Şimdi Ara

XİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
22
Favori
31.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 XİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK
    -------------------------------------------------------------------------
    ARKADAŞLAR XİM APEX SATIŞLARI ŞİMDİLİK ASKIDADIR. 19.10.2021 TARİHİ İTİBARİYLE İLAN VE FİYAT PASİFTİR. BİLGİLERİNİZE

---------------------------------------------------------------------------------

NAKİT ÖDEME FİYATI: 1249TL

*** ARKADAŞLAR MAYIS AYINDA YÜRÜRLÜĞE GİREN BERAT ALBAYRAK ÖNERİSİ İLE 1 DOLARLIK HER ÜRÜN İÇİNDE GÜMRÜK SUNUM ÜCRETİNDEN DOLAYI 35TL CİVARINDA BİR BEDEL ÇIKMAKTADIR. BU BEDEL TC İLE KİŞİYE ÖZEL OLDUĞU İÇİN, TARAFIMIZA KARŞILANAMAMAKTADIR. OYÜZDEN FİYATTAN 35TL DÜŞÜP, FİYATI GÜNCELLEDİM. BU BEDEL KAPIDA SİZDEN NAKİT OLARAK TAHSİL EDİLMEKTEDİR. BİLGİNİZE***

* ARKADAŞLAR BİR SÜRELİĞİNE YURTDIŞINDAN ADRESE TESLİM OLARAK GÖNDERİYORUM.
    * KARGO ÇIKIŞ DEPOSU: SİNGAPUR
    * ÜRÜNLER KESİNLİKLE ORİJİNAL VE İÇİNDEKİ CHİPLERİ DEĞİŞTİRİLMEMİŞ, ALİEXPRESS VB KOPYA/SAHTE ÜRÜNLERİ DEĞİLDİR.
    * 1 YIL GARANTİLİ OLUP, SORUN DURUMLARINDA YENİ ÜRÜN İLE DEĞİŞİM YAPILMAKTADIR.
    * RESMİ ORİJİNAL ÜRÜN OLUP, UPDATE ALAN %100 LİSANSLI CİHAZLARDIR.
    * TESLİMAT SÜRESİ YAKLAŞIK 10/13 İŞ GÜNÜDÜR
    * KARGO + GÜMRÜK + TAŞIMA SİGORTASI DAHİLDİR.
    * DTP USULÜ GÖNDERİ OLDUĞU İÇİN,EKSTRA BİR GÜMRÜK BEDEL - GÜMRÜĞE ÇAĞRILMA DURUMU OLMADAN TAM ÖDEME İLE MASRAFLAR BİZE AİT OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR. YANİ TÜRKİYEDE NASIL ÜCRETSİZ KARGO VE KARŞI ÖDEMELİ KARGO VAR İSE, BİZDE DE AYNI ŞEKİLDE MASRAF BİZE AİT GÖNDERİLİYOR.

XİM APEX ARTILARI:

* MULTİ KONSOL OLARAK XBOX-PS3-PS4 KULLANABİLİRSİNİZ.(PS5 İÇİN HENÜZ BİRŞEY DİYEMEM.)
    * KABLOSUZ KLAVYE VE MOUSE İLE, KABLO KARIŞIKLIĞI OLMADAN KULLABİLİRSİNİZ.
    * KENDİ MOUSE VE KLAVYENİZİ KULLANABİLİRSİNİZ.
    * TUŞ KOMBİNASYONLARINIZI ANDROİD VEYA İOS MARKETTEN İNDİRDİĞİNİZ PROGRAM İLE YAPABİLİRSİNİZ.
    * HALİHAZIRDA KULLANDIĞINIZ KLAVYE VE MOUSE UNUZ VARSA, FİYAT OLARAK EKONOMİKTİR.( YOKSA ALACAĞINIZ SET İLE HORİ FİYATINA GELECEKTİR)

XİM APEX EKSİLERİ:

