelde yazılımsal ve donanımsal hatalar ürünle alakalıysa zaten tamir yoktur, para iadesi ve yeni kapalı kutu ile değişim hakkınız saklıdır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.