* HORİ TAC PROYA NAZARAN, KLAVYE+MOUSE ALMANIZ GEREKİYOR. LOGİTECH G502 KABLOLU YADA KABLOSUZ LOGİTECH G900 TAVSİYEMDİR. ORTALAMA 10.000 MOUSE ÖNERİRİM. MOUSELARDA SANAL VE REEL OLARAK DPİ DEĞERLERİ VARDIR.
    YANİ BAZI KULAKLIKAR 7.1 SES YAZARLAR AMA BU YAZILIMSALDIR. SAHTEDİR :) ZATEN GERÇEK 7.1 KULAKLIKLAR 1800TL CİVARINDA.
    SANAL 7.1 KULAKLIKLARIN MANTIĞI GİBİ, SANAL DPİ OLAN MOUSELAR İÇİN TAM RANDIMAN ALAMAZSINIZ. BU YÜZDEN SEÇTİĞİNİZ MOUSE YAZILIMSAL OLARAK MI DPİ YÜKSEK, DONANIMSAL OLARAK MI YÜKSEK BUNU İYİ AYIRT ETMENİZ LAZIM. BU KONUDA LOGİTECH ÜRÜNLERİ BAŞARILIDIR.

* KULAKLIK GİRİŞİ OLMADIĞI İÇİN, JOYSTİCKLERİNİZ EĞER DS4 V1 İSE, AYRICA USB STREO SES KARTI ZIMBIRTISI ALMANIZ LAZIM. ORTALAMA 35TL CİVARINDADIR.
    EĞER KULLANDIĞINIZ JOYSTCİK DS4 V2 İSE, DUALSHOCK AYARLAR MENÜSÜNDEN XİM APEX İLE BERABER KULAKLIĞINIZI KULLANABİLİRSİNİZ.

* XİM APEX İLE KULLANACAĞINIZ KLAVYE VE MOUSE TEK AYRI AYRI USB DONGLE OLMALIDIR.

* TEK BİR USB DONGLE İLE KLAVYE MOUSE SETİNİZ %99 ÇALIŞMAKTADIR. TEST ETTİM. LOGİTEHC MK330 İLE TEK USB DONGLE İLE OYNANDI.
    YALNIZ BU SETLER OFİS KULLANIMI İÇİN OLDUĞU İÇİN, MOUSELAR ÇOK YETERLİ DEĞİLDİR. 800DPİ CİVARINDA OLDUĞU İÇİN, PEK VERİM ALAMAZSINIZ.

* CİHAZIN DONANIMSAL GÜNCELLEMESİ PC YADA MAC İLE YAPILMAKTADIR.

* SON GELEN BETA GÜNCELLEMEDEN DOLAYI, BLUETOOTH EŞLEMESİ YAPMANIZ İÇİN GPS AÇMANIZ GEREKMEKTEDİR

* EŞLEŞTİRMEDE BLUETOOTH PROTOKOL SÜRÜM FARKI İÇİN SORUN YAŞIYORSANIZ, BLE SCANNER KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM.
    GOOGLE PLAY LİNKİ: "TIKLA"

* SONY İLERLEYEN ZAMANLAR BİR GÜNCELLEME GETİRİR VE "RESMİ LİSANSLI ÜRÜNÜM OLAN HORİ TAC SERİLERİ ÇALIŞACAK" DERSE, XİM ELİNİZDE KALIR :)
    TABİ BU ÇOK ÇOK DÜŞÜK BİR İHTİMAL, BU ZAMANA KADAR BÖYLE BİR SORUN ÇIKMADI.

XİM KULLANIM DETAYLARI HAKKINDA RESİM SİTE LİNKİ ===>>>https://community.xim.tech/index.php?topic=59417.0

XİM KULLANIM DETAYLARI HAKKINDA RESİM SİTE LİNKİ ===>>>https://community.xim.tech/index.php?topic=85503.0

GÜNCEL SÜRÜM İNDİRMEK İÇİN RESMİ SİTE LİNKİ: XIM APEX BETA [FIRMWARE 20200307http://cloud.xim.tech/Release/XIMAPEXFlash-20200307-PC.exe
    buna tıklayın programı ındırıp acın
    sonrasından xım ın uzerındekı tusa basılır tutarak pc ye baglayın ama elınızı cekmeyın tustan
    xım ın ısıkları mavı olunca cekebılırsınız pc dırek yenı drıver yuklemesı yapıp cıhazı program moduna alacak
    1 dakıka ıcınde drıver kurulnca programdan guncelle tusuna basın sıze uyarı verecek atıyorum 5.10 versıyon 5.20 olsun mu dıye evet dıyın
    30 sanıye yukleme yapacak sonrasında tamamdır

yada programın beta surumu cıkmıstı betaya da guncelleme yapabılırsınız

beta forum konusu:

https://community.xim.tech/index.php?topic=80575.0

ayrıca daha detaylı ayarlar ıcın forum konusU: https://community.xim.tech/index.php?topic=65974.0

* ÜRÜN ÇALIŞMA PRENSİBİ: CİHAZ ÜZERİNDE 3 ADET USB PORT VARDIR.

1. USB PORTA: DUALSHOCK 4 YADA XBOX ONE GAMEPADİNİZİ KABLO İLE BAĞLIYORSUNUZ.
    2. USB PORTA: KLAVYE BAĞLIYORSUNUZ.
    3. USB PORTA: MOUSE BAĞLIYORSUNUZ.

- CİHAZ GAMEPADLERİNİZDEN ALDIĞI YAZILIMI ÇEVİRİP, KLAVYE VE MOUSE GÖNDERİP %100 HASSASİYET İLE OYUNA DEVAM EDİYORSUNUZ.

* MAXİMUM 16.000 DPİ MOUSE DESTEĞİ VARDIR.

** KLAVYE VE MOUSE HAREKET ETMİYORSA, AYARLAR MENÜSÜNDEN DS4 MENÜSÜNE GİRİP, BLUETOOTH BAĞLANTISINI KABLOLU YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. YANİ CİHAZI KABLO İLE PS4 E BAĞLADIĞINIZ İÇİN, DS4 KABLOLULU KULLANIM MODUNDA OLMALIDIR.

WHATSAPP DANIŞMA HATTI ==>https://api.whatsapp.com/send?phone=905013733432

WHATSAP NUMARASI: +90 501 373 34 32

SİPARİŞİ İÇİN TAM BİLGİ İLETİNİZ

İsim Soyisim:
    Mahalle:
    Cadde:
    Sokak:
    Numara:
    Kat:
    Daire:
    İlçe:
    İl:
    Posta Kodu:
    Gsm:

ÖDEME SEÇENEKLERİ: HAVALE & EFT

YADA 7/24 FİNANSBANK ATM'DEN KARTSIZ MASRAFSIZ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

FİNANSBANK ENPARA
    MEHMET ALBAYRAK
    Iban: TR 9000 111 0000 0000 0401 114 92
    TEB
    Iban: TR290003200000000030975767
    HALK BANKASI
    Iban Numarası: TR460001200930900001016137
    KUVEYT TÜRK
    Hesap Numarası 93790512 - 1
    IBAN TR37 0020 5000 0937 9051 2000 01
    Yapı Kredi:
    İban Numarası:TR27 0006 7010 0000 0084 0749 44

ARKADAŞLAR DİLİMİZ DÖNDÜĞÜNCE XİM APEX VE HORİ TAC PRO İÇİN BİR VİDEO AÇIKLAMASI YAPTIM. BİLGİNİZE

Fiyat : 1 TL Miktar : 7 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Mehmet hocam dan daha öncede Hori tac pro almıştım.Daha sonra birde xim apex te alma kararı aldım.
    ilk öncelikle şunu belirteyim 33 yaşındayım izmirdeyim böyle dürüst bir insan ve böyle güzel bir satıcı ben görmedim. Ne merak ettiysem tek tek ilgileniyor geri cevirmiyor sürekli kargo hakkında bilgi veriyor. Kendisinden 10.000 -20.000 tl lik ürün alacak dahi olsam 1 saniye bile düşünmem.
    Xim Apex e gelecek olursak mükemmel ürün 1ms tepkime süresi ve hassasiyeti birebir pc de oyun oynama hissiyatını yaşatıyor...
  • rica ederim hayırlı olsun
  • Elinizde mevcutta yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Elinizde mevcutta yokmu?
    malesef son 1 tane kalmıstı 2 gun once sattım gelınce haber ederım stoklara
  • stok varmı?
  • Nemesiss adlı İzmirli arkadaşımızın yorumu ile Mehmet Bey ile irtibata geçip üründen aldım. Kendisi saolsun gerçekten çok ilgili bir satıcı. Kargo elime ulaşana kadar takip etti aradı ilgilendi. Bende elimdeki xim 4 ü satmıştım. Forumdan görünce kendisi ile irtibata geçip apex aldım. Ürün fiyatı 800-900 çok yüksek verenler var. Mehmet Bey den gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Çok yardımcı oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler arkadaşlar satışa güncel stoklar ile 18.06.2018 tarihi itibariyle devam
  • Selam,

Dün aldığım ürün hızlı kargo sayesinde bugün elime ulaştı.

Tekrar teşekkürler ilginiz için.
  • teşekkur ederım hayırlı olsun
  • Bu ürünü almak istiyorum biraz daha araştıracağım özellikleri açısından.
  • Xim apex aldim kendisine teşekkür ederim çok ilgilendi.

Ürün fena,bf4 de denedim aynı pc gibi hassasiyet veriyor

Uncharted oyununda denedim bf4 deki kadar tatmin etmedi belki ince ayarlar gerekiyordur

Call of duty denedim ondada stabil

Benim gibi gamepad ile fps oyunlarindan zevk almayan için bu aparat tam size göre

• hocam üründen var mıdır?
  • Stok durumu nedir acaba, paylaşılan linklerde ürünler satışa kapanmış!!!

• GÜNCEL OLARAK STOKTA YOKTUR. DOLAR ALDI BAŞINI GİTTİ. EKONOMİK KRİZ BİZİ TEĞET GEÇMEDİ :)
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Dolar olmuş 7 lira bu mesajı attığım tarihi bırakın saat itibari ile konuşuyorum,çünkü her saatte 50-60 kuruş yukarı aşağı oynuyor.

Xim’in kendi sitesinde “adzgaming” diye bir site daha doğrusu distiribütörü apex’i satıyor ve standart gönderim ile 95 euro civarı geliyor. Buda dalgalanan euro’yu konuşacak olursak şuan itibari ile 630-680 lira arası bir fiyata geliyor ama tabi bunun gümrüğü var kılı tüyü derken tahminin 800-850’yi bulur. Şuda var gümrük ve kargo ücreti dahil gibi görünüyor ama güvenip sipariş geçemedim. Hatta şöyle bir görselde paylaşayım

ödeme kısmına kadar geldim ama dediğim gibi fazla yurtdışı alışverişi yapmadığım için karasız kaldım, bundan 10 sene önce ingiltereden bir ekran kartı soğutucusu almıştım tek tecrübem o :)

Bu siteyi biliyormusunuz ve bunun hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    O yazdığın EURO değil Pound yalnız. EURO 7, pound 7,70 TL.
  • Doğru pound hesabına göre 730 küsür lira oluyor bu dediğim sitede, ama gümrüğe takılma ardiye,gümrük vergi ücreti filan gibi şeylerle uğraştırırlarsa fiyat rahat 1000 lira üzerine ve civarına çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 26 Ağustos 2018; 16:17:20 >
  • Arkadaşlar daha önce Mehmet kardeşimizden Hori Tac Pro almıştım; cihazda ufak bir sorun yaşadım, 1 yıl garanti vermişti. Kendisiye iletişime geçtim anında yardımcı oldu; cihazı alıp üzerine fark ödeyerek Xim Apex aldım.
    Dolar kuru yüzünden ilanda görülenden daha fazla bir fiyat ödemeniz olası; malum dolar aldı başını gitti. Bunun dışında 20 günde kapıya teslim edildi. Süreç biraz uzun ama sabrederseniz eninde sonunda cihaz sorunsuz şekilde elinize ulaşıyor. Arkadaş her konuda size yardımcı olur; abuk subuk yerlerden almak yerine kendisinden alın en azından sorun yaşarsanız karşınızda muhatap alacağınız biri olur. Ayrıca TR'de elinde tek tük stok olan bir kaç şark kurnazı satıcı cihazı ederinin 3 katına falan satmaya çalışıyor, bu gibi krizi fırsata çevirmeye çalışanlardan uzak durun.
    Yardımlarından dolayı kendisine tekrar teşekkür ederim.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Birşey soracağım şimdi adzgaming sitesinden alsam kaça patlar ? Birde ilk xim ile apexin farkı ne ? Ms süresi mi farklı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.